Opak Dissu – koncert (Open Air Program)
HUDBA Hip Hop / R&B, FESTIVAL

Opak Dissu – koncert (Open Air Program)

pátek 29. června od 22:00
Hudební stan, Hradec Králové
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 100 bez dalších poplatků do 150 Zobrazit ceny
do konce předprodeje 5 dní

Vstupenka – dospělí

Základní cena 150 Kč Koupit

Vstupenka – student, senior, ZTP

Pro přiznání slevy je nutné se při vstupu prokázat platným průkazem – u studentů jakýkoliv v daném roce platný studijní průkaz, index, ISIC, žákovská knížka, studentský průkaz na dopravu apod., u seniorů od 70 let jakýkoliv doklad s datem narození, u ZTP průkazka ZTP.

Základní cena 100 Kč Koupit

O akci

Akce se koná v rámci divadelního festivalu Open Air Program Hradec Králové.

22:00 | Hudební stan
OPAK DISSU
koncert

Opak Dissu konečně v našem hoodu! ASAP JARDA, DON CHAIN, BLUERAYKORANTHUG YOUNG LVÍŠE & DJ CASABLANKA už startují svoje potuněné Fabie a Felicie, aby nám v Hradci ukázali, jak má vypadat pořádný vesnický rejv. Přivezou svoje nezaměnitelné a nezapomenutelné hity, díky kterým prorazili (nejen) na youtube. Jejich pojetí hip hopu osciluje na hraně kvalitní parodie a nechtěné trapnosti. Do poněkud zatuchlého českého hiphopového rybníčku se jim ale rozhodně podařilo přinést čerstvý vítr, o čemž svědčí mimojiné nominace na hudební ceny a vlastní pořad na rádiu Wave. Zkrátka, od téhle party můžete očekávat show plnou rurálních témat od korbelů piva po všední život na venkově – to vše přednesené nezastavitelnou flow a podmáznuté tučnými hip hopovými a trapovými beaty.

Koncert bude trvat 90 minut.

Prodej vstupenek

Smsticket předprodej bude ukončen půl hodiny před začátkem představení. Poté bude zahájen doprodej zbylých vstupenek v Infocentru v Žižkových sadech.