Předprodej byl ukončen

9. narozeniny Flédy

9. narozeniny Flédy

21.12.2010 od 20:00 – 21.12.2010
Fléda, Brno

O akci

Fléda letos oslaví svoje deváté narozeniny. Dle Freuda by se tím ocitla na prahu čehosi, co nazýval stádium latence. Naštěstí pro nás pro všechny, Freud se mýlil...
Fléda letos oslaví svoje deváté narozeniny. Dle Freuda by se tím ocitla na prahu čehosi, co nazýval stádium latence. Naštěstí pro nás pro všechny, Freud se mýlil.

Ověřit si to můžeme jednoduchým protipříkladem. Vezměme si např. Flédu, letos jí bude devět let, ale o poklesu či ústupu jejích sexuálních a emočních (a tím pádem i hudebních) tužeb a apetitu nemůže být ani řeč!

No řekněte, copak by si klub na prahu své hudební frigidity pozval na pódium takového elegána, šviháka a svůdníka jako je Jan Budař a rovnou i s Eliščiným bandem?

Copak může být řeč o muzikální stagnaci, když za mikrofonem stojí bez ladu a skladu slovenská kapela Bez ladu a skladu? A je vůbec možné s čistým svědomím mluvit o sexuální a emoční chladnosti tam, kde se bude na hlavním pódiu veřejně ochutnávat Puding pani Elvisovej?

Jak lze vidět, Freudova teorie trpí mnoha nedostatky, a to jsme se ještě ani nedohodli na tom, že zahrají šarmantní Ještě jsme se nedohodli. Vystoupení eroticky ezoterní a extrémně éterické kapely Noisecut bude jen dalším hřebíkem do tak již dost děravé rakve s ostatky Freudovy koncepce, který už jen doklepnou električní punkeři ze skupiny Night.

Opomenout nesmíme ani DJe Koltyka a uskupení Greatest Hits Collective, kteří budou ve svém vlastním tempu a dle svého nejlepšího uvážení zvlhčovat vzduch o přestávkách mezi vystoupeními jednotlivých kapel, a to v průběhu celého večera a na obou scénách.

Devět let vám není zrovna každý den a stejně tak ani každý den nemáte příležitost účastnit se takřka vědeckého experimentu Fléda vs. Freud s podtitulem kdo s koho?. Nenechte si ujít ojedinělou příležitost a svoji neúčast na této narozeninové party svažujte radši nadvakrát!