Předprodej byl ukončen

Horkýže Slíže - 25let výročí tour
HUDBA Rock / Pop / Punk

Horkýže Slíže - 25let výročí tour

pátek 31.3.2017 od 20:00
Dance Pivovar, Rychnov nad Kněžnou

O akci

Nitranská kapela HORKÝŽE SLÍŽE oslaví v roce 2017 čtvrt století své existence.
Za svou kariéru si vybudovala na Slovensku i v České republice velice solidní pozici, kdy na svých samostatných štacích vyprodává kluby,
kulturní domy i sportovní haly. Slíže se staly oblíbenou festivalovou stálicí napříč oběma republikami, odehrály přes 2000 koncertů, vydaly 15 alb, na youtube mají přes 100 miliónů shlédnutí, na facebookovém profilu 200.000 fans a v aktuální anketě Slavík byly diváky oceněny jako druhá nejoblíbenější slovenská kapela.

V roce 2017 vydává kapela HORÝŽE SLÍŽE další řadové album a vyráží na jubilejní turné, které v České republice bude čítat na jaře 25 klubových koncertů a na podzim 25 štací po kulturních domech a sportovních halách. Nebudou chybět dekorace, vizualizace ani Kukovy originální, nepředvídatelné a neotřelé fórky.
„Graficky nás inspirovaly staré videohry zdob našich začátků“. Toto téma bude součástí koncertů i proma“, říká Dr. Juro Štefánik,který s myšlenkou propojení minulosti a současnosti přišel a dohlíží na realizaci.

Na každém koncertu se objeví momenty překvapení. Na pódiu se objeví kapitán letadla, bezdomovec, tým chirurgů na operačním sále, opravář Emil Bacigala a jiné postavy. Jak se představí Slíže tentokrát se musíme nechat překvapit, protože jak známo, neprozrazují nic předem.
Možná opět přiletí zjiné planety.

Více informací

HORKÝ ŽE SLÍŽE (SK) - 25 LET TOUR

KDY: 31. BŘEZEN (PÁTEK) 2017

KDE: DANCEPIVOVAR (RYCHNOV N/K)

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:

INFORMAČNÍ CENTRUM RYCHNOV N/K: 250,- KČ

SMSTICKET: 250,- KČ (+20 kč poplatky)

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ: 300,- KČ

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK V INFO CENTRU OD 1.1. 2017

ONLINE PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN PŘES SMSTICKET.CZ

 

WWW.DANCEPIVOVAR.CZ

WWW.FACEBOOK.COM/DANCEPIVOVAR