Radosti a strasti námořnického řemesla
VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

Radosti a strasti námořnického řemesla

pátek 5. května od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 29 bez dalších poplatků do 149 Zobrazit ceny
do konce předprodeje 10 dní

Trosečník

Příspěvek + rezervace pro všechny, kteří chtějí přijít, ale vlivem nepřízně osudu nejsou v dobré finanční situaci (studenti, nezaměstnaní, zaměstnaní s minimální mzdou atd...)

Základní cena 29 Kč Koupit

Námořník

Příspěvek + rezervace pro každého, kdo si životem v pohodě proplouvá a zvládá dát 59 Kč za střípek z barevné mozaiky světa.

Základní cena 59 Kč Koupit

Kormidelník

Příspěvek + rezervace pro ty, kteří nás chtějí a mohou podpořit. Mají pod kontrolou kormidlo korábu svých financí a stovka je prostě nesloží.

Základní cena 99 Kč Koupit

Kapitán

Příspěvek + rezervace + panák rumu. Mám na to a chci vás podpořit. Ale očekávám na baru panáka rumu zdarma. Kapitána se přece přivítat sluší…

Základní cena 149 Kč Koupit

O akci

Co obnáší být kapitánem zaoceánské lodi? Čím se startuje loď a jak se brzdí? Kde se na otevřeném moři schovat před hurikánem? Nač mají v přístavech piloty a kolik toho sní filipínský námořník? Nejen na tyto otázky dostanete odpověď na přednášce o námořnickém řemesle. Po exotických trasách, záludnostech a proměnlivosti oceánů, o dobrodružstvích v kontrastu s každodenní lodní rutinou, o nutkání vyplouvat na moře a stejně tak silné touze se vracet domů bude vyprávět kapitán Aleš Svoboda.