Předprodej byl ukončen

Stand´artní kabaret – Vosto5 (Open Air Program)
FESTIVAL, DIVADLO

Stand´artní kabaret – Vosto5 (Open Air Program)

pondělí 25.6.2018 od 19:00
Divadelní stan, Hradec Králové

O akci

Akce se koná v rámci divadelního festivalu Open Air Program Hradec Králové.

19:00 | Divadelní stan
kolektiv
STAND’ARTNÍ KABARET
Vosto5, Praha

Chlapci Ondar, Petar, Tomina, Jura a Kurt předvedou svůj maximální improvizační standart! Nic víc, nic míň! Zcela otevřený divadelně-hudební improvizační večer. Stand´artní kabaret prožívá pokaždé svou premiéru i derniéru a je hudebně doprovázený vlastní kapelou SNAHA. Představení trvá 60 minut.

 

Divadlo Vosto5 se programově věnuje autorskému divadlu. Své náměty čerpá především z domácího prostředí. Schopnost uchopit omšelý motiv, téma, situaci či atmosféru – které dřímají v povědomí naší společnosti – a zasadit je do souvislostí dneška a upozornit tak na jejich jedinečnost je metodou Divadlu Vosto5 vlastní. Divadlo Vosto5 nabízí divákům pohled na naši společnost očima generace, která dětství a ranou část puberty strávila ještě před Listopadem, ale do života se pustila až po něm. Vosto5 je generačním divadlem spojujícím v sobě poetiku moderního kabaretu.

Prodej vstupenek

Smsticket předprodej bude ukončen půl hodiny před začátkem představení. Poté bude zahájen doprodej zbylých vstupenek v Infocentru v Žižkových sadech.