Vstupenky na akce   přímo ve tvém mobilu a emailu

Live Yoga Love Brno 2017 Live Yoga Love Brno 2017
pátek 10.–12. listopadu10. – 12.11.
SVČ Lužánky, Brno
Sarah Brightman + Gregorian - Royal Christmas Gala Sarah Brightman + Gregorian - Royal Christmas Gala
sobota 16. prosince16.12.
Tipsport Arena, Praha
Pavel Moric: Probouzení osobní síly Pavel Moric: Probouzení osobní síly
úterý 31. října31.10.
T - Mobile, Praha
Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty
23. října23.10. - 23. listopadu23.11.
Kontrafakt | Marpo & Troublegang Kontrafakt | Marpo & Troublegang
sobota 4. listopadu4.11.
Výstaviště Flora , Olomouc
Rocky Eagles a Rocky Eagles After Rocky Eagles a Rocky Eagles After 10. listopadu od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
130
Kateřina a Miloš Motani: Záhadná a drsná Namibie Kateřina a Miloš Motani: Záhadná a drsná Namibie 20. listopadu od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
100
"Minipárty s Karlem Šípem a J. A. Náhlovským" "Minipárty s Karlem Šípem a J. A. Náhlovským" 23. listopadu od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
160
Divadlo Scéna Zlín: Vánoční hvězda Divadlo Scéna Zlín: Vánoční hvězda 26. listopadu od 15:00
Malá scéna, Česká Třebová
Vstupenky
60
Adventní koncert s evropskými a moravskými koledami Adventní koncert s evropskými a moravskými koledami 6. prosince od 18:30
Barokní sál Emauzského kláštera, Praha
Vstupenky
500
Alkehol v děčínské Besedě! + F.A.King, Vodopaad Alkehol v děčínské Besedě! + F.A.King, Vodopaad 26.1.2018 od 19:00
Beseda Bělá, Děčín
Vstupenky
290
Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii 31. října od 19:00
Divadelní klub, Polička
Vstupenky
100
Bude plno Workshop: Instagram. Jak komunikovat a vytvořit kampaň? Workshop: Instagram. Jak komunikovat a vytvořit kampaň? 9. listopadu od 13:00
SVĚT HUB, Praha
Vstupenky
990
Jiří Kolbaba - Poklady Aljašky a západní Kanady Jiří Kolbaba - Poklady Aljašky a západní Kanady 15. listopadu od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
190
ABBA revival se skupinou ABBACZ ABBA revival se skupinou ABBACZ 26. listopadu od 18:30
Hlavní sál Hotelu International****, Praha
Vstupenky
799
Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii 4. prosince od 17:30
Malá scéna Zlín, Zlín
Vstupenky
160
Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii 4. prosince od 17:30 – 4.12.
Vstupenky
160
Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii 4. prosince od 20:30
Malá scéna Zlín, Zlín
Vstupenky
160
Trdlo a Kamelot Trdlo a Kamelot 21. října od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
200
Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom 24. října od 19:00 – 14.12.
Vstupenky
170
Nyos (FIN), Spirit Desire (A), Myotox Nyos (FIN), Spirit Desire (A), Myotox 25. října od 20:00
Divadlo Pod lampou, Plzeň
Vstupenky
105
Robert Křesťan a Druhá tráva Robert Křesťan a Druhá tráva 26. října od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
350
Aivn's Naked Trio + Dextreat Aivn's Naked Trio + Dextreat 28. října od 20:00
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
80
Všechny krásy Kavkazu: Gruzie, Ázerbájdžán, Arménie Všechny krásy Kavkazu: Gruzie, Ázerbájdžán, Arménie 31. října od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
59
ArtCafé - Dan Bárta & Robert Balzar Trio ArtCafé - Dan Bárta & Robert Balzar Trio 1. listopadu od 19:00
Multifunkční sál Dřevník , Broumov
Vstupenky
350
Traktor - Prach a vzduch tour Traktor - Prach a vzduch tour 2. listopadu od 20:00
Semilasso, Brno
Vstupenky
260
Cimrman revival Sivice: Afrika aneb Češi mezi lidožravci. Cimrman revival Sivice: Afrika aneb Češi mezi lidožravci. 3. listopadu od 19:00
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
150
RivaLove tour 2017: UDG, O5aRadeček a Pokáč RivaLove tour 2017: UDG, O5aRadeček a Pokáč 3. listopadu od 19:30
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
250
Zrušeno Roman Horký a Kamelot Roman Horký a Kamelot 3. listopadu od 20:00
Radost, Brno
Vstupenky
299
Jana Jelínková a Sto zvířat - Dáma s čápem Jana Jelínková a Sto zvířat - Dáma s čápem 3. listopadu od 20:00
Klub OKO, Havlíčkův Brod
Vstupenky
200
Michal Hrůza a Kapela Hrůzy Michal Hrůza a Kapela Hrůzy 3. listopadu od 20:00
Kulturní dům , Zábřeh
Vstupenky
250
Vývoj dětského mozku a rodičovská péče Vývoj dětského mozku a rodičovská péče 4. listopadu od 13:30
KRC Sedmikráska z.s., Hradec Králové
Vstupenky
260
Bude plno Zpíváme a tančíme s Míšou Zpíváme a tančíme s Míšou 4. listopadu od 16:00
Musilka, Brno
Vstupenky
130
River Band Česká Třebová a Ivo Šmoldas River Band Česká Třebová a Ivo Šmoldas 10. listopadu od 19:00
Malá scéna, Česká Třebová
Vstupenky
100
UDG + O5 a Radeček + Pokáč UDG + O5 a Radeček + Pokáč 10. listopadu od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
250
Lenka Filipová a hosté Lenka Filipová a hosté 13. listopadu od 19:00
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
350
Gwyn Ashton (GB) Gwyn Ashton (GB) 13. listopadu od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
120
ABBA Mania ABBA Mania 17. listopadu od 19:30
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
990
Eskamotër & Echo Orchestr, koncert a křest nového CD Eskamotër & Echo Orchestr, koncert a křest nového CD 17. listopadu od 20:00
Divadlo Jesličky, Hradec Králové
Vstupenky
120
Horkýže slíže, ZakázanÝovoce a Mean Messiah Horkýže slíže, ZakázanÝovoce a Mean Messiah 17. listopadu od 20:00
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
300
USA 1982: We Stood Like Kings at (j)iné sféry USA 1982: We Stood Like Kings at (j)iné sféry 18. listopadu od 20:00
Kabinet Múz, Brno
Vstupenky
150
ArtCafé - Jan Kavka Trio ArtCafé - Jan Kavka Trio 22. listopadu od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
190
Aivn's Naked Trio & The Pant Aivn's Naked Trio & The Pant 24. listopadu od 19:30
Music Lab, Brno
Vstupenky
70
Debustrol / Malignant Tumour / Shatter a další Debustrol / Malignant Tumour / Shatter a další 25. listopadu od 18:30
Restaurace Pod Skalkou, Česká Třebová
Vstupenky
210
Vánoční koncert 2017 orchestru Václava Hybše a jeho hostů Vánoční koncert 2017 orchestru Václava Hybše a jeho hostů 27. listopadu od 19:30
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
300
Eva a Vašek Eva a Vašek 28. listopadu od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
200
Pavel Dobeš a Tomáš Kotrba Pavel Dobeš a Tomáš Kotrba 30. listopadu od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
250
Folk Off! Koncert Martin Geišberg a Nany Hudák Folk Off! Koncert Martin Geišberg a Nany Hudák 30. listopadu od 20:30
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
200
Sebastian a Poetika - Vesmírná tour 2017 Sebastian a Poetika - Vesmírná tour 2017 1. prosince od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
260
O5 a Radeček / UDG / Pokáč O5 a Radeček / UDG / Pokáč 1. prosince od 19:30
Kulturní dům , Zábřeh
Vstupenky
250
KALI a Peter Pann KALI a Peter Pann 1. prosince od 20:00
KD Brumov-Bylnice, Brumov-Bylnice
Vstupenky
230
Plexis + Apple Juice + WWS + PoWčerejškU Plexis + Apple Juice + WWS + PoWčerejškU 2. prosince od 19:00
Beseda Bělá, Děčín
Vstupenky
160
Anime Anime 2. prosince od 20:30
Metro Music Bar, Brno
Vstupenky
130
Mňága a Žďorp 30 let Mňága a Žďorp 30 let 2. prosince od 21:00
Stolárna music club, Havířov
Vstupenky
240
Praktický certifikovaný trénink Terapeut Access Bars® Praktický certifikovaný trénink Terapeut Access Bars® 3. prosince od 10:00
Abeceda poznání - relaxační vzdělávací studio, Hradec Králové
Vstupenky
50
Zrušeno A do pyžam! A do pyžam! 4. prosince od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 420
do 450
A do pyžam! A do pyžam! 4. prosince od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 420
do 450
Luboš Pospíšil a 5P Luboš Pospíšil a 5P 6. prosince od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
200
ArtCafé - Monika Načeva & Michal Pavlíček ArtCafé - Monika Načeva & Michal Pavlíček 8. prosince od 19:00
Multifunkční sál Dřevník , Broumov
Vstupenky
350
Písně Zuzany Navarové – Martina Trchová & Adam Kubát Písně Zuzany Navarové – Martina Trchová & Adam Kubát 8. prosince od 20:00
Společenský sál, Brno
Vstupenky
150
Kali a Peter Pann Kali a Peter Pann 8. prosince od 22:00
Brooklyn Music Club, Karlovy Vary
Vstupenky
350
Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp 9. prosince od 20:30
MusiClub Drago, Nový Jičín
Vstupenky
240
Landfil (SK) - Fly like a Paper Plane! Landfil (SK) - Fly like a Paper Plane! 12. prosince od 20:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
70
Jiří Kolbaba - Velký okruh jihem Afriky Jiří Kolbaba - Velký okruh jihem Afriky 13. prosince od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
190
RivaLove tour 2017: UDG, O5aRadeček a Pokáč RivaLove tour 2017: UDG, O5aRadeček a Pokáč 15. prosince od 20:00
DOMA - music pub, Ústí nad Labem
Vstupenky
266
Kdes to byl(a) v noci? Kdes to byl(a) v noci? 28. prosince od 19:00
Reduta, Olomouc
Vstupenky
od 440
do 460
Robert Křesťan a Druhá Tráva Robert Křesťan a Druhá Tráva 29. prosince od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
300
Depeche Mode Global Spirit Tour - Official After Party Depeche Mode Global Spirit Tour - Official After Party 31.1.2018 od 22:30
Roxy, Praha
Vstupenky
267
Malina Brothers a Katka García Malina Brothers a Katka García 21.2.2018 od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
250
Sofa Surfers (AT) Sofa Surfers (AT) 4.3.2018 od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
371
Eva a Vašek 2018 Eva a Vašek 2018 3.6.2018 od 15:00
Restaurace " U Letců " , Hradec Králové
Vstupenky
220
Eva a Vašek 2018 Eva a Vašek 2018 26.8.2018 od 15:00
Restaurace " U Letců " , Hradec Králové
Vstupenky
220
Film: Pianista Film: Pianista 29. října od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
1
Lenka Dusilová - solo Lenka Dusilová - solo 18. listopadu od 20:00
Cargo Gallery - Ústí nad Labem/ Vaňov, Ústí nad Labem
Vstupenky
200
Deštivé dny Deštivé dny 9. listopadu od 19:00
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
od 320
do 400
Doldrums (CA) Doldrums (CA) 5. listopadu od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
212
Lesní Zvěř Lesní Zvěř 25. října od 20:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
150
Underground Comedy stand-up show Underground Comedy stand-up show 26. října od 20:00
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
100
Mucha v Plzni Mucha v Plzni 26. října od 21:00
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
160
Neurology #10 w/ The Clamps (FRA) Neurology #10 w/ The Clamps (FRA) 27. října od 21:00
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
170
Dream Men Show Dream Men Show 28. října od 20:00
Club Alfa, Ostrava
Vstupenky
od 399
do 799
Joke's on You English Stand up Comedy in Brno Joke's on You English Stand up Comedy in Brno 9. listopadu od 20:30
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
180
Katarzia v Plzni Katarzia v Plzni 15. listopadu od 21:00
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
190
Květy v Plzni Květy v Plzni 16. listopadu od 20:00
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
160
Bude plno Kabát turné 2017 Kabát turné 2017 21. listopadu od 20:00
DRFG Arena (Hala Rondo), Brno
Vstupenky
490
Cities Aviv / Diamond Terrifier / Coals Cities Aviv / Diamond Terrifier / Coals 23. listopadu od 20:00
PRAHA / Fórum pro architekturu a media, Brno
Vstupenky
150
Pavel Callta Pavel Callta 29. listopadu od 21:00
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
190
Pjér la Šé'z - Duchovní obrat aneb vnitřní slunovrat Pjér la Šé'z - Duchovní obrat aneb vnitřní slunovrat 4. prosince od 18:00
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
290
Lake Malawi / Surrounded By Light Lake Malawi / Surrounded By Light 6. prosince od 20:00
Palác Akropolis, Praha
Vstupenky
300
Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Hradci Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Hradci 14. prosince od 19:00
Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové
Vstupenky
170
Sarah Brightman + Gregorian - Royal Christmas Gala Sarah Brightman + Gregorian - Royal Christmas Gala 16. prosince od 19:00
Tipsport Arena, Praha
Vstupenky
od 99
do 1 990
Kurvítka v hlavě Tour Kurvítka v hlavě Tour 1.3.2018 od 18:00
Adalbertinum, Velký sál, Hradec Králové
Vstupenky
499
Kurvítka v hlavě Tour Kurvítka v hlavě Tour 4.4.2018 od 18:00
Divadlo Alfa, Plzeň
Vstupenky
499
Festival Prototyp 2017 Festival Prototyp 2017 10. listopadu od 19:00 – 12.11.
Stará radnice, Brno
Vstupenky
od 100
do 300
Bude plno Deštivé dny Deštivé dny 30. listopadu od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
400
New Time Orchestra & Hana Holišová New Time Orchestra & Hana Holišová 25. října od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
450
Bude plno Hana Holišová & New Time Orchestra Hana Holišová & New Time Orchestra 23. listopadu od 19:00
Dům Kultury, Uherský Brod
Vstupenky
380
One Man Show Kazma One Man Show Kazma 17. listopadu od 19:00
TESLA music club, Třinec
Vstupenky
150
Kurvítka v hlavě Tour Kurvítka v hlavě Tour Kurvítka v hlavě Tour Kurvítka v hlavě Tour 27.2.2018 od 18:00 – 26.4.2018
Vstupenky
499
Úniková hra Asylum Úniková hra Asylum 11.1.2017 od 10:00 – 31.1.2018
Quest Games, Brno
Vstupenky
od 1 190
do 5 950
Czech Music and YouTube Day The Young VIP 2017 Czech Music and YouTube Day The Young VIP 2017 21. října od 10:00
Sacre Coeur, Praha
Vstupenky
od 222
do 999
Marana, Foltost, Aggressive Tyrants Marana, Foltost, Aggressive Tyrants 21. října od 19:00
m13 rock & pub, Brno
Vstupenky
80
Mladí a talentovaní od nás - Kostel sv. Jakuba Č. Třebová Mladí a talentovaní od nás - Kostel sv. Jakuba Č. Třebová 21. října od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
od 50
do 100
Záchranná akce v Nepálu Záchranná akce v Nepálu 23. října od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
59
Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Brandýse Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Brandýse 24. října od 19:00
Kino, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Vstupenky
170
minus123minut - Přijedeme za vámi autem - tour 2017 minus123minut - Přijedeme za vámi autem - tour 2017 24. října od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
233
Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Příbrami Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Příbrami 25. října od 19:00
Pivovar Podlesí, Příbram
Vstupenky
170
Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Třebíči Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Třebíči 26. října od 18:00
Centrum Lihovar, Třebíč
Vstupenky
170
Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Brně Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Brně 27. října od 20:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
170
Maniak & Mc Gey - Los Angeles Tour Maniak & Mc Gey - Los Angeles Tour 27. října od 21:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
150
In Hearts Wake (AUS) + Gideon (USA) + Silent Screams (UK) In Hearts Wake (AUS) + Gideon (USA) + Silent Screams (UK) 28. října od 19:30
Nová Chmelnice, Praha
Vstupenky
330
H.Ch. Andersen: Sněhová královna H.Ch. Andersen: Sněhová královna 29. října od 15:00
Malá scéna, Česká Třebová
Vstupenky
60
Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Třinci Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Třinci 30. října od 18:00
Knihovna Třinec, Třinec
Vstupenky
170
Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Kopřivnici Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Kopřivnici 31. října od 18:00
Vila Machů, Kopřivnice
Vstupenky
170
Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Bystřici p.H. Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Bystřici p.H. 1. listopadu od 19:00
Kino Klub Sušil, Bystřice pod Hostýnem
Vstupenky
170
 Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Jihlavě Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom v Jihlavě 2. listopadu od 19:30
DIOD, Jihlava
Vstupenky
170
Explicit - MNM Afterparty Explicit - MNM Afterparty 4. listopadu od 22:00
VIBE club, Brno
Vstupenky
100
Alibi na klíč (Francie)  2D Alibi na klíč (Francie) 2D 6. listopadu od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
110
Balla [SK] & Katarína Máliková + Ansámbl [SK] Balla [SK] & Katarína Máliková + Ansámbl [SK] 9. listopadu od 19:00
Kabinet Múz, Brno
Vstupenky
200
Pánská šatna aneb improvizace v Ypsilonce Pánská šatna aneb improvizace v Ypsilonce 9. listopadu od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 420
do 450
Light & Love, Jakub Ondra, Peter Aristone Light & Love, Jakub Ondra, Peter Aristone 10. listopadu od 19:30
MusiClub Drago, Nový Jičín
Vstupenky
170
Aleš Brichta Project / Limetal / OurA.s. / ReGen Aleš Brichta Project / Limetal / OurA.s. / ReGen 11. listopadu od 18:30
Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Vstupenky
255
Insania - křest alba "Na počátku byl spam" + 30 let na scéně Insania - křest alba "Na počátku byl spam" + 30 let na scéně 11. listopadu od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
201
Fiordmoss (křest alba Kingdom Come) Fiordmoss (křest alba Kingdom Come) 14. listopadu od 20:00
Kabinet Múz, Brno
Vstupenky
200
The Display (DE) + To Age The Display (DE) + To Age 16. listopadu od 19:00
mc Fabrika, České Budějovice
Vstupenky
130