Předprodej byl ukončen

Ladislav Zibura - 40 dní pěšky do Jeruzaléma
DIVADLO, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Ladislav Zibura - 40 dní pěšky do Jeruzaléma

středa 5.12.2018 od 18:00
Kulturní dům Na Rybníčku, Opava

O akci

Cestovatelská projekce / stand-up

Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav se na podzim vrací do Opavy s cestovatelskými příběhy, které jste ještě možná neslyšeli. Přijďte, bude legrace.

Ladislav Zibura v létě 2014 sbalil svůj život do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a vypravil se z Turecka pěšky do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života. Jeho cesta je příběhem omylů, pozoruhodných setkání, šťastných i nešťastných náhod, puchýřů a opruzenin. Těšit se můžete na vyprávění cynického kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk. 

O AUTOROVI:
Ladislav Zibura (26 let) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal tři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty a Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Vystupující

Ladislav Zibura (CZ) – http://www.princladik.cz/