GREGORIAN - 20th Anniversary World Tour GREGORIAN - 20th Anniversary World Tour
10. února 202210.2.2022 - 13. února 202213.2.2022
KOLEM SVĚTA ONLINE - Listopad KOLEM SVĚTA ONLINE - Listopad
pondělí 1.–30. listopadu1. – 30.11.
Kolem Světa, Online
Pavel Šporcl Pavel Šporcl
čtvrtek 9. prosince9.12.
Kulturní dům, Šternberk
10.sezóna Bacha na Mozarta! Brno 10.sezóna Bacha na Mozarta! Brno 22.9.2021 – 15.6.2022
Katedrála Petrov, Brno
Vstupenky
od 1 200
do 2 200
Etno Brno 2021 Etno Brno 2021 29. září – 15.12.
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
490
Registrace Stana Filka Registrace Stana Filka 7.10.2021 od 11:00 – 8.1.2022
Fait Gallery, Brno
Vstupenky
od 30
do 180
Marek Hatlapatka, moderuje Radovan Vávra Marek Hatlapatka, moderuje Radovan Vávra 19.10.2021 od 16:00 – 31.12.2022
YouTube, Online
Vstupenky
110
Záznam z Finanční konference 2021 Záznam z Finanční konference 2021 Záznam z Finanční konference 2021 Záznam z Finanční konference 2021 19.10.2021 od 16:00 – 31.12.2022
Vstupenky
110
KOLEM SVĚTA ONLINE - Listopad KOLEM SVĚTA ONLINE - Listopad 1. listopadu – 30.11.
Kolem Světa, Online
Vstupenky
980
ONLINE: Alpe Adria Trail - pěšky za 28 dní (Monika Poláková) ONLINE: Alpe Adria Trail - pěšky za 28 dní (Monika Poláková) 18. listopadu od 20:00
Kolem Světa, Online
Vstupenky
109
ONLINE: Laponsko - ze dne na den arktickým průvodcem ONLINE: Laponsko - ze dne na den arktickým průvodcem 21. listopadu od 20:00
Kolem Světa, Online
Vstupenky
109
Riddikulus! Riddikulus! Riddikulus! Riddikulus! 23. listopadu od 19:00 – 25.11.
Vstupenky
390
FESTIVAL KOLEM SVĚTA 2021 - konečně naživo !! FESTIVAL KOLEM SVĚTA 2021 - konečně naživo !! 27. listopadu od 10:00 – 28.11.
PVA EXPO PRAHA - Letňany, Praha
Vstupenky
od 149
do 1 190
ONLINE: Tomáš Šebek - Nebe nad Jemenem ONLINE: Tomáš Šebek - Nebe nad Jemenem 28. listopadu od 14:30
Kolem Světa, Online
Vstupenky
109
Webinář: Jak úspěšně kandidovat v komunálních volbách 2022 Webinář: Jak úspěšně kandidovat v komunálních volbách 2022 29. listopadu od 17:00
Zoom, Online
Vstupenky
1 480
Zrušeno Vánoční večírek v pondělí Vánoční večírek v pondělí 29. listopadu od 18:00
Divadlo Exil (Machoňova pasáž), Pardubice
Vstupenky
230
Zrušeno Vánoční příběh  (ČR)  2D Vánoční příběh (ČR) 2D 29. listopadu od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
140
Jiří Černý: Ro(c)kování Jiří Černý: Ro(c)kování 29. listopadu od 19:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
99
Bude plno Duchovní a totalita Duchovní a totalita 30. listopadu od 13:00
Multifunkční sál Dřevník, Broumov
Vstupenky
150
Zrušeno Sibiř – drsnou divočinou – Olomouc Sibiř – drsnou divočinou – Olomouc 30. listopadu od 18:00
Vlastivědné muzeum , Olomouc
Vstupenky
120
Gruzie a Arménie - Plzeň - Pavel Svoboda Gruzie a Arménie - Plzeň - Pavel Svoboda 30. listopadu od 19:00
Klub Papírna Plzeň, Plzeň
Vstupenky
120
Jednotka intenzivního života  Jednotka intenzivního života 30. listopadu od 19:00
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
100
Islandské soptění Islandské soptění 30. listopadu od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
89
Tantehorse: Strachy Tantehorse: Strachy 30. listopadu od 19:00
Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem
Vstupenky
190
Fkletzi Fkletzi 30. listopadu od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Chybí mi práce -  on-line seminář pro maminky Chybí mi práce - on-line seminář pro maminky 1. prosince od 10:00
Live stream, Online
Vstupenky
90
Nebe Peklo Ráj Nebe Peklo Ráj 1. prosince od 16:00 – 2.12.
Automatické mlýny , Pardubice
Vstupenky
od 65
do 330
S brejlema nebo bez brejlí - benefiční koncert EDA S brejlema nebo bez brejlí - benefiční koncert EDA 1. prosince od 19:00
Jazz Dock, Praha
Vstupenky
od 290
do 990
Hlas lásky  (Kanada/Francie)   2D Hlas lásky (Kanada/Francie) 2D 1. prosince od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
110
AUDIENCE 21 AUDIENCE 21 1. prosince od 19:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenky
300
Bude plno Seroš - výzkumák Seroš - výzkumák 1. prosince od 19:00
Divadlo Exil (Machoňova pasáž), Pardubice
Vstupenky
od 150
do 200
Král Richard: Zrození šampiónek  Král Richard: Zrození šampiónek 1. prosince od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
130
Zrní Zrní 1. prosince od 20:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
266
Lásky-plný kurz Lásky-plný kurz 2. prosince od 17:00 – 5.12.
Meditační centrum Buchov, Postupice
Vstupenky
3 900
Francouzský klub: Paříž a francouzský jih Francouzský klub: Paříž a francouzský jih 2. prosince od 17:00
Knihovna Třebíč, Třebíč
Vstupenky
30
Adventní koncert Adventní koncert 2. prosince od 18:30
Barokní sál Emauzského kláštera, Praha
Vstupenky
600
Dog Eat Dog v R Klubu Dog Eat Dog v R Klubu 2. prosince od 19:00
R-klub, Chrudim
Vstupenky
450
Igor Brezovar - Na moto kolem světa Igor Brezovar - Na moto kolem světa 2. prosince od 19:00
Sokolovna, Jílové u Prahy
Vstupenky
190
Kuřačky a spasitelky Kuřačky a spasitelky 2. prosince od 19:00
Divadlo Exil (Machoňova pasáž), Pardubice
Vstupenky
od 150
do 200
Pokáč Pokáč 2. prosince od 19:30
Dělnický dům, Blansko
Vstupenky
390
Pokáčovo podzim 2021 Pokáčovo podzim 2021 Pokáčovo podzim 2021 Pokáčovo podzim 2021 2. prosince od 19:30 – 11.12.
Vstupenky
390
Pokáč Pokáč 2. prosince od 19:30
Dělnický dům, Blansko
Vstupenky
390
Sny o černých kočkách  Sny o černých kočkách 2. prosince od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
100
ONLINE: Island (Vojtěch Lhotský) ONLINE: Island (Vojtěch Lhotský) 2. prosince od 20:00
Kolem Světa, Online
Vstupenky
od 99
do 177
Ondřej Holba: And Who Is Useless Now? Ondřej Holba: And Who Is Useless Now? 2. prosince od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
160
Bohemian Cabaret Ostrava Bohemian Cabaret Ostrava 2. prosince od 20:00
Divadlo Loutek, Ostrava
Vstupenky
490
Hoochie Choochie Band Hoochie Choochie Band 2. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
220
Jiří Halda: Vztahy v rodině a význam rodinných rituálů Jiří Halda: Vztahy v rodině a význam rodinných rituálů 2. prosince od 20:30
Univerzitní kino Scala, Brno
Vstupenky
310
Travel Stand-Up Festival @Brno Travel Stand-Up Festival @Brno 3. prosince od 14:00 – 5.12.
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
od 100
do 400
O čertovi a jiné vánoční pohádky  O čertovi a jiné vánoční pohádky 3. prosince od 17:00
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
100
Radek Jaroš - Koruna Himaláje Radek Jaroš - Koruna Himaláje 3. prosince od 19:00
Kulturní dům, Říčany
Vstupenky
190
Sto Zvířat Sto Zvířat 3. prosince od 19:30
Bojiště Trutnov, Trutnov
Vstupenky
310
Resident Evil: Raccoon City  Resident Evil: Raccoon City 3. prosince od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
130
ONLINE: Filipíny na souši i pod vodou (Martin Chvoj) ONLINE: Filipíny na souši i pod vodou (Martin Chvoj) 3. prosince od 20:00
Kolem Světa, Online
Vstupenky
od 99
do 177
Luboš Pospíšil / 5P Luboš Pospíšil / 5P 3. prosince od 20:00
Tančírna Panský dům, Chotěboř
Vstupenky
300
Band of Heysek Band of Heysek 3. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
110
Bohemian Cabaret Prague Bohemian Cabaret Prague 3. prosince od 20:30
Hotel Alwyn, Praha
Vstupenky
od 590
do 990
Jakub Děkan live Jakub Děkan live 3. prosince od 21:00
Club No6, Uherské Hradiště
Vstupenky
140
Burza rybiček - prodejní výstava akvarijních ryb Burza rybiček - prodejní výstava akvarijních ryb 4. prosince od 9:00
Stodola - Burza rybiček, Praha
Vstupenky
od 40
do 70
Mikulášská besídka Mikulášská besídka 4. prosince od 15:00
Malá scéna, Česká Třebová
Vstupenky
40
O čertovi a jiné vánoční pohádky  O čertovi a jiné vánoční pohádky 4. prosince od 17:00
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
100
Matýsek se vrací - degustace výběrových vín Matýsek se vrací - degustace výběrových vín 4. prosince od 19:00
Chrudimská šatlava, Chrudim
Vstupenky
490
Bert & Friends: 2050 TOUR // Hradec Králové // + Johuš Matuš Bert & Friends: 2050 TOUR // Hradec Králové // + Johuš Matuš 4. prosince od 19:00
NáPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
Vstupenky
290
Melanie Scholtz Melanie Scholtz 4. prosince od 19:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenky
200
Tady hlídáme my  Tady hlídáme my 4. prosince od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
130
ATMO music + Děkan ATMO music + Děkan 4. prosince od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
290
Trawerza Trawerza 4. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
post-hudba • Arleta post-hudba • Arleta 4. prosince od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 70
do 140
Kapitán Demo Kapitán Demo 4. prosince od 21:00
Retro Music Club, Zaječí
Vstupenky
290
Taneční odpoledne s Malým tanečním orchestrem Česká Třebová Taneční odpoledne s Malým tanečním orchestrem Česká Třebová 5. prosince od 14:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
60
O dvanácti měsíčkách O dvanácti měsíčkách 5. prosince od 16:00
Galerie Artičok, Hradec Králové
Vstupenky
od 100
do 120
O čertovi a jiné vánoční pohádky  (ČR)  2D O čertovi a jiné vánoční pohádky (ČR) 2D 5. prosince od 17:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
100
Zrušeno Pavel Šporcl - Láska a nenávist Pavel Šporcl - Láska a nenávist 5. prosince od 19:00
Reduta, Olomouc
Vstupenky
od 580
do 620
ONLINE: Sny, mayský kalendář a znamení Kukuřice ONLINE: Sny, mayský kalendář a znamení Kukuřice 5. prosince od 19:00
Zoom, Online
Vstupenky
260
ONLINE: PŘEŽIJÍ? Cestování za přírodními národy ONLINE: PŘEŽIJÍ? Cestování za přírodními národy 5. prosince od 20:00
Kolem Světa, Online
Vstupenky
od 99
do 177
Půljablkoň & Michal Nejtek, Mirek Kemel & Vladimír Javorský Půljablkoň & Michal Nejtek, Mirek Kemel & Vladimír Javorský 5. prosince od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
150
Vánoční pořad Vládi Hrona Vánoční pořad Vládi Hrona 6. prosince od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
220
Monty - Recitál Monty - Recitál 6. prosince od 19:00
Alternativní klub Tyjátr, Svitavy
Vstupenky
150
Kanada v době covidu - Rok v Rockies Kanada v době covidu - Rok v Rockies 6. prosince od 19:00
Café Práh, Brno
Vstupenky
100
ONLINE: Stezka Českem - oficiální přechod ČR (Martin Úbl) ONLINE: Stezka Českem - oficiální přechod ČR (Martin Úbl) 6. prosince od 20:00
Kolem Světa, Online
Vstupenky
od 99
do 177
Přednáška Ing. Arch. Zdeňka Lukeše:  Jan Kotěra (1871-1923) Přednáška Ing. Arch. Zdeňka Lukeše: Jan Kotěra (1871-1923) 7. prosince od 18:30
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
99
Poletíme? Poletíme? 7. prosince od 19:00
Fléda, Brno
Vstupenky
409
Magie Egypta Magie Egypta 7. prosince od 19:00
Nová Akropolis Brno, Brno
Vstupenky
od 85
do 110
Resident Evil: Racoon City (USA/Německo)  2D Resident Evil: Racoon City (USA/Německo) 2D 7. prosince od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
130
Moje slunce Maud  Moje slunce Maud 7. prosince od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
100
Mezinárodní festival komorní hudby EuroArt Praha Mezinárodní festival komorní hudby EuroArt Praha 7. prosince od 19:30
Lichtenštejnský palác, Praha
Vstupenky
300
ONLINE: Altaj - dobrodružství v nejvyšším pohoří Sibiře ONLINE: Altaj - dobrodružství v nejvyšším pohoří Sibiře 7. prosince od 20:00
Kolem Světa, Online
Vstupenky
od 99
do 177
Timothée Quost (F) • Szabó/Hanousek/Drnek (CZ/SK) Timothée Quost (F) • Szabó/Hanousek/Drnek (CZ/SK) 7. prosince od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 70
do 140
Ben Poole Blues Band (UK) Ben Poole Blues Band (UK) 7. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
220
teepee + Ida The Young (support)  / Anděl / Plzeň teepee + Ida The Young (support) / Anděl / Plzeň 8. prosince od 12:00
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
220
Jóga proti úzkosti Jóga proti úzkosti 8. prosince od 16:30
Live stream, Online
Vstupenky
90
#suHR webinář: Cesta k učící se organizaci #suHR webinář: Cesta k učící se organizaci 8. prosince od 17:30
Zoom, Online
Vstupenky
450
Gruzie po Koroně: Hradec Králové Gruzie po Koroně: Hradec Králové 8. prosince od 18:00
NáPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
Vstupenky
od 130
do 700
Mozek jako ovladač, tělo jako figurka Mozek jako ovladač, tělo jako figurka 8. prosince od 18:00
VUT, Brno
Vstupenky
350
Mozek jako ovladač, tělo jako figurka Mozek jako ovladač, tělo jako figurka Mozek jako ovladač, tělo jako figurka Mozek jako ovladač, tělo jako figurka 8. prosince od 18:00 – 8.12.
Vstupenky
od 290
do 350
Mozek jako ovladač, tělo jako figurka (online) Mozek jako ovladač, tělo jako figurka (online) 8. prosince od 18:00
Streamio, Online
Vstupenky
290
Koncert ArtCafé - Jan Andr, Libor Šmoldas & Tomáš Hobzek Koncert ArtCafé - Jan Andr, Libor Šmoldas & Tomáš Hobzek 8. prosince od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
190
Miloš Meier: Drumming Syndrome Miloš Meier: Drumming Syndrome 8. prosince od 19:00
KNAK music klub, Teplice
Vstupenky
250
Moje slunce Mad Moje slunce Mad 8. prosince od 19:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
100
Znouzectnost - vánoční koncert! Znouzectnost - vánoční koncert! 8. prosince od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
180
Benedetta Benedetta 8. prosince od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
100
Martina Trchová & Adam Kubát: Pocta Zuzaně Navarové Martina Trchová & Adam Kubát: Pocta Zuzaně Navarové 8. prosince od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
140
Bude plno Škola vaření s Romanem Paulusem - Vánoční menu Škola vaření s Romanem Paulusem - Vánoční menu 9. prosince od 17:00
Bistro Paulus, Olomouc
Vstupenky
2 890
Degustace španělských vín a delikates Degustace španělských vín a delikates 9. prosince od 18:30
Art-n-coffee, Praha
Vstupenky
310
Radůza s kapelou Radůza s kapelou 9. prosince od 19:00
Aula Arnošta z Pardubic, Pardubice
Vstupenky
400
Divadlo Ungelt - D. Hare: Skleněný strop Divadlo Ungelt - D. Hare: Skleněný strop 9. prosince od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
400
Pavel Šporcl Pavel Šporcl 9. prosince od 19:00
Kulturní dům, Šternberk
Vstupenky
360
Bude plno SKEČMEN SKEČMEN 9. prosince od 19:00
Komorní sál MKZ, Bělá pod Bezdězem
Vstupenky
200
Stand-up Show - Bez Keců! - Hradec Králové Stand-up Show - Bez Keců! - Hradec Králové 9. prosince od 19:00
AC klub, Hradec Králové
Vstupenky
200
Skywalker Skywalker 9. prosince od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
200
Alband Alband 9. prosince od 19:30
Společenské centrum Bystrc, Brno
Vstupenky
250
Kucharski Kucharski 9. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
150
Ventolin v Plzni Ventolin v Plzni 9. prosince od 20:30
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
290
Zrušeno Punková ponorka Punková ponorka 10. prosince od 18:00
RC Ponorka, Pardubice
Vstupenky
250
Sodoma Gomora Sodoma Gomora 10. prosince od 19:00
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
350
ArtCafé Extra - Zahradníček / Vše mé je tvé ArtCafé Extra - Zahradníček / Vše mé je tvé 10. prosince od 19:00
Multifunkční sál Dřevník, Broumov
Vstupenky
250
Pekař Pekař 10. prosince od 19:00
MC Kotelna, Litomyšl
Vstupenky
320
West side story (USA)   2D West side story (USA) 2D 10. prosince od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
130
Cocotte minute - Acoustic tour 2021 Cocotte minute - Acoustic tour 2021 10. prosince od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
350
Možná, že to znáte... Možná, že to znáte... 10. prosince od 19:30
Klub Leitnerova, Brno
Vstupenky
250
Gaia Mesiah a 2.0 Gaia Mesiah a 2.0 10. prosince od 19:30
Bojiště Trutnov, Trutnov
Vstupenky
330
West Side Story  West Side Story 10. prosince od 19:30
Kino Vesmír, Svitavy
Vstupenky
130
The Fakers - Pearl Jam Tribute Band The Fakers - Pearl Jam Tribute Band 10. prosince od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100