Zasněžené Japonsko (Vojta Lokša)
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ

Zasněžené Japonsko (Vojta Lokša)

pondělí 25. února od 20:00
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenka do mobilu
od 100 bez dalších poplatků do 120 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje jeden den

Základní vstupenka

Základní cena 100 Kč Koupit
Chci podpořit Kavárnu 120 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

vyrazit do Japonska? Pokud chcete vidět sakury, na jaře, pokud červenající listí, na podzim. Nemáte-li jindy čas a šílená vedra jste ochotni přetrpět, v létě to jde taky. A když jste blázni, máte rádi mráz a nevadí vám se brodit hromadami sněhu? Leden je jasnou volbou!

Do Japonska jsem za poslední dekádu podnikl několik desítek cest. Stalo se mým druhým domovem a neváhám se tam kdykoli podívat znovu. Málokdo do Japonska vyráží v zimě, i já se tomu dlouho vyhýbal. Proč taky? Na většině souostroví je sychravo, prší, teploty kolem nuly, ve spojení s chabou izolací japonských domů to zní děsivě.

Ale není. Je to parádní.

Kde jinde se vám poštěstí vidět mohutné jeleny brodit v hlubokém sněhu a běhat po zamrzlém moři? Vidět makaky koupat se v termálních pramenech? Denně si pochutnávat na čerstvých rybách a mořských plodech? Unikat před zimou do přírodního horké koupele a nechat si při tom padat sníh do vlasů? A při tom všem si užívat parádní, ale lehce netradiční atmosféru Japonska?

Proč tedy vyrazit do Japonska zrovna v zimě, co tam dělat? A jak vypadá první třída na dálkovém letu japonských aerolinií? Vyprávět o své “životní cestě” bude Vojtěch Lokša, milovník Japonska a současně průvodce a organizátor cest do Japonska. Ač je tato přednáška zaměřena na vyprávění z jedné konkrétní cesty, po skončení můžeme navázat volnou diskuzí o cestování po Japonsku. A také se společně poradit o tom, co by mělo zaznít na workshopu o cestování po Japonsku, který bude následovat o několik týdnů později.

 

Více informací

Přednášející:
Vojta Lokša