T'ien Lai & Citty & Kadaver & Rosa Lebel
HUDBA Elektronika, PARTY

T'ien Lai & Citty & Kadaver & Rosa Lebel

středa 26. dubna od 20:00
Kabinet Múz, Brno
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

Cena 120 bez dalších poplatků
do konce předprodeje jeden den

O akci

T'ien Lai (PL/live)

Citty (CZ/Modular)

Kadaver (CZ/Modular)

ROSA NEBEL (AT/Live)

+ djs

 

 

Více informací

https://tienlai.bandcamp.com/album/rhthm-monotype-records-milieu-lac-phale-2015

T'ien Lai describe their sound as "quasi-shamanic trance, raw, almost industrial rhythmic electronic music" with modern techno pastiche. Live, the quartet improvises its ritualistic dance music with no computers and their faces obscured behind scarves. Their second album, RHTHM, was laden with glitches and plunderphonic samples and saw an official release in fall 2015.

 

Citty (CZ/Modular)

https://soundcloud.com/citty-official/sets/citty-onlitt

Citty is live modular techno project founded by Martin Vodicka. The project created to explore the sound possibilities of our times, to examine the effect of sound hypnosis on living subjects, to create impressions of non-existent worlds by using unheard atmospheres and modulation of noise. The variety of sounds Citty composes goes from dark ambient atmospheres and drones to hypnotic techno including not straight rhythms and patterns combined with distortions.

 

Kadaver (CZ/Modular)

https://nonarec.bandcamp.com/album/spliff-artifacts

1. prosince, pak vyšlo pozoruhodné debutové EP Spliff Artifacts, za kterým stojí brněnský hudebník Kadaver. Nový alias patří starému známému Davidu Švihelovi, který dříve nahrával coby AEIOU a také působil v kapelách Les Homosexuels a Truvultur. EP vyšlo na značce NONA Records, kterou Švihel spoluzaložil s několika lidmi z okruhu Bastl Instruments. Právě v tomhle kolektivu výrobců elektronických hudebních nástrojů se Švihel vypracoval z kluka pro všechno na specialistu přes velkoobchod a logistiku. Vášeň pro DIY estetiku, která je Bastlu vlastní, se promítá i do Švihelových hudebních aktivit. V minulosti vystřídal více hudebních žánrů, v současnosti se věnuje experimentálnějším polohám techna, které kombinuje s prvky synth- a dark wave.

 

ROSA NEBEL (AT/Live)

https://soundcloud.com/rosanebel

Sirény zmatku. Narativní hudební stroj. Proto-Techno / Industrial / Synthwave z Vídně.

 

+ djs

 

#shamanic #prototechno #darktechno #darkwave #postpunk #industrial #synthwave #modular