Ájurvéda - cesta ke zdraví
KONFERENCE / KONGRES / PŘEDNÁŠKA / WORKSHOP / LEKCE / Osobní rozvoj

Ájurvéda - cesta ke zdraví

středa 26. dubna od 19:00
Pražská obec unitářů, Praha
Vstupenka do mobilu
od 480 do 1 245 Zobrazit ceny
prodej do 25. dubna

Základní vstupenka

Základní cena 480 Kč Koupit

Vstupenka pro dva

Základní cena 830 Kč Koupit

Vstupenka pro tři

Základní cena 1 245 Kč Koupit

O akci

V dnešní době většina z nás více než kdy před tím hledá cesty, jak pečovat o své zdraví, jak si udržet dobrou kondici, jak zlepšovat svou imunitu.

Začneme krátkým obecným úvodem do ájurvédy a pak hned přejdeme k praktickému detailnějšímu popisu vhodného denního a sezónního režimu. Dozvíte se jak porozumět své tělesné konstituci a jak podpořit své tělo, aby bylo zdravé.

Pochopíte, jak vám ájurvéda může pomoci k udržení dobrého zdraví. Často stačí menší úpravy stravy a životního stylu a vaše situace se zlepší. Budeme věnovat pozornost tomu, jak si můžete vybrat jídlo a aktivity podle svého typu. Na závěr se s vámi Dr. Nimi Rageshkumar podělí i o pár jednoduchých zdravých receptů.

Více informací

Dr. Nimi Rageshkumar je ájurvédská lékařka, ze které vyzařuje porozumění a zkušenosti. Má za sebou více než 14 let praxe a typ osobnosti podle ájurvédy dokáže odhadnout často na první pohled. Absolvovala ájurvédu na Vaidyratnam Ayurveda College, v indické Kerale.

V září 2017 se s rodinou přestěhovala do Prahy. Od roku 2018 začala pracovat jako lékařka a poskytovat konzultace v Resortu Svatá Kateřina. Kromě odborných konzultací v oblasti ájurvédy vede i workshopy, jejichž tématem je tělesný a duševní rozvoj dětí. Mezi její koníčky patří vaření a pečení, proto vede i praktické workshopy spojené se zdravým vařením.