Cheers! & The Shabs (JAR)
HUDBA Punk / World music / Ethno / Folk

Cheers! & The Shabs (JAR)

středa 1. dubna od 20:30
Anděl Café, Plzeň
Vstupenka do mobilu
Cena 160 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 1. dubna

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Ne, to není vtip :-) Čtyřčlenná parta z JAR The Shabs se vrací zpátky do Plzně, aby představili svůj nový single "To The Streets". Těžko popsat nepopsatelné...... underground, přesto precizně zahraný folk-punk, s krystalicky čistou angličtinou a epickými texty, překypující jak pozitivními, tak melancholickými vibracemi, vás naprosto pohltí. Není mnoho lidí, kteří by si The Shabs okamžitě nezamilovali.
Doprovodí je domácí kapela Cheers! Tenhle energický "Celtic folk-punk brewed in Pilsen" s banjem, harmonikou a houslemi funguje jako spouštěč svalového třasu a endorfinů do vašeho krevního oběhu.
Pokud jste milovníkem kvalitní hudby s občasnou touhou po chaotickém skákání po sále, tenhle večer byste si neměli nechat ujít!
---------------------------------
No, it's not a prank. Cape Town based The Shabs are coming back in town to present you their latest release "To the Streets". Difficult to describe indescribable .....underground, yet still precisely and well played folk-punk, overflowed with both positive and melancholic vibes touches your inner space and leave it warm and comfy. Give it a few moments and you'll be whistling the tunes long time after the gig is over.
The concert will be supported by local band Cheers!. Their energy Celtic folk punk works like a starter to your muscles and voice. So don't be surprised you suddenly find yourself in the middle of a mosh pit, singing.
If you are fan of good quality music with a whit of roots, this evening is exactly the one you should't miss.

Vystupující

The Shabs (ZA) – https://theshabs.com/