Předprodej byl ukončen

A taková to byla láska
DIVADLO

A taková to byla láska

pátek 5.5.2017 od 20:00
Dvorní divadlo v domě U Tří knížat, Brno

O akci

A TAKOVÁ TO BYLA LÁSKA/ANNA GAVALDA/REŽIE ZDENĚK ČERNÍN

romantická komedie o lásce

Nově otevřené profesionální Dvorní divadlo uvádí hru podle románu francouzské spisovatelky Anny Gavaldy A taková to byla láska. Cloé prožívá nejhorší noc svého života - právě ji opustil ji manžel. Její tchán Pierre, obvykle nepřístupný, mlčenlivý a nerudný, ji odváží do svého venkovského domu. Nadcházející noc odhalí tajemství velké lásky i velké zbabělosti. Má člověk právo odejít? A má vůbec právo zůstat?

Nádherné milostné drama v režii Zdeňka Černína, který se představí v roli Pierra po boku Hany Tomáš Briešťanské, nositelky Ceny Thálie za rok 2016.

Více informací

Dvorní divadlo režiséra Zdeňka Černína zahajuje po šesti sezonách v Lednicko-valtickém areálu své působení v Brně. V měšťanském barokním domě U Tří knížat na ulici Jánská otevírá svou první brněnskou sezonu symbolicky - na prvního máje hrou o lásce -  A taková to byla láska. A pokračuje inscenacemi o lásce pokaždé jiné - Manželské vraždění, Enigmatické variace a Loutka. Inscenace spojuje téma i to, že ještě nikdy nebyly v Brně uvedeny.

Dvorní divadlo pro opravdové labužníky - potěšte se architekturou atria historického domu U Tří knížat, divadelním zážitkem ve sklepení ze 14. století, kávou či dezertem z místní kavárny a vínem ze zdejší vinotéky.