Natália Trejbalová: Miniaturní světy ~ workshop
VÝSTAVY, UMĚNÍ, WORKSHOP

Natália Trejbalová: Miniaturní světy ~ workshop

13. dubna od 10:00 – 14.4.
GAMPA, Pardubice
Vstupenka do mobilu
od 150 bez dalších poplatků do 300 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 13. dubna

Základní vstupenka

Základní cena 300 Kč Koupit

Studentská vstupenka

Základní cena 150 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Dvoudenní workshop s Natálií Trejbalovou, s jednou z vystavovavých autorek, jehož cílem je poodhalit základy tvorby filmové scény miniaturních rozměrů. Pomocí jednoduchého fotografického pozadí a různých organických a jiných materiálů účastníci dílny si vytvoří vlastní scénu a v ní sérií obrazů. V této osobní krajině pak budou zkoumat možné narace, jež se v ní mohou odehrávat.

Natália Trejbalová se ve své tvorbě zajímá o současnou podobu komunikace, založenou ve větší míře na rychle se měnících obrazech a log reprezentujících abstraktní koncepty v nejpřístupnější podobě a z toho vyplývající standardizaci vkusu, tužeb a chování. Natália se zúčastnila mnoha kolektivních výstav (ViaFarini, Milano; 77, Milano; Galerie Charlot, Paříž; Fotomuseum Winterthur ve Švýcarsku; ISEA 2015 v Abu Dhabi; Localedue, Bologna; a jiné). Svůj video art prezentovala rovněž na 16 ° Quadriennale di Roma (2016).

Max. počet účastníků: 10 osob, na workshop je potřebná předchozí registrace

Více informací a přihlášení: Šárka Zahálková, sarka.zahalkova@gmpardubice.cz, 732 436 722

Workshop je vhodný pro kohokoli od 14 let, kdo se nebojí zkoumat možnosti současného umění a audiovizuální tvorby. Podmínkou účasti je vlastní smart phone či fotoaparát s možností video snímání.