Cestovatelské kino: Japonsko
KINO, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

Cestovatelské kino: Japonsko

úterý 24. ledna od 20:30
Univerzitní kino Scala, Brno
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

Cena 120 Zobrazit ceny
do konce předprodeje jeden den

Sál

Základní cena 120 Kč

Balkon

Základní cena 120 Kč

O akci

Sushi - saké - fugu - anime - gejša - sakura - kimono - samuraj - buddha - císař - technologická velmoc - Hello Kitty - mrakodrapy - smog - Fudži - Kjóto. Málokterá země vyvolává tolik asociací jako Japonsko, málokde najdete na jednom místě tolik paradoxů jako v zemi vycházejícího Slunce. Na jedné straně se Japonsko může pochválit jedinečnou historií, kulturou a silným citem pro tradice. Na straně druhé je to země pokroku. Tato neobvyklá kombinace vede k jedinečnému životnímu stylu. O Japonsku nám povypráví zkušený cestovatel a fotograf Jan Březina.

 

Jan Březina

je profesionální fotograf, cestovatel, lektor a videocaster. Fotografii se věnuje více než 15 let a jeho největší vášní je její spojení s cestováním. S fotoaparátem navštívil 106 zemí světa a postupně začal organizovat fotografické expedice, cesty a workshopy. Završením jeho celého snažení byl úspěšný startup Fripito, který nabízí fotografické průvodce vytvářené lokálními fotografiemi z celého světa. Věnuje se také publikování v časopisech a knihách.

Více informací

Navštivte různé kouty světa z pohodlí domácí hroudy a poznejte krásy přírody, kultury, umění nebo kuchyně, které vás ohromí svou pestrostí a vynalézavostí. Pojďte s námi poznávat svět!