SHOW MEN4QUEEN - PLZEŇ
KONCERT / PŘEHLÍDKA / SHOW / VYSTOUPENÍ / Hudba

SHOW MEN4QUEEN - PLZEŇ

sobota 26. října od 20:00
Klub Papírna , Plzeň
Vstupenky
od 300 do 3 000 Zobrazit ceny
prodej do 25. října

BRONZE

sezení v sektoru vyznačeném BRONZE

Základní cena 700 Kč Koupit

SILVER

sezení v sektoru vyznačeném SILVER (welcome drink, slevový voucher 20% na nákup věcí Men4Queen)

Základní cena 900 Kč Koupit

GOLD

sezení v sektoru vyznačeném GOLD (welcome drink, slevový voucher 30% na nákup věcí Men4Queen, podepsaný plakát Men4Queen)

Základní cena 1 300 Kč Koupit

DIAMOND

exkluzivní sezení u pódia s jmenovkou a s vlastním stolem DIAMOND

Základní cena 3 000 Kč Koupit

STÁNÍ

základní vstupenka na stání

Základní cena 300 Kč Koupit

O akci

Nový koncept pánské strip show vás pobaví i nadchne

Jste odvážná a máte ráda zábavu? 
Tak právě pro vás je 
exkluzivní celovečerní klubové  představení pánské taneční skupiny MEN4QUEEN, kde prožijete nezapomenutelný večer plný vášně, tance, potěšení pro dámské oko a hlavně zážitek, na který už nikdy nezapomenete. 

 

Zapomeňte na klasické zastaralé lascivní show bez nápadu nebo ducha. Tento nový projekt představuje exkluzivní pánskou show na evropské úrovni. Žádná laciná „svlíkačka“! Čeká vás strhující 90minutové představení, které vás nenechá v klidu. Nejenže uvidíte nádherná muskulaturní těla tanečníků, ale také nebezpečné akrobacie, tanec a zažijete mrazivou vášeň a potěšení! To je jinými slovy MEN4QUEEN STRIP SHOW.

 

Men4Queen je mezinárodní tým tanečníků, jehož posláním je zboření mýtů o vnímání pánského striptýzu jakožto vulgární a laciné podívané. Snaží se je posunout směrem k umění a divadlu. A to se jim daří!

  

V rámci této nevšední zážitkové show můžete očekávat nejen bezpečné a působivé prostředí pro oslavu ženské síly a krásy, ale také právě kvalitní standup, emotivní choreografie nebo jedinečné hosty, kteří dodají show další rozměr a nezapomenutelnou atmosféru.

 

 

 

Vstupenky:

DIAMOND - exkluzivní sezení u pódia s jmenovkou a s vlastním stolem DIAMOND, kalendář men4queen A3, podpisové kartičky, kalendář do kapsy.

GOLD - sezení v sektoru vyznačeném GOLD ( welcome drink, slevový voucher 20% na nákup věcí Men4Queen, sezení v předních řadách u pódia )

SILVER - sezení v sektoru vyznačeném SILVER ( slevový voucher 10% na nákup věcí Men4Queen)

BRONZE - sezení v sektoru vyznačeném BRONZE ( základní vstupenka )