Festival Mezi Sklepy 2024 Festival Mezi Sklepy 2024
pátek 21.–22. června21. – 22.6.
Amfiteátr Pod Búdama, Mutěnice
Jazzfest Znojmo 2024 Jazzfest Znojmo 2024
8. března8.3. - 19. března19.3.
Velikonoční otevřené sklepy 2024 Velikonoční otevřené sklepy 2024
neděle 31. března31.3.
Vinné sklepy, Čejkovice
Reprezentační Ples Zlínska Reprezentační Ples Zlínska
sobota 2. března2.3.
Interhotel, Zlín
PSH PSH
pátek 17. května17.5.
ENTER Club, Brno
Natural Wine Fest 2024 Natural Wine Fest 2024
sobota 27. dubna27.4.
Opatství Staré Brno, Brno
Koncert Václav NOID Bárta a Bek Bek Clan Koncert Václav NOID Bárta a Bek Bek Clan
pátek 22. března22.3.
Masters of Rock Café, Zlín
Soldout Festival 2024 Soldout Festival 2024
čtvrtek 25.–27. července25. – 27.7.
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava
Honzlův Humpolec Honzlův Humpolec 1. – 22. března
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
400
PERMANENTKY ISMM OSTRAVA STEELERS PERMANENTKY ISMM OSTRAVA STEELERS 1. – 22. března
Sportovní areál Poruba, Ostrava
Vstupenky
od 500
do 1 000
Divadlo KULT: Exploze Divadlo KULT: Exploze 1. – 31. března od 9:00
Atrium magistrátu, Ústí nad Labem
Vstupenky
300
Maturitní ples GBL 2024 Maturitní ples GBL 2024 Maturitní ples GBL 2024 Maturitní ples GBL 2024 1. – 1. března
Vstupenky
100
Fleret a Zuzana Šuláková Fleret a Zuzana Šuláková pátek 1. března od 19:00
Kino Horník, Zbýšov
Vstupenky
350
René Souček  /  Dou NaBoso René Souček / Dou NaBoso pátek 1. března od 19:00
Sokolovna Josefov, Jaroměř
Vstupenky
250
Tellinger & Fresk Quartet (JAR/US) Tellinger & Fresk Quartet (JAR/US) pátek 1. března od 19:00
Sklepení U císaře Zikmunda, Znojmo
Vstupenky
od 315
do 350
Fast Food Orchestra - BISTRO SNŮ TOUR // Litomyšl Fast Food Orchestra - BISTRO SNŮ TOUR // Litomyšl pátek 1. března od 19:00
MC Kotelna, Litomyšl
Vstupenky
300
Věra Martinová a skupina Meritum Věra Martinová a skupina Meritum pátek 1. března od 19:00
MKS Beseda, velký sál, Moravské Budějovice
Vstupenky
350
Maturitní ples GBL 2024 Maturitní ples GBL 2024 pátek 1. března od 19:00
Dům kultury, Mladá Boleslav
Vstupenky
od 299
do 419
BYLO NEBYLO - ples 4. střediska Olomouc BYLO NEBYLO - ples 4. střediska Olomouc pátek 1. března od 19:00
Slovanský dům, Olomouc
Vstupenky
350
Blue Burlesque Show: SEDUCE Blue Burlesque Show: SEDUCE pátek 1. března od 19:00
Club Warehouse, Liberec
Vstupenky
od 490
do 890
Active bál Active bál pátek 1. března od 19:00
Městské kulturní centrum, Hulín
Vstupenky
600
E!E, Vision Days E!E, Vision Days pátek 1. března od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
300
Čardáš Klaunů a hosté v Déčku Čardáš Klaunů a hosté v Déčku pátek 1. března od 19:00
D club, Jihlava
Vstupenky
200
Honzlův Humpolec - Domácí karanténa Honzlův Humpolec - Domácí karanténa pátek 1. března od 19:30
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
120
Duna: Část druhá  Duna: Část druhá pátek 1. března od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
130
Bude plno Čtyři dohody - Jaroslav Dušek Čtyři dohody - Jaroslav Dušek pátek 1. března od 20:00
Kulturní dům, Konstantinovy Lázně
Vstupenky
od 500
do 550
Bude plno Monkey Business - Pardubice Monkey Business - Pardubice pátek 1. března od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
od 590
do 1 100
ETC... - Chrudim ETC... - Chrudim pátek 1. března od 20:00
R Klub, Chrudim
Vstupenky
350
Django Jet Django Jet pátek 1. března od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
249
Hmlisto & Petr Linhart Hmlisto & Petr Linhart pátek 1. března od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 180
do 250
Stand up comedy solo show Stand up comedy solo show pátek 1. března od 20:00
Obecní sál, Babice
Vstupenky
200
Duna: Část druhá Duna: Část druhá pátek 1. března od 20:00
Kino Měnín, Měnín
Vstupenky
130
Real Eyes Real Eyes pátek 1. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Bigger – Spring is cumming Bigger – Spring is cumming pátek 1. března od 20:00
Heaven club, Praha
Vstupenky
100
DJ EKG "Open 2 Close Show" DJ EKG "Open 2 Close Show" pátek 1. března od 21:00
ENTER Club, Brno
Vstupenky
250
Znouzectnost v Davli Znouzectnost v Davli pátek 1. března od 21:00
Sál V Pivovaře, Davle
Vstupenky
350
Sided Ways  & *Pixie, Sayko, Jaqullin* Sided Ways & *Pixie, Sayko, Jaqullin* pátek 1. března od 21:00
Klub OKO, Havlíčkův Brod
Vstupenky
200
X-Cover - Buena Vista club Plzeň X-Cover - Buena Vista club Plzeň pátek 1. března od 21:00
Buena Vista, Plzeň
Vstupenky
400
United Barbers United Barbers sobota 2. března od 9:00
Beauty Coworking Time, Praha
Vstupenky
4 990
Bude plno Pohádkovaná aneb pohádky pro děti v Horké vaně Pohádkovaná aneb pohádky pro děti v Horké vaně sobota 2. března od 10:00
Horká Vana, České Budějovice
Vstupenky
85
HokusPokus Winefest HokusPokus Winefest sobota 2. března od 10:00
BrickHouse DOV, Ostrava
Vstupenky
1 200
FK Dukla Praha vs. FC Zbrojovka Brno FK Dukla Praha vs. FC Zbrojovka Brno sobota 2. března od 14:00
FK Dukla Praha, Praha
Vstupenky
od 180
do 700
Ochutnávka vín / Moravské Bránice Ochutnávka vín / Moravské Bránice sobota 2. března od 14:00
Sokolovna, Moravské Bránice
Vstupenky
400
TLAPKY VE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU | Pohádková party pro děti TLAPKY VE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU | Pohádková party pro děti sobota 2. března od 15:30
Dům Kultury, Žďár nad Sázavou
Vstupenky
200
TLAPKY V PROSTĚJOVĚ | Pohádková party pro děti TLAPKY V PROSTĚJOVĚ | Pohádková party pro děti sobota 2. března od 15:30
Společenský dům , Prostějov
Vstupenky
200
MÍŠA RŮŽIČKOVÁ: Minidiskotéka pro prince a princezny MÍŠA RŮŽIČKOVÁ: Minidiskotéka pro prince a princezny sobota 2. března od 16:00
Musilka, Brno
Vstupenky
320
Bude plno TRANSFORMERS SHOW! TRANSFORMERS SHOW! sobota 2. března od 17:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenky
297
Max a Mája – Příběh lištiček  Max a Mája – Příběh lištiček sobota 2. března od 17:00
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
130
Kvík Kvík sobota 2. března od 17:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
120
Degustace prémiových rumů Degustace prémiových rumů sobota 2. března od 18:00
Jakoby kavárna, Ostrov
Vstupenky
800
Kabát revival (Vaťák) a AC-DC revival Kabát revival (Vaťák) a AC-DC revival sobota 2. března od 19:00
Kulturní dům Havlovice, Havlovice
Vstupenky
od 450
do 475
Bude plno Přerovský ples 2024 Přerovský ples 2024 sobota 2. března od 19:00
Městský dům, Přerov
Vstupenky
490
Visací Zámek + Záviš Visací Zámek + Záviš sobota 2. března od 19:00
Music club SUD, Slušovice
Vstupenky
450
DS Zdobničan Vamberk - Past na osamělého muže DS Zdobničan Vamberk - Past na osamělého muže sobota 2. března od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
100
Holičský ples Holičský ples sobota 2. března od 19:00
Dům u parku, Olomouc
Vstupenky
590
TRANZAN v Berouně TRANZAN v Berouně sobota 2. března od 19:00
Life Design studio, Beroun
Vstupenky
360
Zrušeno Sleeping Disorders Sleeping Disorders sobota 2. března od 19:00
Vesna, Brno
Vstupenky
od 200
do 500
DUŠAN VLK, TEMNÝ RUDO, David-san + support DUŠAN VLK, TEMNÝ RUDO, David-san + support sobota 2. března od 19:00
Sibiř, Brno
Vstupenky
300
Yaxetopeesche - křest desky Yaxetopeesche - křest desky sobota 2. března od 19:30
Anděl Music Bar, Plzeň
Vstupenky
210
Studio Mladých-Menflowers: Jsme zpět! Studio Mladých-Menflowers: Jsme zpět! sobota 2. března od 19:30
Klub Paderewski, Karlovy Vary
Vstupenky
200
Duna: Část druhá  Duna: Část druhá sobota 2. března od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
130
Bude plno Pokáčovo Jaro 2024 Pokáčovo Jaro 2024 sobota 2. března od 20:00
Mood, Hradec Králové
Vstupenky
490
Pokáčovo Jaro 2024 Pokáčovo Jaro 2024 Pokáčovo Jaro 2024 Pokáčovo Jaro 2024 2. března – 5. dubna
Vstupenky
490
Reprezentační Ples Zlínska Reprezentační Ples Zlínska sobota 2. března od 20:00
Interhotel, Zlín
Vstupenky
2 400
Horkýže Slíže Horkýže Slíže sobota 2. března od 20:00
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
510
Koncert Petry Bohemi a jejích hostů Koncert Petry Bohemi a jejích hostů sobota 2. března od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
249
Mucha v Hradci Králové Mucha v Hradci Králové sobota 2. března od 20:00
AC klub, Hradec Králové
Vstupenky
300
Duna: Část druhá (dabing) Duna: Část druhá (dabing) sobota 2. března od 20:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
130
XV. Reprezentační ples UJEP XV. Reprezentační ples UJEP sobota 2. března od 20:00
Dům kultury, Ústí nad Labem
Vstupenky
od 390
do 490
House session s DJ Enrico ve Světlé nad Sázavou House session s DJ Enrico ve Světlé nad Sázavou sobota 2. března od 20:00
Městská restaurace, Světlá nad Sázavou
Vstupenky
200
DEX' KLUB feat. DEMOS | METAL ROCKOVÁ PARTY DEX' KLUB feat. DEMOS | METAL ROCKOVÁ PARTY sobota 2. března od 20:00
Fejkovna 2.0, Kopřivnice
Vstupenky
150
DJ Boris DISCO - RAJHRAD DJ Boris DISCO - RAJHRAD sobota 2. března od 20:00
Sokolovna , Rajhrad
Vstupenky
150
FOTBALOVÝ PLES SK LÍŠEŇ FOTBALOVÝ PLES SK LÍŠEŇ sobota 2. března od 20:00
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
od 370
do 400
Znouzectnost - Chrudim Znouzectnost - Chrudim sobota 2. března od 20:00
R Klub, Chrudim
Vstupenky
249
REDZED /Rokáč/ Jablunkov REDZED /Rokáč/ Jablunkov sobota 2. března od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
550
Insania + Našrot Insania + Našrot sobota 2. března od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
390
Bude plno TRANSFORMERS SHOW! TRANSFORMERS SHOW! neděle 3. března od 10:00
Dělnický dům, Blansko
Vstupenky
297
Chance ŽBL: Žabiny Brno - KP TANY Brno Chance ŽBL: Žabiny Brno - KP TANY Brno neděle 3. března od 10:30
SH Rosnička, Brno
Vstupenky
od 100
do 1 000
Buddha odpoledne Buddha odpoledne neděle 3. března od 14:00
Centrum Světla, Praha
Vstupenky
790
LiStOVáNí.cz: Zahrada (Jiří Trnka) LiStOVáNí.cz: Zahrada (Jiří Trnka) neděle 3. března od 14:00
Městská knihovna, Třebíč
Vstupenky
od 50
do 120
Pohádkový karneval Kyjov Pohádkový karneval Kyjov neděle 3. března od 15:00
Dům Kultury, Kyjov
Vstupenky
100
Bude plno Zažij knížku! A jako Antarktida s Davidem Böhmem Zažij knížku! A jako Antarktida s Davidem Böhmem neděle 3. března od 15:00
Vindyšova továrna, Praha
Vstupenky
150
Marvel a fantasy karneval Marvel a fantasy karneval neděle 3. března od 15:00
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
180
Noemova archa Noemova archa neděle 3. března od 15:00
Kinokavárna , Brno
Vstupenky
od 100
do 150
Bude plno TLAPKY V RUMBURKU | Pohádková party pro děti TLAPKY V RUMBURKU | Pohádková party pro děti neděle 3. března od 15:30
Dům kultury Střelice, Rumburk
Vstupenky
200
TLAPKY V OTROKOVICÍCH | Pohádková party pro děti TLAPKY V OTROKOVICÍCH | Pohádková party pro děti neděle 3. března od 15:30
Otrokovická beseda, Otrokovice
Vstupenky
200
LiStOVáNí.cz: Kluk z kostek (Keith Stuart) LiStOVáNí.cz: Kluk z kostek (Keith Stuart) neděle 3. března od 15:30
Městská knihovna, Třebíč
Vstupenky
120
Noemova archa Noemova archa neděle 3. března od 16:00
Kino Měnín, Měnín
Vstupenky
130
Bude plno TRANSFORMERS SHOW! TRANSFORMERS SHOW! neděle 3. března od 17:00
Kino Koruna, Břeclav
Vstupenky
297
Trio Ireny Noskové Trio Ireny Noskové neděle 3. března od 17:00
Šmeralův statek, Třebíč
Vstupenky
100
Babička v trenkách - 4. repríza Babička v trenkách - 4. repríza neděle 3. března od 18:00
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
150
Skleněný zvěřinec Skleněný zvěřinec neděle 3. března od 19:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
od 750
do 850
Václav Koubek Václav Koubek neděle 3. března od 19:00
Suterén, Blansko
Vstupenky
190
Zrušeno Sleeping Disorders Sleeping Disorders neděle 3. března od 19:00
Vesna, Brno
Vstupenky
od 200
do 500
Tajemství a síla bosenských pyramid Tajemství a síla bosenských pyramid neděle 3. března od 19:00
Komunitní centrum Unitaria, Praha
Vstupenky
od 290
do 600
Irina Prichodko STAND UP / Plzeň Irina Prichodko STAND UP / Plzeň neděle 3. března od 19:30
Klub Papírna , Plzeň
Vstupenky
600
Malý princ Malý princ pondělí 4. března od 17:00
Nová Akropolis, Brno
Vstupenky
100
Bude plno PAMĚTI NÁRODA | Dobrovský & Šídlo PAMĚTI NÁRODA | Dobrovský & Šídlo pondělí 4. března od 17:30
MC Kotelna, Litomyšl
Vstupenky
250
Na stojáka live: D. Čech, E. Kočičková, L. Pavlásek Na stojáka live: D. Čech, E. Kočičková, L. Pavlásek pondělí 4. března od 19:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
300
Tajemná Indie Tajemná Indie pondělí 4. března od 19:00
Klub cestovatelů, Brno
Vstupenky
125
Manželé Stodolovi  (Česko, Slovensko)  2D Manželé Stodolovi (Česko, Slovensko) 2D pondělí 4. března od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
150
Atatürkiáda: mezi mešitou a diskotékou Atatürkiáda: mezi mešitou a diskotékou pondělí 4. března od 19:30
Co.Labs, Brno
Vstupenky
300
Irina Prihodko STAND UP / Praha Irina Prihodko STAND UP / Praha pondělí 4. března od 19:30
Hotel Fitzgerald, Praha
Vstupenky
od 450
do 750
THE LEAVING SPIRIT (Germany), blues & americana THE LEAVING SPIRIT (Germany), blues & americana pondělí 4. března od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
220
Koncert DUO JAMAHA Brno-Židenice Koncert DUO JAMAHA Brno-Židenice úterý 5. března od 18:00
Dělnický dům, Brno
Vstupenky
290
Koncert Ľudovíta Kašubu a Martiny Kreibich Koncert Ľudovíta Kašubu a Martiny Kreibich úterý 5. března od 18:00
Kino Centrál, Český Těšín
Vstupenky
350
Bude plno Jak podnikat a mít z toho radost i finance? Jak podnikat a mít z toho radost i finance? úterý 5. března od 18:00
Klimentská 50, Praha
Vstupenky
480
Přednáška Arch. Zdeňka Lukeše: Jaromír Krejcar (1895-1949) Přednáška Arch. Zdeňka Lukeše: Jaromír Krejcar (1895-1949) úterý 5. března od 18:30
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
130
Už ti nikdy nenaletím | Blansko Už ti nikdy nenaletím | Blansko úterý 5. března od 19:00
Dělnický dům, Blansko
Vstupenky
590
Bude plno Vím, že víš, že vím v Jihlavě Vím, že víš, že vím v Jihlavě úterý 5. března od 19:00
DKO, Jihlava
Vstupenky
od 650
do 690
Růžové svatby Růžové svatby úterý 5. března od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 450
do 690
 Pamir Highway a Tadžikistán Pamir Highway a Tadžikistán úterý 5. března od 19:00
Klub cestovatelů, Brno
Vstupenky
125
Duna: Část druhá (titulky) Duna: Část druhá (titulky) úterý 5. března od 19:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
130
Pavlíkov - Holandsko nejen na lodi - Daniël Hagen Pavlíkov - Holandsko nejen na lodi - Daniël Hagen úterý 5. března od 19:00
Úřad Městyse , Pavlíkov
Vstupenky
130
Cesta do Benátek Cesta do Benátek úterý 5. března od 19:00
Divadlo Exil (Machoňova pasáž), Pardubice
Vstupenky
od 170
do 220
Epydemye Epydemye úterý 5. března od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
320
Zimní prázdniny  Zimní prázdniny úterý 5. března od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
150
Hollywood in Prague: Noc filmových melodií Hollywood in Prague: Noc filmových melodií úterý 5. března od 20:00
Rudolfinum, Praha
Vstupenky
od 790
do 1 790
Vojtěch Dyk s klavírním doprovodem Vojtěch Dyk s klavírním doprovodem úterý 5. března od 20:00
Hotel Thermal, Karlovy Vary
Vstupenky
od 790
do 1 190
Bohumil Pečinka a Petros Michopulos: Kecy & politika – live Bohumil Pečinka a Petros Michopulos: Kecy & politika – live středa 6. března od 18:00
Kino Réna, Ivančice
Vstupenky
250
VNITŘNÍ SÍLA: Kurz praktického stoicismu VNITŘNÍ SÍLA: Kurz praktického stoicismu středa 6. března od 18:00
Nová Akropolis, Brno
Vstupenky
od 1 100
do 1 540
Bude plno Expediční kamera Expediční kamera středa 6. března od 18:00
Klub cestovatelů, Brno
Vstupenky
150
SBCR x Trail-Guide: servisní seminář I. SBCR x Trail-Guide: servisní seminář I. středa 6. března od 18:00
Vindyšova továrna, Praha
Vstupenky
200
LowcostRace a X-challenge / Tomáš Pachman LowcostRace a X-challenge / Tomáš Pachman středa 6. března od 18:00
NáPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
Vstupenky
120
Cestovatelské povídání: Mára Holeček - Simply Beautiful Cestovatelské povídání: Mára Holeček - Simply Beautiful středa 6. března od 18:30
Městské kino, Mikulov
Vstupenky
120
Cestovatelské středy v NM: Zelenka, Knapová, Ramba Cestovatelské středy v NM: Zelenka, Knapová, Ramba středa 6. března od 19:00
Národní muzeum (nová budova), Praha
Vstupenky
200
Martin Šonka - akrobatický pilot Martin Šonka - akrobatický pilot středa 6. března od 19:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenky
200
Hororové Vtípečky // standup show + pubquiz Hororové Vtípečky // standup show + pubquiz středa 6. března od 19:00
Prague Fear House, Praha
Vstupenky
200