Vyřešíme Vám prodej vstupenek
s nejmenšími náklady

Vytvořte si akci
Propagujte ji s naší pomocí
Prodávejte online a za hotové
Sledujte prodej vstupenek
Tržby Vám pošleme obratem

Proč smsticket®?

Radio Wave

„Musím smeknout, je to super, celý systém je pěkně přehledný. Líbí se mi hlavně intuitivní editování akcí. Taky oceňuji výplaty tržby ihned po akci, peníze mám na účtu velmi rychle.“

Jan Vávra
Stimul Festival, radio Wave
Bumbumsatori

„Smsticket je pro náš klub nejsilnější partner v online prodeji vstupenek. Spolupracujeme od samotného začátku služby a za tu dobu si v Brně vypracovali velmi silnou pozici. Maximálně si cením jejich rychlosti a pružnosti.“

Lukáš Stara
klub Fléda, Brno
Bumbumsatori

„Jsme s smsticket maximálně spokojeni a myslíme, že maximálně rozšířili servis pro naše návštěvníky a i v našich skromných podmínkách mají velký smysl.“

Vladimír Foret
Jazz Tibet Club, Olomouc
Bumbumsatori

„Bez smsticket si uz nedokážu náš předprodej vstupenek představit. Je to rychlé, efektivní, libí se mi jejich přehledný a jednoduchý systém pro zadávání vstupenek a také pro přehled prodeje.“

Prokop Holoubek
promotér a booking agent / Bumbumsatori.org / člen kapely Midi Lidi
Založili jsme pro Vás Blog pro pořadatele kde najdete zajímavé články a novinky

Jak to funguje?

Se smsticketem prodáváte své vstupenky on-line na mnoha webech a na vlastní pokladně. Tisknete si zároveň papírové vstupenky pro tradiční kamenná předprodejní místa a snadno pošlete zdarma vstupenky svým hostům a partnerům.

Na vaší akci všechny návštěvníky snadno odbavíte pomocí mobilní aplikace. Kdykoliv je možné oslovit návštěvníky pomocí SMS a informovat je o změnách nebo o dalších připravovaných akcích. Samozřejmostí je podpora pohodlného nákupu z mobilního telefonu nebo tabletu.
Více informací

Jednoduchá administrace

Nasaďte svou akci do prodeje jednoduše a během pár minut. Využijte nástroje pro zdražování cen vstupenek v čase nebo podle počtu již prodaných kusů. Vyberte si způsob platby návštěvníků. Mohou platit několika způsoby on-line nebo pomocí SMS.

Vytiskněte si vlastní papírové vstupenky pro své potřeby a pro prodej v hotovosti.
Více informací

Rozšířená propagace

Pomůžeme vám s propagací akce a podporou prodeje. S pomocí našich nástrojů prodávejte přímo na vaší Facebook stránce a na svých webových stránkách. Propojte akci s událostí na Facebooku a my o prodeji dáme vědět všem našim partnerským webům, v čele s Bandzone.cz. O vaší akci se tak dozví více lidí ihned po spuštění předprodeje vstupenek.
Více informací

 • Bandzone
 • QR kód na plakát
 • Promo SMS
 • Web i-frame
 • Partnerské weby

Co z toho máme?

Naše marže je 5% ze vstupného. Neúčtujeme žádné nesmyslné poplatky. Návštěvníkům akcí neúčtujeme žádné poplatky za platbu za vstupenku ani za doručení vstupenek e-mailem.

5%

Naše extra služby

Umíme fyzický prodej vstupenek pomocí pokladního systému, což můžete využít i při vytvoření vlastního prodejního místa. Dokážeme zpracovat analýzu webových návštěvníků a nakupujících Vašich vstupenek a následně to využít při prodeji Vaší další akce. Připravíme reklamní kampaň přímo na míru, která bude správně cílit na návštěvníky Vašeho žánru. Pro sportovní kluby máme k dispozici komplexní CRM systém Stadyum.
Více informací

 • Prodejní pokladna
  s tiskárnou
 • Prodej vstupenek
  na sportovní akce
 • Vaše síť
  předprodejních míst
 • Analýza prodeje
  vstupenek
 • Individuální
  marketingová podpora