Předprodej byl ukončen

Break4Beats

Break4Beats

18.6.2010 od 20:00 – 18.6.2010
Fléda, Brno

O akci

Bad Company (UK), Five, C.N.B, Sayko, Rippa, iGore, Yak, Marcco, Kotlyk

Dívky omdlévají rozkoší, pánové hurónským řevem vyjadřují souhlas s hranými deskami, ruce jsou nad hlavou, nohy už bolí od tancování, uši chtějí pořád víc. Co to znamená? Že Bad Company nejsou daleko!

Kdo by neznal Bad Company, nechvalně proslulou bandu, která světu přinesla takové majstrštyky jako The Nine, 4 Days, Planet Dust či Miami Flashback? Jistě, dny starých dobrých Bad Company ve složení d-Bridge, Fresh, Maldni a Vegas jsou dávno pryč, to nikdo nepopírá. Ale co rozhodně není pryč je hudební talent d-Bridge, Freshe, Maldniho a Vegase. Jejich cesty se možná oficiálně rozpojili, ale ve skutečnosti kráčí pořád po té stejné cestě, která vede k produkování skvělé muziky. Zatímco d-Bridge a Fresh zvolili sólovou dráhu, Maldini a Vegas zůstali věrni značce Bad Company, založili vlastní label Bad Taste a zbytek, jak se říká, je už historie.

Za domácí tým se představí DJ Five, turntabilista, několikanásobný vítěz tuzemských kol prestižní soutěže ITF, spoluzakladatel Questablists crew a především výborný DJ, který to s gramofony skutečně umí. To je obecně velmi dobře známo, ale co už se ví méně je to, že Five hraje i drumandbass. Dalším znamenitým DJem bude C.N.B z bookingu Drumandbass.cz. Pokud máte rádi promyšlené sety, které mají hlavu a patu a ještě se na dá parádně vyřádit, C.N.B je váš člověk. Svůj značný djský um představí i zkušený DJ Rippa, někdejší člen uskupení Basstillbeat, nyní pod křídly brněnského Redrumu. A jako obvykle ani tentokrát nebude chybět miláček publika DJ Sayko.