Předprodej byl ukončen

Workshop: Jak psát tiskové zprávy a komunikovat s novinářem?
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ

Workshop: Jak psát tiskové zprávy a komunikovat s novinářem?

středa 23.5.2018 od 13:00
Prostor 8, Praha

O akci

Zveme Vás na workshop vzdělávací platformy PIARISTI.

O WORKSHOPU:
Jak psát kulturní tiskové zprávy, které jsou v dnešní rychlé době pro novináře užitečné? Jak by měla vypadat kulturní tisková zpráva z pohledu obsahu, délky a jazyka? Čeho se v textu naopak vyvarovat? Jak pracovat v rámci novinářského servisu s fotografiemi, audiem a videem? Jaké má mít náležitosti e–mail pro novináře a kdy jim jej posílat? Workshop, kde se kromě tiskových zpráv budeme věnovat kompletnímu press servisu. Od předmětu e–mailu, přes strukturu textu, až po typy příloh či kontaktu s publicistou během akce i mimo ni. Cenný pohled z druhé strany nabídne host, novinářka předního zpravodajského portálu iDnes.cz, Monika Zavřelová.

O LEKTORECH:
Nikola Lörinczová pracuje v oblasti PR 10 let. Od roku 2013 se specializuje na kulturní oblast, je zakladatelkou agentury PIARISTI, která pracuje pro klienty jako SIGNAL festival, Český lev, Finále Plzeň, Galerie Tančící dům a mnoho dalších. 

 

Michaela Dostálová se věnuje PR komunikaci v oblasti kultury a vzdělávání 7 let. Pracovala pro festival nového divadla Malá inventura, Letní filmovou školu nebo Asociaci českých filmových klubů. 

 

Více informací

990 Kč (umělci, designéři, zástupci kulturních a neziskových organizací)

1 490 Kč (lidé z agentur a freelanceři podnikající v oblasti marketingového či PR poradenství)

(Cena zahrnuje občerstvení a nápoje)

KAPACITA: 

20 osob

(Workshop bude zahrnovat obecnou část i individuální přístup ke každému účastníkovi a jeho dotazům)

DOKLAD O ZAPLACENÍ:

Doklad o zaplacení vstupenky získáte na e–mailu info@smsticket.cz. V případě, že požadujete fakturu, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu piaristi@piaristi.cz.

K odebírání newsletteru s informacemi o kurzech komunikace se můžete přihlásit zde: http://kurzy.piaristi.cz/info.