Předprodej byl ukončen

Španělské odpoledne
KINO

Španělské odpoledne

neděle 24.6.2018 od 16:00
Expediční klubovna, Brno

O akci

Tentokrát vám připravíme tortillu de patatas, churros a pít se bude sangria :)

Promítat budeme tyto filmy: 

Neviditelný host 16:00 - 17:45
Úspěšný podnikatel Adrian Doria (Mario Casas) je obviněný z vraždy své milenky, fotografky Laury (Bárbara Lennie). Adrian však tvrdí, že je nevinný a že se stal obětí komplotu. Před soudním procesem se ale jeho obhájkyně Virginia Goodman (Ana Wagener) dozví, že obžaloba má v rukávu triumf v podobě nečekaného svědka. Zkušená právnička, která ve své kariéře ještě neprohrála žádný spor, proto na Adriana naléhá, aby nic netajil a řekl jí každý detail. Adrián se proto na dobu 180 minut, které jim do procesu zbývají, bude muset vrátit do minulosti před třemi měsíci a odkrýt krutou pravdu.

Ti druzí 18:00 - 19:40
Je konec druhé světové války a Grace (Nicol Kidmanová) s dvěma dětmi čeká v Jersey na manželův návrat z bojů. Děti trpí alergií na sluneční světlo - jejich rozlehlý dům je proto celý potemnělý a v jeho zšeřelých zákoutí se kromě Grace, dětí a služebnictva skrývá cosi dalšího.

Matka a dítě 20:00 - 22:00
Drama přibližuje příběh tří žen: 50leté, která před 35 roky dala svoji malou dceru adoptovat, další je její dcera a nakonec Afroameričanka, která by si chtěla dítě adoptovat.