Předprodej byl ukončen

CHCUpivo s příběhem vol.3
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, JÍDLO / NÁPOJE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

CHCUpivo s příběhem vol.3

úterý 22. ledna od 18:00
Naprotinaproti, Brno

O akci

Chceš se stát pivním znalcem?  "CHCUpivo s příběhem" je začátek tvojí cesty.

V rámci série řízených degustací "CHCUpivo s příběhem" se zblízka podíváme na 10 témat, po jejiž absolvování svými znalostmi "strčíš do kapsy" kdejakého pivního experta.

Tento program je pro každého labužníka, který se chce o pivu dozvědět nové informace a udělat si pořádek v jednotlivých tématech.

Téma v pořadí 3. akce zní: "Variace spodního kvašení"

 

Více o akci:
Ležáček (čti spodňáček) známe všichni. Dvanáctistupňové tekuté zlato, styl který ve světě symbolizuje Česko. O to víc je smutné, že ač se všichni tváříme jako největší znalci, nikdo o něm v podstatě nic neví. Neskončíme ale u "plzničky", ale půjdeme mnohem dál.

V rámci naší řízené degustace Tě provedeme variacemi spodního kvašení, a naučíme Tě, jak se v nich vyznat. 

CHCUpivo a informace, CHCUpivo s příběhem!
Naším cílem není udělat z Tebe chodící encyklopedii, ale abys pochopil vlastní chutě a dokázal rozpoznat větší i menší rozdíly, naučit Tě pivo hodnotit, zaznamenat jeho chuť a darovat Ti trvalý zážitek z ochutnávky.

Už teď se můžeš těšit na 7 vzorků v různém zastoupení chutí, a to na:

plzeňský ležák, bavorský ležák, tmavý ležák, nakuřovaný ležák, märzen, bock, doppelbock.

Součástí degustace bude i degustační sousto, drobné pohoštění a další překvapení.

Kapacita programu je pro 20 hostů.
Cena je 649,- na osobu, nebo výhodné vstupné pro dva za 1199,- .

Vstupenky jsou k dispozici pouze v předprodeji, nebo směnitelné pomocí dárkových poukazů (nutno rezervovat alespoň 10 dní předem na objednavky@chcupivo.cz nebo přes FB stránky)

Těšíme se na Vás,
Pac a pivo
MatějVendy a Happy alias CHCUpivo

 

Více informací

Informace pro účastníky:

Pro správný zážitek z degustace se alespoň hodinu před začátkem vyvarujte kouření a pachově intenzivních míst, stejně tak i výrazným jídlům. Na degustaci se prosím NEvoňte! Ideální je procházka v přírodě, osobně doporučujeme jít k nám pěšky procházkou a pít hodně vody. 

Degustace probíhají v Brně na ulici Jana Uhra a prostor je označen krásným velkým štítem  "Naproti". S sebou nepotřebujete nic krom dobré nálady, všechno ostatní (vč. ještě lepší nálady) obstaráme my.

Po degustaci tak nemusíš utíkat domů, ale můžeš se s námi zdržet na další pivo a povídání, nebo pokračovat v ochutnávání ve stejně rozmanitém světě absinthu. 

Vyhrazujeme si právo na změnu stylů v nabídce, při zachování tématu akce.