Předprodej byl ukončen

Návštěvní den u Miloslava Šimka
PARTY, DIVADLO

Návštěvní den u Miloslava Šimka

středa 20. března od 19:00
Semilasso, Brno

O akci

NÁVŠTĚVNÍ DEN U MILOSLAVA ŠIMKA

 Pásmo písniček, povídek, scének a vyprávění ...  Zábavný pořad ve stylu legendárních Návštěvních dnů Šimka a Grossmanna, v němž se představí řada bývalých spolupracovníků Miloslava Šimka, kteří připomenou nejznámější scénky, povídky a písničky.

 16. února 2014 tomu bylo 10 let, co zemřel Miloslav Šimek. Při této příležitosti jsme uspořádali v divadle Semafor s laskavým svolením pana Jiřího Suchého speciální představení -vzpomínkový večer, na kterém se sešla řada jeho bývalých spolupracovníků. Ten, kdo s námi tehdy v Semaforu byl, nám myslím může potvrdit, že šlo o jeden z těch divadelních večerů, na které se nezapomíná. Po jeho skončení bylo nám i divákům líto, že tím všechno končí. A tak jsme se rozhodli vytvořit dnešní představení. Představení, které by však nechtělo být jen nějakou nostalgickou vzpomínkou, ale ve kterém bychom se chtěli - spolu s diváky - především smát a bavit.  „Těší mě, že se bývalá Slávkova parta dala opět po letech dohromady, a chce tak připomenout divadelní večery, na kterých se kdysi podílela,“ řekla nám k představení vdova Magdalena Šimková.  Představení Návštěvní den u Miloslava Šimka je od října 2014 pravidelně uváděno v pražském divadle Semafor.  

Délka představení: 120 min. vč. přestávky

 Hrají a zpívají:  Luděk Sobota, Jiří Krampol, Miluška Voborníková, Petr Jablonský, Viktor Sodoma, Jana Svobodová/Jana Mařasová, Adriana Sobotová a případně další hosté . . .  Ze záznamu hovoří a zpívají: Miloslav Šimek, Jiří Grossmann, Jiří Šlitr a Miloslav Balcar