Pio Squad
HUDBA Hip Hop / R&B, PARTY

Pio Squad

sobota 27. října od 19:00
Lira, Valašské Meziříčí
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš SMSkou, kartou, převodem nebo PayPalem

Cena 200 bez dalších poplatků
předprodej končí 27. října

O akci

The Secret Collective a Music Club Lira Presents 

v sobotu 27.10 zavítají do Valašského Meziříčí po dlouhých dvou letech opět Pio Squad. Koncert se odehraje v oblíbeném klubu Lira. Veškeré informace budou postupně doplňovány.

Vstupné:

Předprodej: 200 Kč / smsticket, na místě: 250 Kč

Vystupující

Pio Squad (CZ) – http://www.piosquad.cz/

Více informací

Pio Squad / BIO

Pio začínají v roce 1998 pod názvem Jižní Pijonýři. Původně ve složení Konef aka Efko, J-Kid, Delebre aka Eurodel a DJ Matoa. Později odchází produkující DJ Matoa a začínají se formovat Jižní Pio tak, jak je známe dnes.

První nahrávka je mezi fanoušky se šířící kazeta se záznamem pardubického koncertu. Regulérně nahraná pecka Není pozdě se objevuje na přiloženém CD u polského časopisu Klan. Další dvě věci jsou k ochutnání na české kompilaci Lyrik Derby vol. 1 a jedna na From Amsterdam to Praha. Delebre se objevuje na vinylu K.O. Kru.

V roce 2003 vychází očekávané a později opěvované album Three Stars.K albu samozřejmě vychází vinylové EP a o rok později deseti palcový singl Potřeba/Hledáme lásku RMX. Jižní Pionýři se přejmenovávají na Pio Squad, přibírají De Puta Madreho a v roce 2005 posílají na první díl Nejbr Hip Hop Mixu věc s názvem "To je to co chceš?" signalizující posun v produkci i rapu.

V roce 2006 vychází "Punk Is Dead", za kterou si dostali Anděla v žánrovým kategoriích. Dále vychází vinylé EP "Musíme Jet". V roce 2008 vydávají třetí album "Interview"

Pio Squad

FB: https://www.facebook.com/piosquad/

YT: https://www.youtube.com/watch?v=1eFQ6Uk2g74

 

+ support

Memento Mori

FB: https://www.facebook.com/MementoMoriHB/

YT: https://www.youtube.com/watch?v=qKRj5-wboJ8