Předprodej byl ukončen

YAK dělat, co Tě baví - Go Freedom LIVE
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ

YAK dělat, co Tě baví - Go Freedom LIVE

středa 27. března od 19:00
Profitko, Liberec

O akci

Go Freedom míří za Vámi do Liberce!
Zajímají Tě způsoby YAK se dostat blíže ke tvým snům?
Chceš znát doopravdy jaký rozdíl mezi lidmi, kteří jsou diváci života a lidmi, kteří jsou hráči? 
Zajímá Tě potkávat inspirativní lidi, kteří smýšlejí podobně a makaj na sobě?

Tak doraž 100% do Liberce 27. března na první Go Freedom LIVE. Liberec je město plné talentů a Go Freedom nyní regionálně bude podporovat mladou generaci i zde. 

Dozvíš se o platformě, kde komunita táhne za jedno lano. Cílem je se vzájemně přibližovat k tomu, co opravdu v životě chceš dělat. Objevit svou vášeň a tu realizovat. A Go Freedom Ti k tomu posktyne parádní záštitu.

Motivačním a inspirativním večerem Tě provede a dost namotivuje Tomáš Adam. Zakladatel Aliance Go Freedom, kterému se daří strhávat pozornost významých lidí v ČR, jež Go Freedom svou přízeň vyjadřují tak, že chodí jako hosté sdílet své nej momenty a zkušenosti, které jim v životě ovlivňují zásadně život. To již máme vyzkoušené, že publikum velmi inspiruje. Ale naše platforma nejsou jen inspirativní talkshow. Je to prostředí, které dává lidem pocit jedinečnosti a přirozené uznání.

Navíc do Liberce Tomáš přiveze 21letého Štěpána Erbse, který je finančně ve stavu, kde mnoho lidí není ani ve 40, v 50 letech..Štěpán Erbs se s Vámi podělí o jeho návyky, které mu pomáhají k nevýdaným úspěchům v oblasti finanční hojnosti.

V Liberci jsme poprvé a chceme, aby se přislo na nás podívat co nejvíce lidí. Proto je i ponížena cena z Pražských 321 Kč na Libereckých 222 Kč :)

Více informací

Host: Štěpán Erbs - majitel investičního fondu, podniká od 16 let

Více informací o projektu na www.gofreedom.cz

Dotazy: motivacikuspechu@gmail.com