Předprodej byl ukončen

21 nejúžasnějších míst světa a co vás cestou může potkat
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

21 nejúžasnějších míst světa a co vás cestou může potkat

středa 28.2.2018 od 17:00
Bar 2TO2, Ostrava

O akci

Co vás může potkat na šestnáctiměsíční cestě kolem světa, když se přesouváte pěšky nebo stopem, bydlíte u místních nebo ve stanu, část cesty s sebou máte dvě děti, chcete se potápět, vylézt na šestitisícovku, vidět, co jste ještě nikdy neviděli, a poznat svět na dřeň?

Někdy to může trochu bolet, často to není ani trochu pohodlné, ale rozhodně to bude stát za to! O cestě z Ohňové země až na Aljašku, na tropické ostrovy Tichého oceánu, kolem dokola Novým Zélandem, prostředkem skrz Austrálii, křížem krážem Jihovýchodní Asií, a přes Čínu, Mongolsko a Rusko zase zpátky domů.

A jaká jsou ta nejúžasnější místa na světě? Uvidíte!

Více informací

Přednáší Kateřina Krejčová:

Ráda jezdí stopem, bydlí u místních obyvatel a leze na vysoké kopce jako Mont Blanc (4810 m), Chamser Kangri (6622 m) a Huayna Potosí (6088 m). Nejradši má ty kouty světa, kde celé dny nepotká žádného turistu a může si chodit krajinou, kudy se jí zachce. Jejím prozatím největším cestovatelským počinem byla šestnáctiměsíční cesta kolem světa, o které společně s Petrem Ptáčníkem vydali knihu Pozpátku kolem zeměkoule. Baví ji psaní cestovatelských článků, na cestách zastává roli navigátora a každý večer staví stan.

Více info naleznete na www.facebook.com/zcestykolemsveta/ a www.zcestykolemsveta.cz/

 

Po dobu konání akce její obecenstvo neplatí čas (princip baru vizte http://2to2.cz/), pouze vstupné na přednášku a útratu za občerstvení.