Blackout Festival
HUDBA, PARTY, FESTIVAL

Blackout Festival

sobota 17. srpna od 16:00
Fort Křelov XVII, Křelov-Břuchotín
Vstupenka do mobilu
od 249 bez dalších poplatků do 1 099 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 17. srpna

Základní vstupné (1.vlna)

Základní cena 249 Kč Koupit

VIP vstupné

Speciální VIP zóna s jedinečným výhledem na hlavní stage a město Olomouc. Neomezená konzumace vybraných alko i nealko nápojů. Vodní dýmka v ceně. Možnost potkat se s interprety. Vířivka. Vlastní toaleta. Expresní odbavení.

Základní cena 1 099 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

BLACKOUT Festival je unikátní party hudební festival, který se bude konat 17. srpna v okolí Olomouce na Křelovské pevnosti s názvem Fort Křelov XVII. Můžete těšit na 3 stages.

Na hlavním EDM podiu se objeví několik známých DJs, kteří se budou měnit v průběhu večera. Čeká vás zde ohromná světelná show včetně pyro efektů a skvělá hudba celý večer. Další dvě stages jsou umístěny ve vnitřních prostorách budovy, kde si to budete moci užít v duchu Oldies a Latino.

Po celém areálu budou nachystané občerstvovací bary, které vám nabídnou alkoholické i nealkoholické nápoje a občerstvení. Připravujeme pro vás také Chillout zónu na terase a atrium s bazénem a party pěnou.

Specialitou akce bude VIP zóna, ze které přehledně uvidíte hlavní stage a celou akci. Kromě výhod spojených s VIP lístkem bude v této zóně k dispozici například i vířivka.

Více informací

Souhlas zákazníka:

Nákupem vstupného zákazník souhlasí s pořizováním audio a video záznamů z akce, které mohou být použity pro propagační účely.

Zákazník bere na vědomí, že vstup na Blackout Festival 2019 je umožněn pouze osobám ve věku 16 let a více.

Pro více info sledujte nejen náš web, který budeme průběžně aktualizovat, ale také náš profil na sociálních sítích - Facebook, Instagram a YouTube.