Sněžný kluk (USA) 2D
sobota 26.10.2019 od 17:00Kulturní centrum, Česká Třebová
Předprodej byl ukončen
Když jedna obyčejná holka najde na střeše svého domu vystrašeného mladého Yettiho a rozhodne se, že mu pomůže najít cestu domů do Himalájí, netuší, že ji čeká neuvěřitelná cesta plná dobrodružství, kouzel a nezapomenutelných zážitků. Režie: J.Culton, T. Wilderman Mládeži přístupno, animovaná komedie, český dabing, 85 min.
Tomáš Kačo - 11. června od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Sirény na cestách - 27. listopadu od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Festival Bennewitz - Štefan Margita a pardubická filharmonie - 20. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Dunaj - 3. května od 20:00, Modrý trpaslík, Česká Třebová
ANNA K. - 17. května od 18:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
KOJK Česká Třebová: Pocta Antonínu Dvořákovi - 20. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Symfonické provedení skladeb The Velvet Underground - 9. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
NICOLE ZURAITIS (USA) - 30. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
THE CINELLI BROTHERS (UK) - 6. června od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Agentura Harlekýn - I. Bergman: Scény z manželského života - 13. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
DS Hýbl Č. Třebová - N. Robbins: Hrobka s vyhlídkou - 26. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
ADF Praha John Místo: Madame Rubinstein - 3. června od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Jiří Vodička (housle), David Mareček (klavír) - 2. května od 19:00, Malá scéna, Česká Třebová
Pavel Žalman Lohonka 2024: Cesta k folkovým kořenům - 22. října od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Prázdniny s Broučkem (Česko) 2D - 18. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Železní bratři (USA, Velká Británie) 2D - 22. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Tady Havel, slyšíte mě? (Česko) 2D - 24. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Volání Antarktidy (Francie) 2D - 27. dubna od 17:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Toxic (Česko) 2D - 29. dubna od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Divadlo Pohádka - Jak se Honza učil bát - 5. května od 15:00, Malá scéna, Česká Třebová
Django (Česko) 2D - 2. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Jak zachránit draka (Španělsko) 2D - 4. května od 17:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Lesní vrah (Česko, Slovensko, Polsko, Rumunsko) 2D - 6. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Království Planeta opic (USA) 2D - 15. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Garfield ve filmu (USA, Velká Británie) 2D - 18. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Sladký život (Česko) 2D BIO SENIOR - 24. května od 17:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Gump - jsme dvojka (Česko) 2D - 25. května od 17:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Boy Kills World (USA) 2D - 27. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Furiosa: Sága Šíleného Maxe (USA) 2D - 29. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová
Hana Holišová a Velký swingový orchestr KC Česká Třebová - 10. května od 19:00, Kulturní centrum, Česká Třebová