Michal Pavlíček a trio na Sonberku
HUDBA Rock / Pop / Punk, FESTIVAL

Michal Pavlíček a trio na Sonberku

neděle 13. srpna od 19:00
Vinařství Sonberk, Popice
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

od 290 bez dalších poplatků do 1 200 Zobrazit ceny
předprodej končí 13. srpna

Základní vstupenka

Základní cena 290 Kč Koupit

Ryzlinková vstupenka

obsahuje láhev vína

Základní cena 580 Kč Koupit

VIP vstupenka

obsahuje "vinný" režim po celý koncert, malé občerstvení, pobyt ve vnitřních prostorách před i po koncertu, přední místa pro sledování vystupujících

Základní cena 1 200 Kč Koupit

O akci

Druhou srpnovou neděli rozezní sonberský vinohrad tóny koncert Michala Pavlíčka a trio. Pestrý repertoár tohoto hudebního uskupení pochází přirozeně z Pavlíčkovy dílny. Jak sám říká, jde o skladby „rychlé a dynamické, tajemné a přemýšlivé, odlehčené a provokativní“.

Michal Pavlíček - držitel ceny Anděl za celoživotní tvorbu - je hudební skladatel, kytarista, zpěvák, producent a textař. Vystudoval Filmovou fakultu AMU v Praze. Je výraznou osobností české i zahraniční hudební scény. Kromě standardní hudební produkce a koncertů skládá také pro divadlo, film, balet a muzikál.

Bubeníkem formace “Michal Pavlíček a trio“ je ultra-technik Miloš Meier (Drumming Syndrome, Dymytry, Supergroup CZ), baskytaristou elastický Martin Ivan (Mother´s Funkers, Precedens nebo s Kamilem Střihavkou), na jejichž mladistvou energii kapelník vsadil už před několika lety. Trojici podle časových možností rozšiřuje klávesista Michal Nejtek (Koller Band, Agon Orchestra), absolvent kompozice na Hudební akademii a frekventovaný autor soudobé vážné hudby. 

Více informací

Sonberské (ne)vinné kulturní léto 2017 - to je již II. ročník letních koncertů na vinařství Sonberk. Přijďte si - se sklenkou vína a západem slunce na Pálavě - vychutnat sérii nedělních hudebních večerů s Vašimi oblíbenými interprety a hudebními styly.