Rock In Brünn 2024 Rock In Brünn 2024
sobota 8. června8.6.
Kavárna Trojka, Brno
Lužánecká open 2024 Lužánecká open 2024
pátek 14.–16. června14. – 16.6.
ulice Lužánecká, Brno
Hudební festival Znojmo 2024 Hudební festival Znojmo 2024
10. července10.7. - 28. července28.7.
Bernard Fest 2024 Bernard Fest 2024
pátek 21.–22. června21. – 22.6.
Rodinný pivovar Bernard, Humpolec
Festival Mezi Sklepy 2024 Festival Mezi Sklepy 2024
pátek 21.–22. června21. – 22.6.
Amfiteátr Pod Búdama, Mutěnice
Festival minipivovarů na Pražském hradě Festival minipivovarů na Pražském hradě
pátek 7.–8. června7. – 8.6.
Střelecká cesta, Praha
Beseda u Bigbítu 2024 Beseda u Bigbítu 2024
pátek 2.–4. srpna2. – 4.8.
Topolový hájek, Tasov
AMAP FIGHT NIGHT III AMAP FIGHT NIGHT III
sobota 1. června1.6.
První Patro, Brno
Miloš Knor - Jiná doba - Stand-up comedy show Miloš Knor - Jiná doba - Stand-up comedy show
středa 12. června12.6.
KC Semilasso, Brno
Festival Perlení - Brno Festival Perlení - Brno
pátek 21.–22. června21. – 22.6.
Hrad Špilberk, Brno
Mifun a Columbella Mifun a Columbella středa 29. května od 18:00
Club Kino, Černošice
Vstupenky
100
Furiosa: Sága Šíleného Maxe  (USA)  2D Furiosa: Sága Šíleného Maxe (USA) 2D středa 29. května od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
130
Cesta do Benátek Cesta do Benátek středa 29. května od 19:00
Divadlo Exil (Machoňova pasáž), Pardubice
Vstupenky
od 170
do 220
Havěť Havěť středa 29. května od 19:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
130
Zrušeno Příběhy dramatika MILANA UHDEHO Příběhy dramatika MILANA UHDEHO středa 29. května od 19:00
U královny Elišky, Hradec Králové
Vstupenky
300
Zrušeno Travesti Divoké kočky Travesti Divoké kočky středa 29. května od 19:00
Sál radnice Pohořelice, Pohořelice
Vstupenky
400
ŠVANCI - JÁ SU JÁ SHOW ŠVANCI - JÁ SU JÁ SHOW středa 29. května od 19:00
KD Karlov, Benešov
Vstupenky
od 490
do 590
Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta středa 29. května od 19:00
KD Vltava, České Budějovice
Vstupenky
od 590
do 690
Factorial ve Vinohradském pivovaru feat. Ondřej Kabrna Factorial ve Vinohradském pivovaru feat. Ondřej Kabrna středa 29. května od 19:30
Vinohradský pivovar, Praha
Vstupenky
300
Matka v trapu  Matka v trapu středa 29. května od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
140
Utopenci ve vlasech Utopenci ve vlasech středa 29. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
98
Bohdan Bláhovec a hosté: Poetry Jam Bohdan Bláhovec a hosté: Poetry Jam středa 29. května od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
219
Já a můj porod Já a můj porod čtvrtek 30. května od 16:30
Zoom, Online
Vstupenky
150
Bude plno Na kus řeči s... Jiřinou Bohdalovou Na kus řeči s... Jiřinou Bohdalovou čtvrtek 30. května od 18:00
Kinosál, Štěpánov
Vstupenky
390
SCREAMERS: Tuláci časem SCREAMERS: Tuláci časem čtvrtek 30. května od 19:00
Dělnický dům, Blansko
Vstupenky
350
MAOK Všechny barvy Duše MAOK Všechny barvy Duše čtvrtek 30. května od 19:00
D Klub, Jihlava
Vstupenky
590
HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica | Soběslav HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica | Soběslav čtvrtek 30. května od 19:00
Kulturní dům, Soběslav
Vstupenky
690
Sirény na cestách Sirény na cestách čtvrtek 30. května od 19:00
Společenské centrum Bonaparte, Slavkov u Brna
Vstupenky
350
Bude plno Vojtěch Dyk a D.Y.K. | Hrad Špilberk, BRNO Vojtěch Dyk a D.Y.K. | Hrad Špilberk, BRNO čtvrtek 30. května od 19:00
Špilberk - Hlavní Nádvoří, Brno
Vstupenky
od 990
do 1 790
Děti těch druhých Děti těch druhých čtvrtek 30. května od 19:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
140
TRIARIUS: Fernando Krapp mi napsal dopis TRIARIUS: Fernando Krapp mi napsal dopis čtvrtek 30. května od 19:00
Divadlo Exil (Machoňova pasáž), Pardubice
Vstupenky
od 170
do 220
Bude plno Kabaret Československo Kabaret Československo čtvrtek 30. května od 19:00
Kabaret Špaček, Brno
Vstupenky
390
Štěpán Markovič & Gipsy Groove Štěpán Markovič & Gipsy Groove čtvrtek 30. května od 20:00
Club Kino, Černošice
Vstupenky
250
Duo Docentky Duo Docentky čtvrtek 30. května od 20:00
Panelka, Luleč
Vstupenky
250
Luboš Soukup Quartet | JAZZ GAUČ 2024 Luboš Soukup Quartet | JAZZ GAUČ 2024 čtvrtek 30. května od 20:00
Suterén, Blansko
Vstupenky
250
NOVEMBER 2ND NOVEMBER 2ND čtvrtek 30. května od 20:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
300
ABBA SHOW 50 | Kutná Hora ABBA SHOW 50 | Kutná Hora čtvrtek 30. května od 20:00
KD Lorec, Kutná Hora
Vstupenky
od 590
do 690
Tancuj Matyldo Tancuj Matyldo čtvrtek 30. května od 20:00
Kino Sokol, Moravské Budějovice
Vstupenky
140
Rozálie Rozálie čtvrtek 30. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
290
BRUTTart BRUTTart pátek 31. května od 16:00
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava
Vstupenky
690
Caminos letní cestovatelský festival Caminos letní cestovatelský festival 31. května – 2. června od 16:00
Bečovská botanická zahrada, Bečov nad Teplou
Vstupenky
od 100
do 750
Caminos - letní cestovatelský festival Caminos - letní cestovatelský festival 31. května – 2. června od 16:00
Bečovská botanická zahrada, Bečov nad Teplou
Vstupenky
800
Czech Pole Championship 2024 Czech Pole Championship 2024 31. května – 2. června od 16:30
Sportovní centrum Oáza, Praha
Vstupenky
od 125
do 400
Princezna na hrášku   Princezna na hrášku pátek 31. května od 17:00
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
130
TRANSFORMERS SHOW! TRANSFORMERS SHOW! pátek 31. května od 17:00
Kulturní dům Sokolovna, Sušice
Vstupenky
297
Ročníkové taneční představení Zvonek Zvoní ZUŠ E. Marhuly Ročníkové taneční představení Zvonek Zvoní ZUŠ E. Marhuly pátek 31. května od 17:00
Koncertní sál L. Janáčka, Janáčkova konzervatoř, Ostrava
Vstupenky
150
Princezna na hrášku Princezna na hrášku pátek 31. května od 17:00
Kino Horník, Zbýšov
Vstupenky
130
Imaginární přátelé Imaginární přátelé pátek 31. května od 18:00
Kino Měnín, Měnín
Vstupenky
140
Meadow street+Skrznaskrz Meadow street+Skrznaskrz pátek 31. května od 18:00
Zahrada u Sosny, Brno
Vstupenky
150
Tomík na cestách – Afrika s tuktukem Tomík na cestách – Afrika s tuktukem pátek 31. května od 18:30
Pohostinství Starojická Lhota, Starý Jičín
Vstupenky
150
EXL: NUCLEARS @ DRACI EXL: NUCLEARS @ DRACI pátek 31. května od 19:00
YD Baseball aréna, Brno
Vstupenky
100
Brno živě: Brno živě: 31. května – 19. září od 19:00
více míst, Brno
Vstupenky
od 100
do 5 000
Imaginární přátelé Imaginární přátelé pátek 31. května od 19:00
Kino Horník, Zbýšov
Vstupenky
140
Venkovní Ecstatic dance Prague - DJ Pascal de Lacaze(Berlin) Venkovní Ecstatic dance Prague - DJ Pascal de Lacaze(Berlin) pátek 31. května od 19:00
BOTEL MARINA, Praha
Vstupenky
550
Ecstatic dance - DJ Pascal de Lacaze (Berlin) Ecstatic dance - DJ Pascal de Lacaze (Berlin) Ecstatic dance - DJ Pascal de Lacaze (Berlin) Ecstatic dance - DJ Pascal de Lacaze (Berlin) 31. – 31. května
Vstupenky
550
40 let Cimbálové muziky Antonína Stehlíka 40 let Cimbálové muziky Antonína Stehlíka pátek 31. května od 19:00
Hradební příkop - Znojmo, Znojmo
Vstupenky
od 270
do 300
Big Band JD, Ch. Rule & Sweet Emma Band (USA/AT/UK), -123minut Big Band JD, Ch. Rule & Sweet Emma Band (USA/AT/UK), -123minut pátek 31. května od 19:00
Club Kino, Černošice
Vstupenky
400
Jamr´s pro ONKO Jamr´s pro ONKO pátek 31. května od 19:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
250
Deloraine a Strigôň v Ostravě Deloraine a Strigôň v Ostravě pátek 31. května od 19:00
BARRÁK music club, Ostrava
Vstupenky
450
Bude plno Kabaret Československo Kabaret Československo pátek 31. května od 19:00
Kabaret Špaček, Brno
Vstupenky
390
Tomáš Vaněk a Monika Sommerová - Koncert k roku české hudby Tomáš Vaněk a Monika Sommerová - Koncert k roku české hudby pátek 31. května od 19:00
Kafé Ořech, Mnichovo Hradiště
Vstupenky
350
Ludovico Einaudi Music | Pardubice Ludovico Einaudi Music | Pardubice pátek 31. května od 19:00
DK Dukla, Pardubice
Vstupenky
590
Hudební Žně 2024 Hudební Žně 2024 31. května – 1. června od 19:00
KD Poklad Ostrava-Poruba, Ostrava
Vstupenky
790
Tomáš Klus & Cílová skupina Tomáš Klus & Cílová skupina pátek 31. května od 19:30
AMFI Ostrava-Poruba, Ostrava
Vstupenky
od 50
do 549
Sladký život  Sladký život pátek 31. května od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
150
Irena a Vojtěch Havlovi Irena a Vojtěch Havlovi pátek 31. května od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 170
do 250
Gaia Mesiah | Hradec Králové Gaia Mesiah | Hradec Králové pátek 31. května od 20:00
Restaurace NA SOUTOKU, Hradec Králové
Vstupenky
422
Pavel Čadek - Pardubice Pavel Čadek - Pardubice pátek 31. května od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
360
Nasty Noise W/PRDK & BEAST:FREQNZ Nasty Noise W/PRDK & BEAST:FREQNZ pátek 31. května od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
300
Laco Deczi & Celula New York Laco Deczi & Celula New York pátek 31. května od 20:00
Hospoda U Lípy, Velichov
Vstupenky
350
Koncerty • Máří a Franzie Koncerty • Máří a Franzie pátek 31. května od 20:00
Zahrádka CAFÉ Klášter, Napajedla
Vstupenky
250
The Outroverts The Outroverts pátek 31. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
MUTANTI HLEDAJ VÝCHODISKO MUTANTI HLEDAJ VÝCHODISKO pátek 31. května od 20:00
MC Kotelna, Litomyšl
Vstupenky
260
Pavel Čadek a Úcellová skupina | PARDUBICE Pavel Čadek a Úcellová skupina | PARDUBICE pátek 31. května od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
od 150
do 360
Crazy Cabaret: Gatsby show Crazy Cabaret: Gatsby show pátek 31. května od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
od 890
do 1 090
Epydemye - letní koncert Epydemye - letní koncert pátek 31. května od 20:00
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
360
Oldies party - Chrudim Oldies party - Chrudim pátek 31. května od 21:00
R Klub, Chrudim
Vstupenky
100
LokoTee SEASON vol.3 LokoTee SEASON vol.3 pátek 31. května od 21:00
DRUŽBA music club, Prostějov
Vstupenky
150
Zásah štěstím - Letní kino Litoměřice Zásah štěstím - Letní kino Litoměřice pátek 31. května od 21:30
Střelecký Ostrov, Litoměřice
Vstupenky
130
NIEREICH live (AT) NIEREICH live (AT) pátek 31. května od 22:00
Exit Club, Brno
Vstupenky
250
DOBROŠLAP 2024 DOBROŠLAP 2024 sobota 1. června od 8:00
ZŠ Těšetice, Těšetice
Vstupenky
od 100
do 300
Hvězdný den 2024 Hvězdný den 2024 sobota 1. června od 9:45
Klub U Boudů, Praha
Vstupenky
od 444
do 500
Vinné slavnosti na zámku Boskovice Vinné slavnosti na zámku Boskovice sobota 1. června od 10:00
Zámek Boskovice, Boskovice
Vstupenky
190
Den dětí na Landeku Den dětí na Landeku sobota 1. června od 10:00
Landek Park, Ostrava
Vstupenky
100
Velodrom TJ Favorit − komentovaná prohlídka Velodrom TJ Favorit − komentovaná prohlídka sobota 1. června od 11:00
Velodrom Brno, Brno
Vstupenky
150
MUFLONFEST MUFLONFEST sobota 1. června od 12:00
Ulice Za Parkem - m.č. Kunratice, Praha
Vstupenky
250
Brněnská Bouře 2024 Brněnská Bouře 2024 sobota 1. června od 12:00
Letní kino Špilberk, Brno
Vstupenky
605
Rodinný den Nebanice 2024 Rodinný den Nebanice 2024 sobota 1. června od 13:00
Fotbalové hřiště, Nebanice
Vstupenky
189
EXL: NUCLEARS @ DRACI EXL: NUCLEARS @ DRACI sobota 1. června od 13:00
YD Baseball aréna, Brno
Vstupenky
100
A lo latino: Latino odpoledne + Dětský den A lo latino: Latino odpoledne + Dětský den sobota 1. června od 13:00
Nádvoří Staré radnice, Brno
Vstupenky
od 80
do 250
Den dětí na Areále Den dětí na Areále sobota 1. června od 14:00
Přístřešek Areál zdraví, Sokolov
Vstupenky
od 60
do 190
Music-live festiVal Music-live festiVal sobota 1. června od 14:00
Přírodní areál divadla, Val
Vstupenky
390
Highway to hell Highway to hell sobota 1. června od 14:00
Vinařství Barabáš, Strachotice
Vstupenky
od 200
do 666
Křenovický Rakovec Křenovický Rakovec sobota 1. června od 14:30
Areál Sokolského hřiště, Křenovice
Vstupenky
350
The Garden Party The Garden Party sobota 1. června od 15:00
Vesna, Brno
Vstupenky
200
Princezna na hrášku  (Česko, Kanada)  2D Princezna na hrášku (Česko, Kanada) 2D sobota 1. června od 17:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
130
Princezna na hrášku   Princezna na hrášku sobota 1. června od 17:00
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
130
Bude plno Galavečer amatérského boxu a K1 Galavečer amatérského boxu a K1 sobota 1. června od 17:00
Country Dinner Theatre, Doubek
Vstupenky
150
Imaginární přátelé Imaginární přátelé sobota 1. června od 17:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
150
Šumný Šumperk - Slavnosti města Šumperka 2024 Šumný Šumperk - Slavnosti města Šumperka 2024 sobota 1. června od 18:00
Dům kultury - Pavlínin dvůr, Šumperk
Vstupenky
200
AMAP FIGHT NIGHT III AMAP FIGHT NIGHT III sobota 1. června od 18:00
První Patro, Brno
Vstupenky
od 399
do 799
Moji milí… Moji milí… sobota 1. června od 18:00
Státní zámek Sychrov – zámecká obrazárna, Sychrov
Vstupenky
200
J. V.Band (DE) O. Štveráček Band J. Simpson (USA/CZ) Jazz Q J. V.Band (DE) O. Štveráček Band J. Simpson (USA/CZ) Jazz Q sobota 1. června od 19:00
Club Kino, Černošice
Vstupenky
400
Marie Tilšarová & Kdo Jsme My Marie Tilšarová & Kdo Jsme My sobota 1. června od 19:00
Black Road Cafe, Kladno
Vstupenky
280
Welicoruss + Innersphere | Hodonín Welicoruss + Innersphere | Hodonín sobota 1. června od 19:00
Club Nautilus, Hodonín
Vstupenky
250
Ди Курцман (The Dartz) Ди Курцман (The Dartz) sobota 1. června od 19:00
Studio Citadela, Praha
Vstupenky
500
The Garden Party The Garden Party sobota 1. června od 19:00
Vesna, Brno
Vstupenky
od 200
do 250
HIP HOP FUSION: Headliners Party HIP HOP FUSION: Headliners Party sobota 1. června od 19:00
Velký Strahovský stadion - Kafe Paměti národa, Praha
Vstupenky
210
Koncert filmové hudby | Svitavy Koncert filmové hudby | Svitavy sobota 1. června od 19:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
od 650
do 850
Fleret j.h. Zuzana Šuláková Fleret j.h. Zuzana Šuláková sobota 1. června od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
375
Zarina Baibolova v Praze / Stand Up Astana Zarina Baibolova v Praze / Stand Up Astana sobota 1. června od 19:30
Ty kávo, Praha
Vstupenky
490
Prázdniny s broučkem  Prázdniny s broučkem sobota 1. června od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
140
_____tati _____tati sobota 1. června od 19:30
Bratislavská 181, Brno
Vstupenky
245
DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ @.hned DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ @.hned sobota 1. června od 19:30
Open air Na louce, Konstantinovy Lázně
Vstupenky
350
Dark Symphonies: Insinistra, Stoker, Sarkonia Dark Symphonies: Insinistra, Stoker, Sarkonia sobota 1. června od 20:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
180
Anacondaz - Valencia Anacondaz - Valencia sobota 1. června od 20:00
Rock City, Valencie
Vstupenky
od 45
do 55
Deloraine v Liberci v Bunkru Deloraine v Liberci v Bunkru sobota 1. června od 20:00
Bunkr Rock Club, Liberec
Vstupenky
390
EXKLUZIVNÍ Blue Pleasure Show EXKLUZIVNÍ Blue Pleasure Show sobota 1. června od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
od 790
do 990
Kaskadér (Dabing) Kaskadér (Dabing) sobota 1. června od 20:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
140
PLEXISovjanka v Litvínově PLEXISovjanka v Litvínově sobota 1. června od 20:30
Ponorka, Litvínov
Vstupenky
360
Letní kino Blansko Letní kino Blansko Letní kino Blansko Letní kino Blansko 1. – 29. června
Vstupenky
120
Brzy v prodeji LETNÍ KINO – Gump: Jsme dvojka LETNÍ KINO – Gump: Jsme dvojka sobota 1. června od 21:30
Baseballové hřiště, Blansko
Vstupenky
120
Kyau & Albert [Ger] Kyau & Albert [Ger] sobota 1. června od 22:00
Exit Club, Brno
Vstupenky
299
Dobré jídlo světa Street food piknik pod hradem Okoř Dobré jídlo světa Street food piknik pod hradem Okoř neděle 2. června od 10:00
Zřícenina hradu Okoř, Okoř
Vstupenky
od 130
do 180
Dětský den s Maxíky Dětský den s Maxíky neděle 2. června od 14:00
Letní parket Baník Ratíškovice, Ratíškovice
Vstupenky
200
Zrušeno Šláger Paráda Šláger Paráda neděle 2. června od 15:00
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
300
ISMM OSTRAVA STEELERS - Pardubice Stallions ISMM OSTRAVA STEELERS - Pardubice Stallions neděle 2. června od 15:00
Sportovní areál Poruba, Ostrava
Vstupenky
100
Imaginární přátelé Imaginární přátelé neděle 2. června od 17:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
150
MISSA JAZZ - Jazzová mše Jaromíra Hniličky MISSA JAZZ - Jazzová mše Jaromíra Hniličky neděle 2. června od 17:00
Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie, Šumperk
Vstupenky
150
MMMM Saxophone Quartet (CZ/SK) MMMM Saxophone Quartet (CZ/SK) neděle 2. června od 18:00
GAMPA, Pardubice
Vstupenky
od 90
do 180