Předprodej byl ukončen

Queen Show (SK)
HUDBA Pop

Queen Show (SK)

úterý 24.8.2021 od 20:00
Tenisové kurty BLTC - Lužánky, Brno

O akci

S politováním sdělujeme, že kvůli situaci s epidemií Covid a šíření mutace Delta vláda ČR zakázala cestování občanům Velké Británie do ČR. I přes velké úsilí z naší strany nebyla skupině Killer Queen (UK) udělena vyjímka Ministerstva kultury, a tak skupina v srpnu nepřicestuje.

Podařilo se nám však zajistit vynikající náhradu za Brity, a to nejlepší slovenský Queen Cover band – formaci Queenshow (SK), která koncerty 24.8. v Brně odehraje.

Více informací

Pokud by některý z návštěvníků žádal kompenzaci za tuto programovou změnu, pak mu pořadatelská firma Brnokoncert-CZ poskytne voucher v hodnotě
500 Kč a ten si návštěvníci mohou vyzvednout přímo na koncertech u vstupu nebo pak mohou žádat o vouchery na emailové adrese mersey@volny.cz <mersey@volny.cz> či telefonicky na čísle 00420541240623. Voucher lze uplatnit na jakýkoliv další koncert z nabídky uvedené na adrese www.brnokoncert.cz.


Omlouváme se za změnu, ale další přesunování koncertů nám připadalo nefér, a proto považujeme náhradní program za lepší řešení ve složité situaci.
Děkujeme za pochopení.