Proč se stát naším affiliate partnerem?

Kvalitní obsah
Výhodná spolupráce
Jednoduchá implementace
Noví inzerenti

Kvalitní obsah pro váš web

Disponujeme rozsáhlou databází akcí z celé České republiky, která se zvětšuje každým dnem. Všechny akce obsahují název, popis, hlavní vizuál a galerii obrázků a videí. Vše ověřujeme a aktualizujeme přímo s pořadateli jednotlivých akcí. Provozujete-li zajímavý web, poskytneme vám kvalitní obsah přesně na míru vašemu regionu nebo zájmu vašich návštěvníků.

Výhodná spolupráce

Nechceme po vás žádné poplatky. Naopak. Za každého návštěvníka z vaší stránky vám zaplatíme provizi. O každém následném prodeji vstupenek se dozvíte. Začít vydělávat můžete okamžitě.

Více informací

Jednoduchá implementace

Jednoduše přidejte unikátní ID parametr do odkazu na vybranou akci, na kterou prodáváme vstupenky. Vše se dá nastavit také automaticky a vy už jen sledujete kolik lidí nakoupilo vstupenky.

Více informací

Vaši noví inzerenti

Rádi Vás doporučíme pořadatelům pro inzertní kampaň na jejich připravovanou akci. Tuto formu spolupráce s vámi připravíme vždy individuálně a je vhodná pro kulturní rozcestníky nebo silné facebookové stránky. Detaily spolupráce dojednáte na našem emailu affiliate@smsticket.cz

Příklady spolupráce

Provozujete kulturní rozcestník, máte vlastní silnou facebookovou stránku nebo vlastníte bookingovou agenturu? Třeba je spolupráce vhodná právě pro vás! Podívejte se na příklady toho, jak naše partnerství může vypadat.

Více informací

Jak začít?

Do našeho partnerského programu se můžete zapojit velmi jednoduše. Stačí k tomu registrace a pár stručných informací o vás.

Více informací