Vstupenky na akce   přímo ve tvém mobilu a emailu

Festival Ochutnej Svět 2019 4th year Festival Ochutnej Svět 2019 4th year
pátek 26.–27. dubna26. – 27.4.
Malá Amerika, Brno
GALANTIS in Brno GALANTIS in Brno
sobota 1. června1.6.
Bobycentrum Laser Show Hall, Brno
Queenie pod širým nebem! Queenie pod širým nebem!
9. května9.5. - 4. října4.10.
Worakls Worakls
pátek 14. června14.6.
Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří, Brno
Ostrava 2019 - Mistrovství světa para hokej Ostrava 2019 - Mistrovství světa para hokej
27. dubna27.4. - 4. května4.5.
The Young Gods The Young Gods
pátek 7. června7.6.
Fléda, Brno
Grand Prix České Republiky MotoGP 2019 Grand Prix České Republiky MotoGP 2019
pátek 2.–4. srpna2. – 4.8.
Automotodrom, Brno
Swing na Kampě (Werichova vila) Swing na Kampě (Werichova vila)
pátek 26. dubna26.4.
Werichova vila, Praha
Festival Ochutnej Svět 2019 4th year Festival Ochutnej Svět 2019 4th year 26. dubna od 11:00 – 27.4.
Malá Amerika, Brno
Vstupenky
od 100
do 490
Dámská jízda - Ewa Farna, Barbora Polaková, Olga Lounová Dámská jízda - Ewa Farna, Barbora Polaková, Olga Lounová 26. dubna od 16:00
Zimní stadion , Jičín
Vstupenky
od 390
do 590
Swing na Kampě (Werichova vila) Swing na Kampě (Werichova vila) 26. dubna od 18:00
Werichova vila, Praha
Vstupenky
190
Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty 26. dubna od 19:00 – 3.10.
Vstupenky
190
Metal Attack - Hypnos, Fleshgore, Revolt, Datura Metal Attack - Hypnos, Fleshgore, Revolt, Datura 26. dubna od 19:00
Semilasso, Brno
Vstupenky
250
Sendwitch - Nahoru dolu Tour Sendwitch - Nahoru dolu Tour 26. dubna od 19:00
U Vodvárků, Kolín
Vstupenky
130
Trabanti v Nové Vsi pod Pleší - Velká cesta domů! Trabanti v Nové Vsi pod Pleší - Velká cesta domů! 26. dubna od 19:00
Sokolovna, Nová Ves pod Pleší
Vstupenky
190
Festival Bennewitz: Kojk a Komorní soubor Farandole Kef Festival Bennewitz: Kojk a Komorní soubor Farandole Kef 26. dubna od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
200
Festival Bennewitz Festival Bennewitz Festival Bennewitz Festival Bennewitz 26. dubna od 19:00 – 27.4.
Vstupenky
od 200
do 300
Zrušeno Divadlo Komediograf: Pokus o vytvoření osobnosti ze sebe sam Divadlo Komediograf: Pokus o vytvoření osobnosti ze sebe sam 26. dubna od 19:00
Café Práh, Brno
Vstupenky
150
Factorial! Orchestra v Lucii, support Karol Komenda Group Factorial! Orchestra v Lucii, support Karol Komenda Group 26. dubna od 19:00
Country Club Lucie, Hradec Králové
Vstupenky
130
Imodium - Jiná místa Tour Imodium - Jiná místa Tour 26. dubna od 19:30
Rekreační centrum Hřebíkárna, Chomutov
Vstupenky
160
Imodium - Jiná místa Tour Imodium - Jiná místa Tour Imodium - Jiná místa Tour Imodium - Jiná místa Tour 26. dubna od 19:30 – 27.4.
Vstupenky
od 160
do 210
Michal Šeps a Vláďa Šunda (Reggae night after folk) Michal Šeps a Vláďa Šunda (Reggae night after folk) 26. dubna od 19:30
Opera, Odolena Voda
Vstupenky
100
Beltine 2019 Beltine 2019 26. dubna od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
120
Adam Mišík  -  koncert Adam Mišík - koncert 26. dubna od 20:00
KD Plzeňka, Beroun
Vstupenky
350
AC/CZ (AC/DC tribute band) + Red Hot Chillies AC/CZ (AC/DC tribute band) + Red Hot Chillies 26. dubna od 20:00
Alternativní klub Tyjátr, Svitavy
Vstupenky
192
Funky Night Funky Night 26. dubna od 20:00
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
120
Program - Piano Lounge Program - Piano Lounge Program - Piano Lounge Program - Piano Lounge 26. dubna od 20:30 – 26.4.
Vstupenky
300
Philip Nikwé Philip Nikwé 26. dubna od 20:30
Piano Lounge, Praha
Vstupenky
300
Holki tour 2019 ve Stodole!!! Holki tour 2019 ve Stodole!!! 26. dubna od 21:00
Music club Stodola & Bowling, Přeštice
Vstupenky
270
Michal Ambrož a Hudba Praha Michal Ambrož a Hudba Praha 26. dubna od 21:00
Klub OKO, Havlíčkův Brod
Vstupenky
290
Elektra: Umek (SI) Elektra: Umek (SI) 26. dubna od 22:00
Fléda, Brno
Vstupenky
371
Mistrovství světa para hokej Mistrovství světa para hokej 27. dubna od 9:00
Ostravar Aréna, Ostrava
Vstupenky
50
Ostrava 2019 - Mistrovství světa para hokej Ostrava 2019 - Mistrovství světa para hokej Ostrava 2019 - Mistrovství světa para hokej Ostrava 2019 - Mistrovství světa para hokej 27. dubna od 9:00 – 4.5.
Vstupenky
50
Když škola tvoří člověka a člověk tvoří školu Když škola tvoří člověka a člověk tvoří školu 27. dubna od 9:00
Kavárna Slunečnice, Zlín
Vstupenky
800
The Filter Festival The Filter Festival 27. dubna od 9:00
Rektorát VUT, Brno
Vstupenky
300
Život ve vodě Život ve vodě 27. dubna od 9:00
Kulturní a společenské středisko Chodov, Chodov
Vstupenky
30
Pivní slavnosti Přerov 2019 Pivní slavnosti Přerov 2019 27. dubna od 12:00
Výstaviště, Přerov
Vstupenky
200
Velký košt vín Velký košt vín 27. dubna od 14:00
Vila Machů, Kopřivnice
Vstupenky
320
Zažít víc - Mandrage, Slza, Pavel Callta Zažít víc - Mandrage, Slza, Pavel Callta 27. dubna od 16:00
Zimní stadion , Jičín
Vstupenky
od 390
do 590
FashionRevolutionWeek, Upcycling workshop: Folk dress / Kroj FashionRevolutionWeek, Upcycling workshop: Folk dress / Kroj 27. dubna od 16:00
Dům ochránců přírody / Nadace Veronica, Brno
Vstupenky
40
Festival Bennewitz: Queen night - Filharmonie Hradec Králové Festival Bennewitz: Queen night - Filharmonie Hradec Králové 27. dubna od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
300
Divadelní spolek Slavkov u Brna: Všechny lásky světa Divadelní spolek Slavkov u Brna: Všechny lásky světa 27. dubna od 19:00
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
100
Hra na vlka Hra na vlka 27. dubna od 19:00
Divadlo Exil, Pardubice
Vstupenky
od 100
do 130
Velikonoční oratorium Velikonoční oratorium 27. dubna od 19:00
Kostel Narození Panny Marie, Štípa, Zlín
Vstupenky
od 100
do 250
Imodium - Jiná místa Tour Imodium - Jiná místa Tour 27. dubna od 19:30
Hornický skanzen Mayrau, Vinařice
Vstupenky
210
UGC Stand-up Night Show UGC Stand-up Night Show 27. dubna od 20:00
Rock Café, Praha
Vstupenky
200
Bass & Koczkopes Bass & Koczkopes 27. dubna od 20:00
KD Rejčkov, Dolní Město
Vstupenky
100
Fiesta Cubana Fiesta Cubana 27. dubna od 20:00
Mersey Klub, Brno
Vstupenky
90
Alejandro Soto Lacoste duo (Chile) + host Marta Töpferová Alejandro Soto Lacoste duo (Chile) + host Marta Töpferová 27. dubna od 20:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
od 150
do 180
 David Vysloužil a Acoustic Irish David Vysloužil a Acoustic Irish 27. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
21 let kapely Betonovej Bez 21 let kapely Betonovej Bez 27. dubna od 20:00
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
100
Zrušeno Yarah Bravo (Mladí ladí jazz) Yarah Bravo (Mladí ladí jazz) 27. dubna od 20:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
210
Stand-up Show ZaHranou Stand-up Show ZaHranou 27. dubna od 20:30
U Strejčka, Nymburk
Vstupenky
150
Ego Ego 27. dubna od 21:00
Millenium, Velké Pavlovice
Vstupenky
od 200
do 1 000
Michal Ambrož & Hudba Praha v R Klubu Michal Ambrož & Hudba Praha v R Klubu 27. dubna od 21:00
R-klub, Chrudim
Vstupenky
250
EXITUZZ w/ Adriana Hranacova //Techno EXITUZZ w/ Adriana Hranacova //Techno 27. dubna od 21:00
Music club Orion, Frýdek-Místek
Vstupenky
90
Monkey Business Monkey Business 27. dubna od 21:00
Tři opice, Vsetín
Vstupenky
399
Aerial Arts Competition – AIRY FAIRY 2019 Aerial Arts Competition – AIRY FAIRY 2019 28. dubna od 9:30
Divadlo Rokoko (Městská divadla pražská), Praha
Vstupenky
390
Mistrovství světa para hokej Mistrovství světa para hokej 28. dubna od 9:30
Ostravar Aréna, Ostrava
Vstupenky
50
Matýsek a Zdenek Polach Matýsek a Zdenek Polach 28. dubna od 15:00
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
200
Fashion Revolution Week: Upcycling workshop - textilní šperk Fashion Revolution Week: Upcycling workshop - textilní šperk 28. dubna od 16:00
Dům ochránců přírody / Nadace Veronica, Brno
Vstupenky
250
Mia a Bílý Lev (Francie, Německo, Jihoafrická rep.)  2D Mia a Bílý Lev (Francie, Německo, Jihoafrická rep.) 2D 28. dubna od 17:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
130
Kdo nepláče neni Čech – Lukáš Pavlásek one man show Kdo nepláče neni Čech – Lukáš Pavlásek one man show 28. dubna od 18:00
Lidová zahrada, Varnsdorf
Vstupenky
339
Vertigo Vertigo 28. dubna od 19:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 80
do 160
Jak si vybudovat vlastní kavárnu vol. 7 (Filip Mayer) Jak si vybudovat vlastní kavárnu vol. 7 (Filip Mayer) 28. dubna od 19:00
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenky
150
Století Miroslava Zikmunda Století Miroslava Zikmunda 28. dubna od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
80
Blues Bazaar Blues Bazaar 28. dubna od 19:30
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
140
Wise Guyz Wise Guyz 28. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
250
Bude plno Sovětský projekt, největší vějička 20. století Sovětský projekt, největší vějička 20. století 29. dubna od 18:00
Francouzský institut, Praha
Vstupenky
99
Nikdy Neodvracej Zrak (Německo, Itálie)  2D Nikdy Neodvracej Zrak (Německo, Itálie) 2D 29. dubna od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
110
 Jiří Černý: Ro(c)kování Jiří Černý: Ro(c)kování 29. dubna od 19:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
90
Mistrovství světa para hokej Mistrovství světa para hokej 30. dubna od 9:30
Ostravar Aréna, Ostrava
Vstupenky
50
Pálení Čarodějnic - Hvozdná Pálení Čarodějnic - Hvozdná 30. dubna od 17:00
Hvozdná, Hvozdná
Vstupenky
249
Čarodějnice na Probiku Čarodějnice na Probiku 30. dubna od 18:00
Proboštská jezera - přírodní koupaliště, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Vstupenky
100
Go Freedom LIVE - vědomý business Go Freedom LIVE - vědomý business 30. dubna od 18:30
Etnosvět, Praha
Vstupenky
321
Havaj Havaj 30. dubna od 18:30
Klub cestovatelů, Brno
Vstupenky
60
Networking Event: Mind the Pay Gap Networking Event: Mind the Pay Gap 30. dubna od 18:30
Sněmovní 7, Praha
Vstupenky
200
Dokud nás milenky nerozdělí Dokud nás milenky nerozdělí 30. dubna od 19:00
Reduta, Olomouc
Vstupenky
od 420
do 460
Do zdi Do zdi 30. dubna od 19:00
Divadlo Exil, Pardubice
Vstupenky
od 100
do 130
Iné Kafe v Třinci Iné Kafe v Třinci 30. dubna od 20:00
TESLA music club, Třinec
Vstupenky
373
Sjednocení kultů: Root + Inferno Sjednocení kultů: Root + Inferno 30. dubna od 20:00
m13 rock hell, Brno
Vstupenky
170
Incite feat. Richie Cavalerav R Klubu Incite feat. Richie Cavalerav R Klubu 30. dubna od 20:00
R-klub, Chrudim
Vstupenky
200
Guerilla večer Nikoly Džokiče Guerilla večer Nikoly Džokiče 30. dubna od 20:00
Kavárna DD, Praha
Vstupenky
150
Mistrovství světa para hokej Mistrovství světa para hokej 1. května od 13:00
Ostravar Aréna, Ostrava
Vstupenky
50
Walk & Questions - konzultace s terapeutkou Walk & Questions - konzultace s terapeutkou 1. května od 15:00
Planetárium Praha, Praha
Vstupenky
400
Za poklady Broumovska - Dasha & Epoque Quartet Za poklady Broumovska - Dasha & Epoque Quartet 1. května od 18:00
Multifunkční sál Dřevník, Broumov
Vstupenky
od 290
do 990
Incite(USA) Richie Cavalera + Sworn Amongst(UK) + Head2Down Incite(USA) Richie Cavalera + Sworn Amongst(UK) + Head2Down 1. května od 19:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
250
Avengers: Endgame  (USA)  3D Avengers: Endgame (USA) 3D 1. května od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
150
Necronomicon + Serpent Lord a Refore v Unleaded coffee Brno Necronomicon + Serpent Lord a Refore v Unleaded coffee Brno 1. května od 19:00
Unleaded coffee, Brno
Vstupenky
250
Synkopy 61 na Šelepce! Synkopy 61 na Šelepce! 1. května od 20:00
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
160
Stand Up Comedy - Muži o ženách Stand Up Comedy - Muži o ženách 1. května od 20:00
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
220
Jarda Svoboda & Přátelé člověka Jarda Svoboda & Přátelé člověka 1. května od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
180
Jack Hutchinson Blues Band (UK) Jack Hutchinson Blues Band (UK) 1. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
170
Marketing Workshop: Social Media Engagement & Trends Marketing Workshop: Social Media Engagement & Trends 2. května od 18:00
Semrush, Praha
Vstupenky
od 250
do 350
Vandráci Vagamundos v Kongresovém centru Zlín Vandráci Vagamundos v Kongresovém centru Zlín 2. května od 19:00
Kongresové centrum, Zlín
Vstupenky
290
Na kole přes Afriku v Brně Na kole přes Afriku v Brně 2. května od 19:00
Café Práh, Brno
Vstupenky
100
Mandarinková izba Mandarinková izba 2. května od 19:00
Kulturní dům, Šternberk
Vstupenky
320
Ostrým nožom  (Slovensko)  2D Ostrým nožom (Slovensko) 2D 2. května od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
120
Kuřačky a spasitelky Kuřačky a spasitelky 2. května od 19:00
Divadlo Exil, Pardubice
Vstupenky
od 100
do 130
Vzdělávání a volný čas dětí ve světě (napříč kontinenty) Vzdělávání a volný čas dětí ve světě (napříč kontinenty) 2. května od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
59
The Odd Gifts The Odd Gifts 2. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
English Stand-up Show at Café Pavlač English Stand-up Show at Café Pavlač 2. května od 20:00
Café Pavlač, Praha
Vstupenky
180
Koncert Luboše Pospíšila v triu s O. Fenclem a M. Hnátkem Koncert Luboše Pospíšila v triu s O. Fenclem a M. Hnátkem 2. května od 20:00
Horká Vana, České Budějovice
Vstupenky
290
22. Narozeniny Stolárny w / John B 22. Narozeniny Stolárny w / John B 3. května od 0:00 – 4.5.
Stolárna music club, Havířov
Vstupenky
200
Mistrovství světa para hokej Mistrovství světa para hokej 3. května od 13:00
Ostravar Aréna, Ostrava
Vstupenky
50
Vandráci Vagamundos ve Hvězdě (UH) - I. představení Vandráci Vagamundos ve Hvězdě (UH) - I. představení 3. května od 17:00
Kino Hvězda, Uherské Hradiště
Vstupenky
290
Wohnout & TH!S (Vojta Kotek band) Wohnout & TH!S (Vojta Kotek band) 3. května od 18:00
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná
Vstupenky
360
Štěrbova vila - Kulturní léto 2019 Štěrbova vila - Kulturní léto 2019 Štěrbova vila - Kulturní léto 2019 Štěrbova vila - Kulturní léto 2019 3. května od 18:00 – 14.9.
Vstupenky
od 150
do 460
Vypsaná Fixa Vypsaná Fixa 3. května od 19:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
od 280
do 580
Monkey Business Monkey Business 3. května od 20:00
MC Kotelna, Litomyšl
Vstupenky
300
Vandráci Vagamundos ve Hvězdě (UH) - II. představení Vandráci Vagamundos ve Hvězdě (UH) - II. představení 3. května od 20:00
Kino Hvězda, Uherské Hradiště
Vstupenky
290
Rest & DJ Herby v MusiClub Drago Rest & DJ Herby v MusiClub Drago 3. května od 20:00
MusiClub Drago, Nový Jičín
Vstupenky
200
Urbano Latino Festival Urbano Latino Festival 3. května od 20:00
Sklub, Olomouc
Vstupenky
od 150
do 500
Stand-up show s UGC v Berouně Stand-up show s UGC v Berouně 3. května od 20:00
Metro Club, Beroun
Vstupenky
150
Stinka / support: Antonín Hrdý Stinka / support: Antonín Hrdý 3. května od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 60
do 120
PTK v Uherském Hradišti PTK v Uherském Hradišti 3. května od 21:00
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
190
Urban Robot & Colectiv v Humpolci Urban Robot & Colectiv v Humpolci 3. května od 21:00
Hellclub, Humpolec
Vstupenky
150
Lvcas Dope - křest alba "Diamant" Lvcas Dope - křest alba "Diamant" 3. května od 21:00
Majestic Music Club, Bratislava
Vstupenky
5
Czech Pole Championship 2019 Czech Pole Championship 2019 4. května od 8:45 – 5.5.
Sportovní centrum Oáza, Praha
Vstupenky
od 250
do 400
Festival Ochutnej Česko 2019 Festival Ochutnej Česko 2019 4. května od 10:00
Hrad Veveří, Brno
Vstupenky
od 50
do 100
Z kopca do kopca - otevřené vinné sklepy Z kopca do kopca - otevřené vinné sklepy 4. května od 10:00
Vinné sklepy na Stráži, Vrbice
Vstupenky
50
Hanácké pivní slavnosti Hanácké pivní slavnosti 4. května od 12:00
Vedle OC Albert, Prostějov
Vstupenky
160
Mistrovství světa para hokej Mistrovství světa para hokej 4. května od 13:00
Ostravar Aréna, Ostrava
Vstupenky
50
Unglydolls (USA)  2D Unglydolls (USA) 2D 4. května od 17:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
120
Robert Křesťan a Druhá Tráva Robert Křesťan a Druhá Tráva 4. května od 19:00
Autokemp pod Císařem, Tisá
Vstupenky
200
Československý Majáles 2019 Československý Majáles 2019 4. května od 19:30
Rock Café, Praha
Vstupenky
od 100
do 150
Stand-up Show s UGC v Českých Budějovicích Stand-up Show s UGC v Českých Budějovicích 4. května od 20:00
Horká Vana, České Budějovice
Vstupenky
130
Frank Zappa Quartet Frank Zappa Quartet 4. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100