Devakant
HUDBA World music / Ethno / Folk / Spirituální

Devakant

pátek 8. června od 19:00
Sál spolku HLAHOL, Praha
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 400 bez dalších poplatků do 800 Zobrazit ceny
předprodej končí 8. června

Základní vstupenka

Základní cena 400 Kč Koupit

Vstupenka 2+1 zdarma

Základní ena 800 Kč Koupit

O akci

ZEMĚ A NEBE - HUDBA PRO PROBUZENÍ A POVZBUZENÍ VAŠÍ DUŠE

Tento koncert bude sváteční hostinou, během které nám Devakant nabídne hudbu vycházející z duchovních tradic Indie, Tibetu, Japonska, Peru, starověkého Mexika i Evropy. Tato hudba se hluboce dotkne našich citů a naší duše, a pozve nás na radostnou cestu do našeho nitra, kde nám umožní hlubokou relaxaci a léčení našeho těla, mysli a duše. Hudební nástroje z Asie, Evropy a Jižní Ameriky, bambusové flétny a tradiční šamanské hliněné nástroje, keltská harfa, basová flétna, tibetské mísy, zamponas, kalymba, housle, arménský duduk…a Dévakantův hlas nás jemně zavedou do krajiny našeho vnitřního rozkvětu.

 

Více informací

Devakant nechává splynout v jedno zvuk a ticho a tvoří tak prostor míru, harmonie a uvolnění. Jeho hudba přímo vybízí k meditaci, léčení, relaxaci, práci s energií, ale i k čisté radosti a vděčnosti.

Devakant je umělec – hudebník, zpěvák, sochař, malíř – který svou krásnou hudbou a sametovým hlasem dokáže vytvořit prostor ticha a meditace a dotknout se tak i naší duše. Miluje především flétny nejrůznějších typů, ale i mnohé další hudební nástroje a hlubokým, sametovým hlasem zpívá písně své i tradiční – především z Japonska, Tibetu a Indie.

Celý svůj život se učil od těch nejlepších mistrů hudby i meditace po celém světě. Do umění meditativní hudby ho osobně zasvěcoval i Mistr Osho, v jehož domě Devakant mnoho let žil. Hudbu studoval v budhistických a zenových klášterech v Japonsku, v Himalájích v Tibetu i v mnoha posvátných oblastech Střední a Jižní Ameriky.

 

8.června 2018, začátek koncertu 19:00, HLAHOL, Praha

Masarykovo nábřeží 16, 110 00 Praha 1

www.hlahol.cz