Předprodej byl ukončen

Workshop: Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě?
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP

Workshop: Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě?

středa 21.11.2018 od 13:00
Prostor 8, Praha

O akci

Zveme Vás na workshop vzdělávací platformy PIARISTI, během kterého proniknete do plánování a vymýšlení obsahu a strategií na sociální sítě. Workshop se uskuteční

 

O WORKSHOPU:

S lektorkou, která už několik let připravuje komunikaci pro firmy, na to půjdeme od lesa: na místě si připravíte obrysy své budoucí obsahové strategie a naučíte se rozplánovat témata. Pak se podíváme na zoubek samotné přípravě obsahu, a nakonec i jak si vyhodnotit, zda to děláte dobře.

 

Kurz obsahu pro sociální sítě je určený těm, kteří se starají obsah v umělecké či neziskové organizaci nebo pro své podnikání mimo oblast marketingu. Z organizačních důvodů nepřijímáme přihlášky účastníků z agentur a freelancerů z oblasti marketingu a PR.

 

O LEKTOROVI:

Marie Grafová je Social Media Lead v obsahové agentuře Bubble, kde pomáhá copywriterskému týmu využívat na maximum možnosti sociálních sítí a kromě toho také píše a stará se o klientské profily. Je velmi aktivní na Twitteru (@sibiranka), který využívá hlavně pro hraní se slovy a úložiště toho nejlepšího, co ji cvrnkne do nosu. Volný čas dělí mezi vaření, knihy a poznávání toho nejlepšího, co nabízí hipsterská část Prahy.

 

CENA:
1 290 Kč*
(Zahrnuje občerstvení a nápoje)

*Z organizačních důvodů nepřijímáme přihlášky účastníků z agentur a freelancerů, kteří podnikají v oblasti marketingového či PR poradenství.
 

 

Více informací

KAPACITA:

20 osob

(Workshop bude zahrnovat obecnou část i individuální přístup ke každému účastníkovi a jeho dotazům)

DOKLAD O ZAPLACENÍ:

Doklad o zaplacení vstupenky skrze smsticket.cz si můžete vyžádat na e–mailu info@smsticket.cz. V případě, že požadujete fakturu, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu piaristi@piaristi.cz.

 

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat na e-mailu piaristi@piaristi.cz.

 

K odebírání newsletteru s informacemi o kurzech komunikace se můžete přihlásit zde: http://kurzy.piaristi.cz/info.