Vstupenky na akce   přímo ve tvém mobilu a emailu

GALANTIS in Brno GALANTIS in Brno
sobota 1. června1.6.
Bobycentrum Laser Show Hall, Brno
Festival Ochutnej Svět 2019 4th year Festival Ochutnej Svět 2019 4th year
pátek 26.–27. dubna26. – 27.4.
Malá Amerika, Brno
Queenie pod širým nebem! Queenie pod širým nebem!
9. května9.5. - 4. října4.10.
Ostrava 2019 - Mistrovství světa para hokej Ostrava 2019 - Mistrovství světa para hokej
27. dubna27.4. - 4. května4.5.
The Young Gods The Young Gods
pátek 7. června7.6.
Fléda, Brno
Grand Prix České Republiky MotoGP 2019 Grand Prix České Republiky MotoGP 2019
pátek 2.–4. srpna2. – 4.8.
Automotodrom, Brno
Swing na Kampě (Werichova vila) Swing na Kampě (Werichova vila)
pátek 26. dubna26.4.
Werichova vila, Praha
Worakls Worakls
pátek 14. června14.6.
Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří, Brno
Žalman & spol 50 let na sceně Žalman & spol 50 let na sceně 12. července od 19:30
Lovecký Zámeček Smraďavka, Buchlovice
Vstupenky
290
Philip Nikwé Philip Nikwé 26. dubna od 20:30
Piano Lounge, Praha
Vstupenky
300
ArtCafé Extra - Úhel pohledu Ghana Dance Ensemble ArtCafé Extra - Úhel pohledu Ghana Dance Ensemble 11. června od 19:00
Klášterní zahrada, Broumov
Vstupenky
od 100
do 160
Paulie Garand Paulie Garand 11. května od 22:00
Majnl Dance Hall, Nový Jičín
Vstupenky
220
Abba World Revival Abba World Revival 17. května od 21:00
Majnl Dance Hall, Nový Jičín
Vstupenky
250
EGO EGO 24. května od 22:30
Majnl Dance Hall, Nový Jičín
Vstupenky
280
Marketing Workshop: Social Media Engagement & Trends Marketing Workshop: Social Media Engagement & Trends 2. května od 18:00
Semrush, Praha
Vstupenky
od 250
do 350
LOVEni  (ČR)   2D  BIO SENIOR LOVEni (ČR) 2D BIO SENIOR 23. května od 18:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
60
The Black City The Black City 24. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
160
We All Love to Help Charity Boat We All Love to Help Charity Boat 8. června od 19:30
Brněnská přehrada, Brno
Vstupenky
999
Jakub Vágner "Rybí legendy" Jakub Vágner "Rybí legendy" 6. září od 19:00
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná
Vstupenky
150
Best of Pavel Moric Best of Pavel Moric 8. června od 10:00
T-Mobile, Praha
Vstupenky
1 980
Plastic people of the Universe & Oldřich Kaiser/Dáša Vokatá Plastic people of the Universe & Oldřich Kaiser/Dáša Vokatá 4. července od 18:00
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná
Vstupenky
350
One Night Of Elvis (UK) One Night Of Elvis (UK) 22. listopadu od 19:30
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
799
Kevin James Carroll - Písně ze srdce Kevin James Carroll - Písně ze srdce 2. června od 19:00
Wuchterlova 5, Praha
Vstupenky
550
Slavné filmové melodie Slavné filmové melodie 12. června od 19:00
Jeruzalémská (Jubilejní) synagoga, Praha
Vstupenky
600
21. ročník hudebního festivalu EUROTRIALOG Mikulov 21. ročník hudebního festivalu EUROTRIALOG Mikulov 30. srpna od 17:00 – 31.8.
Amfiteátr, Mikulov
Vstupenky
od 150
do 690
Girlboss: Becoming Unstoppable Girlboss: Becoming Unstoppable 13. května od 18:30
Fragile Agency, Praha
Vstupenky
250
Kuželna Fest vol. 2 Kuželna Fest vol. 2 29. června od 15:30
Pivnice Na Kuželně, Brno
Vstupenky
160
Czech Pole Championship 2019 Czech Pole Championship 2019 4. května od 8:45 – 5.5.
Sportovní centrum Oáza, Praha
Vstupenky
od 250
do 400
James Cole, P.A.T. , L.Chang, Artee, Crako James Cole, P.A.T. , L.Chang, Artee, Crako 10. května od 21:00
Marley Club, Ostrava
Vstupenky
200
Twenty 4 Seven Twenty 4 Seven 21. června od 21:00
Retro Music Club, Zaječí
Vstupenky
390
Electric Therapy, hosté Alice a Dan Bárta, Cox&Vox Electric Therapy, hosté Alice a Dan Bárta, Cox&Vox 18. května od 20:00
Buena Vista, Plzeň
Vstupenky
160
Skety na Šelepce! Skety na Šelepce! 5. května od 19:00
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
250
Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) 18. května od 19:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
od 150
do 200
Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) 19. května od 19:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
od 150
do 200
Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) 25. května od 19:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
od 150
do 200
Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) 26. května od 19:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
od 150
do 200
Networking Event: Mind the Pay Gap Networking Event: Mind the Pay Gap 30. dubna od 18:30
Sněmovní 7, Praha
Vstupenky
200
LF mini RIOT LF mini RIOT 29. srpna od 0:00 – 30.8.
Klub FAMU, Praha
Vstupenky
220
The Filter Festival The Filter Festival 27. dubna od 9:00
Rektorát VUT, Brno
Vstupenky
300
Monkey Business Monkey Business 18. května od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
490
Filmová a populární hudba s Aristo Quartetem Filmová a populární hudba s Aristo Quartetem 28. listopadu od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 299
do 379
FashionRevolutionWeek, Upcycling workshop: Folk dress / Kroj FashionRevolutionWeek, Upcycling workshop: Folk dress / Kroj 27. dubna od 16:00
Dům ochránců přírody / Nadace Veronica, Brno
Vstupenky
40
Zrušeno Yarah Bravo (Mladí ladí jazz) Yarah Bravo (Mladí ladí jazz) 27. dubna od 20:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
210
Sjednocení kultů: Root + Inferno Sjednocení kultů: Root + Inferno 30. dubna od 20:00
m13 rock hell, Brno
Vstupenky
170
Necronomicon + Serpent Lord a Refore v Unleaded coffee Brno Necronomicon + Serpent Lord a Refore v Unleaded coffee Brno 1. května od 19:00
Unleaded coffee, Brno
Vstupenky
250
Ponk: křest Diedina Ponk: křest Diedina 8. května od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
140
Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní 8. června od 10:00 – 9.6.
Panská zahrada, Kunštát
Vstupenky
140
Suzi Quatro  "No Control" Tour Suzi Quatro "No Control" Tour 25.2.2020 od 20:00
Lucerna - Velký sál, Praha
Vstupenky
890
Suzi Quatro  "No Control" Tour Suzi Quatro "No Control" Tour 27.2.2020 od 20:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
999
Metal Attack - Hypnos, Fleshgore, Revolt, Datura Metal Attack - Hypnos, Fleshgore, Revolt, Datura 26. dubna od 19:00
Semilasso, Brno
Vstupenky
250
HVOB CONCERT TOUR „ROCCO“ HVOB CONCERT TOUR „ROCCO“ 17. května od 19:00
Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří, Brno
Vstupenky
550
Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) 18. května od 19:00 – 26.5.
Vstupenky
od 150
do 200
Monetovy lekníny - magie vody a světla  (Itálie)  2D Monetovy lekníny - magie vody a světla (Itálie) 2D 30. května od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
100
Zrušeno Diknu Schneeberger Trio (AT) Diknu Schneeberger Trio (AT) 22. června od 19:00
Divadlo K. H. Máchy, Litoměřice
Vstupenky
290
Lumerians (USA) + support Lumerians (USA) + support 15. srpna od 19:00
Kasárna Karlín, Praha
Vstupenky
250
Myslovitz Myslovitz 7. listopadu od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
od 399
do 490
Piju Rum Fest vol. 5 Piju Rum Fest vol. 5 9. listopadu od 16:00
RC Ponorka, Pardubice
Vstupenky
180
Destruction (DEU) v R Klubu Destruction (DEU) v R Klubu 6. prosince od 21:00
R-klub, Chrudim
Vstupenky
450
Primitives Group 2019 Primitives Group 2019 7. září od 19:00
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
220
Adam Mišík  -  koncert Adam Mišík - koncert 26. dubna od 20:00
KD Plzeňka, Beroun
Vstupenky
350
Plum Dumplings a Nauzea Orchestra Plum Dumplings a Nauzea Orchestra 18. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Hoochie Coochie Band Hoochie Coochie Band 4. června od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
170
Koncert ArtCafé Open air - Dagmar Voňková Koncert ArtCafé Open air - Dagmar Voňková 14. srpna od 19:00
Klášterní zahrada, Broumov
Vstupenky
od 150
do 190
Lagerstein & guests - Prague Lagerstein & guests - Prague 31. srpna od 18:30
Nová Chmelnice, Praha
Vstupenky
230
Lagerstein & guests - Ostrava Lagerstein & guests - Ostrava 2. září od 19:00
BARRÁK music club, Ostrava
Vstupenky
200
Lagerstein & guests - Brno Lagerstein & guests - Brno 7. září od 19:00
Melodka, Brno
Vstupenky
210
Adam Mišík Adam Mišík 22. listopadu od 19:00
Mersey Klub, Brno
Vstupenky
380
Koncert ArtCafé - Alf Carlsson/Jiří Kotača Quartet (SWE,CZ) Koncert ArtCafé - Alf Carlsson/Jiří Kotača Quartet (SWE,CZ) 27. listopadu od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
190
Marien & Ladybirds (Berušky) Marien & Ladybirds (Berušky) 18. května od 19:00
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
250
Nejlepší světové muzikály a filmová hudba Nejlepší světové muzikály a filmová hudba 30. května od 19:00
Divadlo Gong, Praha
Vstupenky
od 349
do 379
Slavné světové muzikály Slavné světové muzikály 16. listopadu od 18:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 299
do 379
Sodoma Gomora (Řezník & Dedade + DJ ILL Rick)/ CHDS DJs Sodoma Gomora (Řezník & Dedade + DJ ILL Rick)/ CHDS DJs 24. května od 20:00
Lira, Valašské Meziříčí
Vstupenky
100
Urban Robot & Colectiv v Humpolci Urban Robot & Colectiv v Humpolci 3. května od 21:00
Hellclub, Humpolec
Vstupenky
150
Program - Piano Lounge Program - Piano Lounge Program - Piano Lounge Program - Piano Lounge 26. dubna od 20:30 – 26.4.
Vstupenky
300
Snowgoons v Brně! Snowgoons v Brně! 9. května od 20:00
Melodka, Brno
Vstupenky
300
Never Sol + Acute Dose / Chamaleo Tour Never Sol + Acute Dose / Chamaleo Tour 26. června od 19:00
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
140
Jak komunikovat s fanoušky i hatery na sociálních sítích? Jak komunikovat s fanoušky i hatery na sociálních sítích? 16. října od 13:00
Vzletná, Praha
Vstupenky
od 990
do 1 490
Balkan Fiesta na lodi Tajemství Balkan Fiesta na lodi Tajemství 23. května od 19:00
Loď Tajemství bratří Formanů, Praha
Vstupenky
150
Hard Urban DNB / Hallucinator Hard Urban DNB / Hallucinator 4. května od 20:00
Hudební klub Irská, Karlovy Vary
Vstupenky
od 210
do 550
Prago Union na Božáku Prago Union na Božáku 11. května od 21:00
MC Božák, Teplice
Vstupenky
150
Queenie v Lednici Queenie v Lednici 28. června od 18:00
Zámecká jízdárna Lednice, Lednice
Vstupenky
350
Brzy v prodeji W-tec Czech Stunt Day W-tec Czech Stunt Day 16. srpna od 9:00 – 18.8.
Libros, Ostrava
Vstupenky
od 200
do 2 000
Heathen Assault over Brno II Heathen Assault over Brno II 15.2.2020 od 15:00
Melodka, Brno
Vstupenky
540
Factorial! Orchestra v Lucii, support Karol Komenda Group Factorial! Orchestra v Lucii, support Karol Komenda Group 26. dubna od 19:00
Country Club Lucie, Hradec Králové
Vstupenky
130
UGC Stand-up Night Show UGC Stand-up Night Show 27. dubna od 20:00
Rock Café, Praha
Vstupenky
200
Bude plno Sovětský projekt, největší vějička 20. století Sovětský projekt, největší vějička 20. století 29. dubna od 18:00
Francouzský institut, Praha
Vstupenky
99
UGC Stand-up Night Show UGC Stand-up Night Show 11. května od 20:00
Rock Café, Praha
Vstupenky
200
Refew Refew 11. května od 20:00
Mersey Klub, Brno
Vstupenky
150
UGC Stand-up Night Show UGC Stand-up Night Show 31. května od 20:00
Rock Café, Praha
Vstupenky
200
Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Slavonice&Martin Kudlička Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Slavonice&Martin Kudlička 19. července od 19:00
Vinařství Sonberk, Popice
Vstupenky
od 190
do 1 190
Queenie pod širým nebem Queenie pod širým nebem 9. srpna od 19:00
Zámecký Amfiteátr, Buchlovice
Vstupenky
390
Nora En Pure Nora En Pure 24. srpna od 15:00
Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří, Brno
Vstupenky
499
Pivní festival Bohunice s kapelou UDG Pivní festival Bohunice s kapelou UDG 8. června od 12:00
Areál dobrovolných hasičů Brno-Bohunice, Brno
Vstupenky
100
Marešová Yasinski RAZAM Marešová Yasinski RAZAM 23. listopadu od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
190