Předprodej byl ukončen

YAK dělat, co Tě doopravdy baví? Go Freedom LIVE
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ

YAK dělat, co Tě doopravdy baví? Go Freedom LIVE

pondělí 25. března od 18:30
ArtBar Druhý Pád, Brno

O akci

Zajímají Tě způsoby YAK se dostat blíže ke tvým snům?
Chceš znát doopravdy jaký rozdíl mezi lidmi, kteří jsou diváci života a lidmi, kteří jsou hráči?
Zajímá Tě potkávat inspirativní lidi, kteří smýšlejí podobně a makaj na sobě?

Go Freedom míří za Vámi opět do Brna! Go Freedom nyní regionálně bude podporovat mladou generaci i zde. 

Dozvíš se o více platformě, kde komunita táhne za jedno lano. Cílem je se vzájemně přibližovat k tomu, co opravdu v životě chceš dělat. Objevit svou vášeň a tu realizovat. A Go Freedom Ti k tomu posktyne parádní záštitu.

Motivačním a inspirativním večerem Tě provede a dost namotivuje Tomáš Adam. Zakladatel Aliance Go Freedom, kterému se daří strhávat pozornost významých lidí v ČR, jež Go Freedom svou přízeň vyjadřují tak, že chodí jako hosté sdílet své nej momenty a zkušenosti, které jim v životě ovlivňují zásadně život. To již máme vyzkoušené, že publikum velmi inspiruje. Ale naše platforma nejsou jen inspirativní talkshow. Je to prostředí, které dává lidem pocit jedinečnosti a přirozené uznání.

Navíc do Brno Tomáš přiveze 21letého Štěpána Erbse, který je finančně ve stavu, kde mnoho lidí není ani ve 40, v 50 letech..Štěpán Erbs se s Vámi podělí o jeho návyky, které mu pomáhají k nevýdaným úspěchům v oblasti finanční hojnosti.

Kromě Štěpána na akci vystoupí i Martin Luňák - podnikatel, investor a mentor, který se podělí o sdílení svých zkušeností, jak z ulice přes obchodničinu, práci sám na sebe, se dostal k mentorování podnikatelů a následně vedení vlastních firem. Prostřednictvím toho, že našel kdo je on a dělá už jen to co ho baví.


Pojďte s námi naplnit Art Bar Druhý pád!

Více informací

www.gofreedom.cz

Hosté:

Štěpán Erbs - investor a majitel vlastního investičního fondu.

Martin Luňák - podnikatel, lektor, investor.