Nejdelší noc s Deloraine, Strigôň a Euphoricou (Praha)
HUDBA World music / Ethno / Folk

Nejdelší noc s Deloraine, Strigôň a Euphoricou (Praha)

pátek 14. prosince od 19:00
Nová Chmelnice, Praha
Vstupenka do mobilu
od 150 bez dalších poplatků do 530 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš SMSkou, kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje tři dny

Vstupenka

VIP balíček obsahuje CD Vlaštovka, triko a placku Deloraine. Objednáte-li si vstupenku s VIP balíčkem, zašlete nám prosím na deloraine@email.cz vaši velikost a zda chcete dámské či pánské triko.

Základní cena 150 Kč Koupit
+placka Deloraine 170 Kč Koupit
+CD Deloraine 310 Kč Koupit
+VIP balíček Deloraine 530 Kč Koupit

Je libo dárkový design s tématikou Vánoc? Udělej někomu radost. A třeba i sobě! Design můžeš nastavit na konci objednávky.

Zaplatit můžeš SMSkou, kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Nejdelší noc s Deloraine  byla loni velmi dlouhá a krásná. Proto bude i letos. A ještě lepší, delší a nově bude mít i tuto pražskou sestru.

V Praze nebudeme hrát jen my, ale také naši kamarádi ze slovenské skupiny Strigôň.

Svými dobovými a středověkými rytmy vás rozhýbe také ženská čtveřice Euphorica world music.  

Uslyšíte spoustu skladeb z naší desky Vlaštovka, které jste loni ještě neslyšeli, a vystoupí s námi v několika písních i jeden vzácný host. A zahrajeme také pěkně zčerstva něco z naší nové desky, kterou chystáme na příští rok (ale pssssst!).

A spousta dobrého pití k tomu a party jak řemen až do rána.

Více informací

FACEBOOK AKCE

SPOTIFY DELORAINE

YOUTUBE DELORAINE

FACEBOOK DELORAINE

YOUTUBE STRIGÔŇ

FACEBOOK STRIGÔŇ

YOUTUBE EUPHORICA

FACEBOOK EUPHORICA

 

Deloraine - fantasy a pohanská akustická hudba​

Na počátku svých živých vystoupení v roce 2017 hráli Deloraine slavné fantasy a středověké melodie s emotivními českými překlady textu. Následně jim učaroval svět Zaklínače, stejně jako potřeba po vlastních písních, a tak na něm postavili své debutové album Vlaštovka, které vyšlo v dubnu 2018 s devíti jejich vlastními autorskými skladbami a pěti nejoblíbenějšími covery. Vlaštovka je už od svého vydání nadšeně přijímána publikem i recenzenty napříč žánry.​

Naživo je hudba Deloraine velmi vášnivá a plná. Uslyšíte v ní naléhavý hlas zpěvačky Lori, artilerii Deriasových strunných nástrojů, tajuplné barvy fléten sibiřské divoženky Máši i jejích kláves, divoké housle Davida, který k nim zvládá hrát i na bubny, dunění basisty Kuby a silné sborové zpěvy.​

Deloraine za rok a půl své koncertní činnosti hráli na celé řadě akcí, od středověkých a fantasy festivalů přes klubové akce až po pohanské metalové koncerty. I tam se svojí akustickou, ale říznou hudbou vynikli. Zaujmou na krátkém festivalovém setu a stejně tak rádi odehrají celovečerní koncert, neboť na pódiu jsou neunavitelní.