Severozápadní Afrika autobusem (Hesounová + 3 hosté)
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ

Severozápadní Afrika autobusem (Hesounová + 3 hosté)

pondělí 22. dubna od 18:00
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenka do mobilu
od 100 bez dalších poplatků do 129 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje jedna hodina

Základní vstupenka

Základní cena 100 Kč Koupit
Chci podpořit Kavárnu 129 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

“UNFOLDING AFRICA”|

Jsme studenti alternativní pedagogiky v Dánsku. Právě jsme se vrátili ze čtyřměsíční studijní cesty přes západní Afriku, která je součástí našeho studijního programu. Koupili jsme autobus, který jsme přestavěli ve stylu karavanu a jeli přes šest zemí západní Afriky, konkrétně Maroko, Západní Saharu, Mauritánii, Senegal, Gambii a Guinea-Bissau, ujeli jsme 20 000 km a přes všechny komplikace jsme zpět!
Máme za sebou 4 měsíce poznávání, zážitků, příběhů a dobrodružství západní Afriky.
Umíš si představit život 14 lidí v autobuse, střet dvou odlišných realit, stopování, výzkumy a poznávání nejrůznějších témat a problémů naší doby týkajících se politiky, náboženství, kultury, migrace, vzdělávání, životního prostředí atd. v Západní Africe.

Jak blízko je vlastně ve skutečnosti Afrika? Jak stereotypy formují naše myšlení? Jak moc se liší naše privilegia a životní hodnoty? Jaká je reakce a následek každé naší akce? A Jak moc jsme si vlastně podobní?
Pokud tě zajímá cestování za poznáním a nízkým rozpočtem za cílem poznání života lidí odlišné každodenní reality a naše dobrodružství a znalosti, neváhej a přijď na naši přednášku obohacenou několika interaktivními workshopy.

Více informací

Přednáší:

Natálie Hesounová

Alfonso Alejandro Alcolea

Joel Moreno

Gabija Jefimovaite