Předprodej byl ukončen

Filmové melodie na vyhlídce
HUDBA Pop / Jazz / Blues / Klasika

Filmové melodie na vyhlídce

neděle 21.10.2018 od 18:00
Erbia Congress Centrum, Praha

O akci

koncert potrvá asi 1 hodinu, vstup na vyhlídku je možný už od 17 hodin

Melody Quartet:  

Dana Jelínková – I. housle,   Petra Boehm – II. housle, František Jelínek – viola, Barbora Soukupová – violoncello

....

PROGRAM:

Shore: May it be & Concerning hobbits – PÁN PRSTENŮ

Williams: Raiders March – INDIANA JONES

Piazolla: Oblivion – HENRY IV.

Goldsmith: The Gremlin Rag – GREMLINS

Vangelis: Conquest of Paradies – DOBYTÍ RÁJE

Badelt/Medley: PIRÁTI Z KARIBIKU

Horner: My heart will go on – TITANIC

Armstrong: Theme Portuguese – LÁSKA NEBESKÁ

Williams: The throne room – End Title – STAR WARS

Thiersen: Comptine dúns autre été – AMÉLIE Z MONTMARTRU

Williams: Hedwig´s Theme – HARRY POTTER

The Verve: Bittersweet symphony – NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI

Williams: Main theme – SCHINLERŮV SEZNAM

Adele: Skyfall – JAMES BOND

QUEEN: We are the champions

ABBA: Dancing Queen

Více informací

Erbia Congress Centrum, nejvýše položené kongresové centrum v Praze, se nachází ve 27. patře budovy City Tower. Na ploše o celkové rozloze 600 m2 se rozprostírají 3 velké propojitelné sály Everest I, Everest II a Everest III s celkovou kapacitou až 250 osob, dále 1 VIP jednací salonek Mont Blanc, přilehlé Foyer a další zázemí.

 

Melody Quartett

začínal v roce 2000 jako dámské, tehdy ještě dívčí kvarteto, a na vyžádání tak dodnes vystupujeme, i když se za ta léta sestava obměnila. Společně hrajeme na různých společenských událostech, firemních akcích a také svatbách a koncertech.

Repertoár se skládá z klasiky, filmové hudby, salónní hudby, pop, rock a jazzu. Mj. spolupracujeme i s houslistou Jaroslavem Svěceným, se kterým občas, několikrát do roka vystupujeme na různých společenských akcích a dalších událostech. Stále častěji se stáváme součástí nebo hosty větších projektů.komorní soubor členů orchestru ND v Praze, který vznikl v r.1988. Během své existence si kvarteto vybudovalo neobyčejně pestrý repertoár, kterým se odlišuje od jiných smyčcových kvartet. Vedle skladeb barokních, klasických a romantických autorů si posluchači přáli slyšet i hudbu salonní, operetní a filmové melodie, muzikály, evergreeny, swing, jazz, pop až po skladby Beatles.

STRUČNĚ Z HISTORIE

Koncertní a umělecká agentura Fidelio, s. r. o. resp. její předchůdce, obč. sdružení FIDELIO bylo založeno již v roce 2001 a působíme v současné době zejména v Praze, ale příležitostně pořádáme koncerty i v jiných městech - České Budějovice, Český Krumlov, Plzeň a od roku 2017 také Brno.  Za 17let (2002-2018), po kterou sdružení a navazující subjekty na trhu působí, jsme uspořádali více než 500 koncertů v mnoha městech České Republiky. Naše koncerty vyposlechlo více než 44 000 posluchačů.