Předprodej byl ukončen

Workshop: Jak vymýšlet obsah na sociální sítě?
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP

Workshop: Jak vymýšlet obsah na sociální sítě?

středa 27. března od 13:00
Vzletná, Praha

O akci

Zveme Vás na workshop vzdělávací platformy PIARISTI, během kterého proniknete do plánování a vymýšlení obsahu a strategií na sociální sítě. 

O WORKSHOPU:
Workshop povede zkušená lektorka Marie Háková alias Sibiřanka, která již několik let realizuje komunikaci na sociálních sítích pro firmy. "Na místě si připravíte obrysy vaší budoucí obsahové strategie a naučíte se rozplánovat témata. Pak se společně podíváme na zoubek samotné přípravě obsahu a nakonec si vyhodnotíte, zda to děláte dobře," vysvětluje lektorka.

PRO KOHO JE URČEN:
Kurz obsahu pro sociální sítě je určený těm, kteří se starají o sociální sítě v umělecké či neziskové organizaci nebo pro své podnikání mimo oblast marketingu. Z organizačních důvodů nepřijímáme přihlášky účastníků z agentur a freelancerů z oblasti marketingu a PR.

O LEKTOROVI:
Marie Haková je Social Media Lead v obsahové agentuře Bubble, kde pomáhá copywriterskému týmu využívat na maximum možnosti sociálních sítí a kromě toho také píše a stará se o klientské profily. Je velmi aktivní na Twitteru (@sibiranka), který využívá hlavně pro hraní se slovy a úložiště toho nejlepšího, co ji cvrnkne do nosu. Volný čas dělí mezi vaření, knihy a poznávání toho nejlepšího, co nabízí hipsterská část Prahy.

Více informací

CENA:
990 Kč*
(Zahrnuje občerstvení a nápoje)

*Z organizačních důvodů nepřijímáme přihlášky účastníků z agentur a freelancerů, kteří podnikají v oblasti marketingového či PR poradenství.

KAPACITA: 
20 osob
(Workshop bude zahrnovat obecnou část i individuální přístup ke každému účastníkovi a jeho dotazům)

DOKLAD O ZAPLACENÍ:
Doklad o zaplacení vstupenky skrze smsticket si můžete vyžádat na e–mailu info@smsticket.cz. V případě, že požadujete fakturu, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu piaristi@piaristi.cz

STORNO PODMÍNKY:
V případě zrušení vaší učasti na kurzu jsou platné následující storno podmínky:
do 3 dnů před konáním akce - vracíme kurzovné v plné výši,
méně než 3 dny před konáním akce - nevzniká nárok na vrácení kurzovného.
Účast náhradníka je možná.

NEWSLETTER:
K odebírání newsletteru s informacemi o kurzech komunikace se můžete přihlásit zde: http://kurzy.piaristi.cz/info