Hovory ze země naživo
Saturday 11. April At 18:00Univerzita, Tábor
Pre-sale is now over.
Setkání a povídání se Štěpánem a Melanie Mějkovými proběhne v duchu bylinkaření, detoxikaci organismu, psychické rovnováze, dentosofii o tom jak vidí svět. Popovídáme si společně o jejich cestě, která může druhé inspirovat.
Jako další host bude přítomen Dominik Mrvík se kterým se podíváme více do hloubky naší společnosti, ve které žijeme a jakými mechanismy se řídí. O symbolismu a o tom proč mu věnovat důležitou pozoronost. Nebude chybět ani téma toho, jak vnímá svět ve kterém žije a jak je historie záměrným způsobem manipulována.
Během tohoto setkání si spolu i zazpíváme a zahrajeme .O hudební kulisu se postará Marek Jelínek a Matěj Šťastko. Těšíme se.
Hovory ze země Naživo je formát, kdy se setkávájí lidé, kteří mají rádí HOVORY ZE ZEMĚ a rádi diskutují na různá společenská témata o kterých se moc nemluví a jsou přesto důležitá. Naživo se tak můžeme setkat a užít si příjemnou a veselou atmosféru s lidmi, kteří chápou, že může být všechno úplně jinak a nebojí se o tom vyprávět a sdílet.
Hovory ze země naživo - 7. May od 18:00, Musilka, Brno
Hovory ze země naživo - 9. May od 18:00, Jagava Permafarma, Veselice
Bílá věž a příběh zvonu s architektem Gočárem
5. May At 15:00
Marek Orko Vácha - Umění Žít
19. May At 18:00
Filozofie Baťa – Touha tvořit
19. May At 18:00
Prohlídka hradeckých sklepů, podzemí i šatlavy s Gočárem
23. May At 13:00
Kyberšikana: Jste vy a vaše děti v bezpečí?
25. May At 17:00
9th Conference Exopolitics, History & Spirituality 2026
13. November At 10:01 15.11.