Předprodej byl ukončen

CHCUpivo a zážitek vol.2
PARTY, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, JÍDLO, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

CHCUpivo a zážitek vol.2

středa 21. listopadu od 18:00
Naprotinaproti, Brno

O akci

(ne)ŘÍZENÝ ZÁŽITEK JE TADY!
Dokončili jsme dlouho připravovaný zážitkový program vhodný pro každého, kdo má rád pivo. Pojali jsme ho na toto odvětví dost netradičně a hravě.

Výsledkem není jen klasická ochutnávka, ale exkluzivní program spojený s názornými částmi jako je simulace studeného chmelenívymražování silného pivaochutnávka sladůsoutěž a další.

Každou z těchto činností si na degustaci sám/sama vyzkoušíš a pivovarnictví Tě pohltí jako nikdy dřív.

Krom toho je akce spojena s degustací 7 výběrových vzorků piva, které na sebe navazují a korespondují s celým 150 minutovým populárně-naučným programem. Tento program nemá v ČR obdoby, je vhodný i pro úplné laiky a určený i pro větší skupiny.

S námi je pivo opravdu pro každého, tak ho pojď zažít!

 

Více informací

Informace pro účastníky:

Pro správný zážitek z degustace se alespoň hodinu před začátkem vyvarujte kouření a pachově intenzivních míst, stejně tak i výrazným jídlům. Na degustaci se prosím NEvoňte! Ideální je procházka v přírodě, osobně doporučujeme jít k nám pěšky procházkou a pít hodně vody. 

Degustace probíhají v Brně na ulici Jana Uhra a prostor je označen krásným velkým štítem  "Naproti". S sebou nepotřebujete nic krom dobré nálady, všechno ostatní (vč. ještě lepší nálady) obstaráme my.

Po degustaci tak nemusíš utíkat domů, ale můžeš se s námi zdržet na další pivo a povídání, nebo pokračovat v ochutnávání ve stejně rozmanitém světě absinthu. 

Vyhrazujeme si právo na změnu stylů v nabídce, při zachování tématu akce.