Propagace vaší akce

Pomůžeme vám s propagací akce a s podporou prodeje. S pomocí našich nástrojů prodávejte přímo na vaší Facebook stránce a na svých webových stránkách. Propojte akci s událostí na Facebooku a my o prodeji dáme vědět všem našim partnerským webům, v čele s Bandzone.cz. O vaší akci se tak dozví více lidí ihned po spuštění předprodeje vstupenek.

Díky smsticketu můžete umístit prodejní box přímo na vaši facebookovou stránku. Propojte akci s událostí a návštěvníci tak budou mít přehled o tom, kdo z jejich facebookových přátel už si vstupenku zakoupil.

  • Bandzone
  • QR kód na plakát
  • Promo SMS
  • Web prolink
  • Partnerské weby

Umístěte prodejní box přímo na svůj web

Prodávejte vstupenky na svých webových stránkách. Boxy lze přizpůsobit na míru. Návštěvník tak nemusí opouštět vaše stránky a nakoupí přímo u vás. Obsah boxu nemusíte řešit, tvoří se automaticky.

Na svou Facebookovou stránku můžete umístit naši prodejní aplikaci, která návštěvníka navede rychle a přímo k nákupu vašich vstupenek. Obsah se bude opět tvořit automaticky a nebudete s tím mít práci.

Prodejních boxů máte k dispozici více variant, všechny dostupné z pořadatelského rozhraní.

Vaše akce v prodeji na mnoha dalších webech

Kontakty na návštěvníky vašich akcí bedlivě evidujeme. Vy tak máte jedinečnou možnost oslovit návštěvníky přímo a nabídnout jim své další akce. Výjimku tvoří ti návštěvníci, kteří si to nepřejí. Ty pochopitelně oslovit nesmíme.

Každou vaši akci propagujeme i v síti našich partnerských webů, kterou neustále rozšířujeme. Partnerskými weby jsou např: Bandzone.cz, Festivaly.eu, Akce.cz, ZaZabavou.cz, Informuji.cz, Planujvylety.cz, ... Pořádáte větší událost? Rádi sestavíme individuální plán další propagace a kampaně s vysokou účinností na klíč.