Předprodej byl ukončen

Cestovatelské kino: Island
KINO, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

Cestovatelské kino: Island

středa 25.1.2017 od 20:30
Kino Lucerna, Praha

O akci

Země ohně a ledu, ve které cítíme sílu přírody, elfy a skřítky. Vydejte se s námi na magický ostrov Island a objevte nejbohatší kulturní scénu pod polárním kruhem. Projděte se mezi pestrobarevnými domky, navštivte s námi nejsevernější hlavní město světa Reykjavík a seznamte se s dobrosrdečným národem s osobitým smyslem pro humor a závislostí na kávě. Nalaďte se na životní rytmus, který určují nekonečná lávová pole, nezbedné sopky, stovky vodopádů a termálních bazénů, tisíce ovcí… a samozřejmě trollové, kteří neradi vidí, když jim přes obývák postavíte silnici. Mystickou zemí nám bude provázet cestovatel Martin Duben.

 

Martin Duben

Pochází z Rychnova nad Kněžnou a k cestování ho dovedli rodiče. Před revolucí cestovali od Orlických hor až po Jugoslávii, po změně režimu i dál do světa. Už během studia se stal průvodcem pro cestovní kancelář. Dnes se kvůli vytíženosti věnuje především místům blízkým jeho srdci a to Islandu, východní Africe, Pyrenejím a Julským Alpám.

Více informací

Navštivte různé kouty světa z pohodlí domácí hroudy a poznejte krásy přírody, kultury, umění nebo kuchyně, které vás ohromí svou pestrostí a vynalézavostí. Pojďte s námi poznávat svět!