Vstupenky na akce   přímo ve tvém mobilu a emailu

Oldáš Oldáš
středa 14. listopadu14.11.
Music Lab, Brno
Dunaj Dunaj
čtvrtek 17. ledna 201917.1.2019
Fléda, Brno
MIG 21 & Michal Hrůza I Špilberk MIG 21 & Michal Hrůza I Špilberk
čtvrtek 16. května 201916.5.2019
Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří, Brno
KilianGang Motosraz 7. ročník K7 KilianGang Motosraz 7. ročník K7
pátek 19.–21. července 201919. – 21.7.2019
Areál pod lesem, Voděrady
Freeride, skialp a lavinová prevence - Festival DO HOR! Freeride, skialp a lavinová prevence - Festival DO HOR!
čtvrtek 29. listopadu29.11.
Zastupitelský sál radnice Brno-Střed, Brno
Rock Heart 2019 (4. ročník) Rock Heart 2019 (4. ročník)
čtvrtek 15.–17. srpna 201915. – 17.8.2019
Zámecký park, Moravský Krumlov
SMOKIE - The Symphony Tour 2018 SMOKIE - The Symphony Tour 2018
29. listopadu29.11. - 8. prosince8.12.
GREGORIAN - Holy Chants Tour 2018 GREGORIAN - Holy Chants Tour 2018
11. prosince11.12. - 12. prosince12.12.
The Power of 90s: East 17, La Bouche, Snap! feat. Penny Ford The Power of 90s: East 17, La Bouche, Snap! feat. Penny Ford
sobota 17. listopadu17.11.
Boby Centrum, Brno
FK Dukla Praha: Permanentka 2018/2019 FK Dukla Praha: Permanentka 2018/2019 1.6.2018 – 31.5.2019
FK Dukla Praha, Praha
Vstupenky
od 1 500
do 15 000
Český degustační večer s vinným párováním v Benjamin14.cz Český degustační večer s vinným párováním v Benjamin14.cz 1. srpna od 17:30 – 16.12.
Benjamin, Fine Dining, Praha
Vstupenky
od 1 200
do 1 800
Jazz & Blues on the Rails Podzim 2018 Jazz & Blues on the Rails Podzim 2018 15. srpna – 9.12.
Malá scéna, Česká Třebová
Vstupenky
600
Divadelní předplatné podzim 2018 Divadelní předplatné podzim 2018 16.8.2018 – 1.2.2019
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
1 200
KPH - 57. koncertní předplatné, 2018/2019 KPH - 57. koncertní předplatné, 2018/2019 21.8.2018 – 31.5.2019
Malá scéna, Česká Třebová
Vstupenky
600
Recykliteratura_dílna Recykliteratura_dílna 14. listopadu od 17:00
GAMPA, Pardubice
Vstupenky
50
I Set My Friends On Fire - České Budějovice I Set My Friends On Fire - České Budějovice 14. listopadu od 18:00
MC Fabrika, České Budějovice
Vstupenky
220
Kyrgyzstán: Trochu jiný mainstream (Liberec) Kyrgyzstán: Trochu jiný mainstream (Liberec) 14. listopadu od 18:00
Kino Varšava, Liberec
Vstupenky
100
I Set My Friends On Fire I Set My Friends On Fire I Set My Friends On Fire I Set My Friends On Fire 14. listopadu od 18:00 – 14.11.
Vstupenky
220
Minimalismus v cestování Minimalismus v cestování 14. listopadu od 18:30
Coworkingový Motor Liberec, Liberec
Vstupenky
90
Zrušeno Australský roadtrip Australský roadtrip 14. listopadu od 18:30
Klub cestovatelů, Brno
Vstupenky
60
ArtCafé - Alex Jønsson Trio (DEN) ArtCafé - Alex Jønsson Trio (DEN) 14. listopadu od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
190
Oldáš Oldáš 14. listopadu od 19:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
280
Dívka v pavoučí síti (USA)  2D Dívka v pavoučí síti (USA) 2D 14. listopadu od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
130
Bude plno Zdeněk Izer v novém pořadu Na plný coole Zdeněk Izer v novém pořadu Na plný coole 14. listopadu od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
od 260
do 290
UGC Stand-up Night Show UGC Stand-up Night Show 14. listopadu od 20:00
Rock Café, Praha
Vstupenky
200
Kurtizány z 25.Avenue Kurtizány z 25.Avenue 14. listopadu od 21:00
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
200
5. Broumovské diskuse 5. Broumovské diskuse 15. listopadu od 9:30 – 7.11.
Multifunkční sál Dřevník, Broumov
Vstupenky
od 1
do 350
Jak na módní PR? Jak na módní PR? 15. listopadu od 10:00
Hauch Gallery, Praha
Vstupenky
1 990
MarketingON#4 MarketingON#4 15. listopadu od 17:00
Cooltour, Ostrava
Vstupenky
129
Kurz: Vytvoř si své vlastní barefooty! Kurz: Vytvoř si své vlastní barefooty! 15. listopadu od 17:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
100
Stadion / The Stadium (English and Spanish subtitles) Stadion / The Stadium (English and Spanish subtitles) 15. listopadu od 18:00
Univerzitní kino Scala, Brno
Vstupenky
150
Imagine your Korea Imagine your Korea 15. listopadu od 18:30
Klub cestovatelů, Brno
Vstupenky
60
Femme Palette: Building a powerful personal brand Femme Palette: Building a powerful personal brand 15. listopadu od 18:30
Anglo-American University, Praha
Vstupenky
150
BSP - slaví 25 let BSP - slaví 25 let 15. listopadu od 19:00
Semilasso, Brno
Vstupenky
490
Divadlo Komediograf: Pokus o vytvoření osobnosti ze sebe sam Divadlo Komediograf: Pokus o vytvoření osobnosti ze sebe sam 15. listopadu od 19:00
Café Práh, Brno
Vstupenky
150
Bude plno J.A.R. J.A.R. 15. listopadu od 19:00
Fléda, Brno
Vstupenky
490
Jazz & Blues on the Rails Podzim 2018 - Alex Jønsson Trio Jazz & Blues on the Rails Podzim 2018 - Alex Jønsson Trio 15. listopadu od 19:00
Malá scéna, Česká Třebová
Vstupenky
120
A příští týden? To taky pádluji… A příští týden? To taky pádluji… 15. listopadu od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
59
Pro-Pain Pro-Pain 15. listopadu od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
300
Django Jet na Šelepce Django Jet na Šelepce 15. listopadu od 20:00
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
100
Stand-up Show s UGC v Berouně Stand-up Show s UGC v Berouně 15. listopadu od 20:00
Metro Club, Beroun
Vstupenky
150
The Van Allen Belt (USA) + Tatlo Quartet The Van Allen Belt (USA) + Tatlo Quartet 15. listopadu od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Bude plno Cestovatelské kino: Transsibiřská magistrála Cestovatelské kino: Transsibiřská magistrála 15. listopadu od 20:30
Univerzitní kino Scala, Brno
Vstupenky
120
Valery Uvarov- Anatomie pyramid, realistický rozvoj energie Valery Uvarov- Anatomie pyramid, realistický rozvoj energie 16. listopadu od 17:00 – 17.11.
Pracovna, Praha
Vstupenky
2 500
FK Dukla Praha - FK Teplice FK Dukla Praha - FK Teplice 16. listopadu od 17:00
FK Dukla Praha, Praha
Vstupenky
100
Umění dechu - Znovupropojení těla a duše - pět nezávislých a na sebe navazujících seminářů Umění dechu - Znovupropojení těla a duše - pět nezávislých a na sebe navazujících seminářů 16. listopadu od 18:00 – 18.11.
Plující Oblaka, Praha
Vstupenky
od 650
do 2 700
Bude plno Křest cosplay kalendáře a klipu Yennefer (Praha) Křest cosplay kalendáře a klipu Yennefer (Praha) 16. listopadu od 18:00
RE-PLAY, Praha
Vstupenky
50
Veselá Trojka z Blanenska - taneční zábava Veselá Trojka z Blanenska - taneční zábava 16. listopadu od 19:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
250
Jan Kavka Trio - Jazzová pohoda Ve Mlejnech Jan Kavka Trio - Jazzová pohoda Ve Mlejnech 16. listopadu od 19:00
Ve Mlejnech, Pardubice
Vstupenky
150
Jak se žije s Inuity na Aljašce? Jak se žije s Inuity na Aljašce? 16. listopadu od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
30
Poletíme? Poletíme? 16. listopadu od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
240
Bude plno Na Stojáka - Liberec Na Stojáka - Liberec 16. listopadu od 20:00
Kino Varšava, Liberec
Vstupenky
250
Michal Ambrož & Hudba Praha Michal Ambrož & Hudba Praha 16. listopadu od 20:00
MC Kotelna, Litomyšl
Vstupenky
250
Bude plno Sto Zvířat / Afterparty Dj Sandokan Sto Zvířat / Afterparty Dj Sandokan 16. listopadu od 20:00
NáPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
Vstupenky
250
Tata Bojs: 30 let Tata Bojs: 30 let 16. listopadu od 20:00
Sokolovna, Planá nad Lužnicí
Vstupenky
320
Bude plno Pro-Pain a Status Praesents Pro-Pain a Status Praesents 16. listopadu od 20:00
Rock Café, Praha
Vstupenky
270
Mucha s kapelou Mucha s kapelou 16. listopadu od 20:00
Cargo Gallery - Ústí nad Labem/ Vaňov, Ústí nad Labem
Vstupenky
150
Pražský improvizační orchestr Pražský improvizační orchestr 16. listopadu od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 70
do 140
Cocotte Minute Cocotte Minute 16. listopadu od 20:30
MusiClub Drago, Nový Jičín
Vstupenky
270
Visací Zámek & Plexis Visací Zámek & Plexis 16. listopadu od 21:00
R-klub, Chrudim
Vstupenky
260
Leoš Mareš v Třinci Leoš Mareš v Třinci 16. listopadu od 21:00
TESLA music club, Třinec
Vstupenky
373
Mirai live Mirai live 16. listopadu od 21:00
Millenium, Velké Pavlovice
Vstupenky
300
Students Revolution (V.I.P. vstupenky) Students Revolution (V.I.P. vstupenky) 16. listopadu od 21:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
230
Husky Tour Maniak & Black Angelika / Bigg Boss Husky Tour Maniak & Black Angelika / Bigg Boss 16. listopadu od 21:00
Stolárna music club, Havířov
Vstupenky
140
Trancextasy w/ Mauro Picotto (IT) Trancextasy w/ Mauro Picotto (IT) 16. listopadu od 21:30
Exit Club, Brno
Vstupenky
399
Hudba Praha & Gin&Platonic w/ N1L, eva01, G&P djs Hudba Praha & Gin&Platonic w/ N1L, eva01, G&P djs 16. listopadu od 22:00
PRAHA / Fórum pro architekturu a media, Brno
Vstupenky
150
Maturita z angličtiny bububu Maturita z angličtiny bububu 17. listopadu od 9:15
Učebna Nové Hrady, Nové Hrady
Vstupenky
250
Sebeléčení - Workshop Sebeléčení - Workshop 17. listopadu od 10:00 – 18.11.
Atlantis World, Rudná
Vstupenky
5 500
1. setkání příznivců Sueneé Universe 1. setkání příznivců Sueneé Universe 17. listopadu od 13:00
Čajovna Šamanka, Praha
Vstupenky
od 79
do 149
Decode your passion (Odhal svoji vášeň a využij ji) Decode your passion (Odhal svoji vášeň a využij ji) 17. listopadu od 18:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
80
Burning Metallist Fest Vol.4 Burning Metallist Fest Vol.4 17. listopadu od 19:00
Kawarna, Slavonice
Vstupenky
190
The Power of 90s: East 17, La Bouche, Snap! feat. Penny Ford The Power of 90s: East 17, La Bouche, Snap! feat. Penny Ford 17. listopadu od 20:00
Boby Centrum, Brno
Vstupenky
od 590
do 3 490
Rocková noc v KáDéčku Rocková noc v KáDéčku 17. listopadu od 20:00
KáDéčko, Hodkovice nad Mohelkou
Vstupenky
150
Bude plno Mucha v Kraftu Mucha v Kraftu 17. listopadu od 20:00
Kavárna Kraft, Hradec Králové
Vstupenky
160
Kali & Separ & Dame & Majself Kali & Separ & Dame & Majself 17. listopadu od 20:00
Kulturní dům Crystal, Česká Lípa
Vstupenky
500
Pokáč Pokáč 17. listopadu od 20:30
R-klub, Chrudim
Vstupenky
200
Majk Spirit v Mostě Majk Spirit v Mostě 17. listopadu od 21:00
Music Club Kahan, Most
Vstupenky
373
Majk Spirit Majk Spirit Majk Spirit Majk Spirit 17. listopadu od 21:00 – 21.12.
Vstupenky
od 309
do 373
Reinier Zonneveld (NL) Reinier Zonneveld (NL) 17. listopadu od 21:30
Exit Club, Brno
Vstupenky
350
Koncert Sima Koncert Sima 17. listopadu od 22:00
Majnl Dance Hall, Nový Jičín
Vstupenky
225
Pískomil se vrací na Šelepce Pískomil se vrací na Šelepce 18. listopadu od 15:00
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
210
Kocour v botách - Divadlo Koráb Kocour v botách - Divadlo Koráb 18. listopadu od 15:00
Golf Hotel Austerlitz, Slavkov u Brna
Vstupenky
100
Formula for academic success (Recept na studijní úspěch) Formula for academic success (Recept na studijní úspěch) 18. listopadu od 18:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
80
Arménie – návrat do země ve stínu Araratu (Grant Avakjan) Arménie – návrat do země ve stínu Araratu (Grant Avakjan) 18. listopadu od 18:00
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenky
100
Lady Oscar Lady Oscar 18. listopadu od 19:00
Reduta, Olomouc
Vstupenky
od 440
do 480
Cestovatelské kino: Island Cestovatelské kino: Island 18. listopadu od 19:00
Městská Knihovna v Praze, Praha
Vstupenky
120
Welicoruss, Secrets Of Separation, After Evolution Welicoruss, Secrets Of Separation, After Evolution 18. listopadu od 19:00
Bamboo klub, Zlín
Vstupenky
200
Hana Zagorová, speciální host Petr Rezek Hana Zagorová, speciální host Petr Rezek 18. listopadu od 19:30
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
690
Ozvěny EKOfilmu: Svět podle termitů Ozvěny EKOfilmu: Svět podle termitů 18. listopadu od 20:30
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
9
Indie: Těžko uvěřitelná země (Zlín) Indie: Těžko uvěřitelná země (Zlín) 19. listopadu od 18:00
Zelenáčova Šopa, Zlín
Vstupenky
80
Island - kouzlo zimy Island - kouzlo zimy 19. listopadu od 18:00
Klub cestovatelů, Brno
Vstupenky
60
Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty 19.11.2018 od 19:00 – 9.1.2019
Vstupenky
od 170
do 190
Trabanti v Chebu - Velká cesta domů! Trabanti v Chebu - Velká cesta domů! 19. listopadu od 19:00
KC Svoboda - hlavní sál, Cheb
Vstupenky
170
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (USA, VB)  3D Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (USA, VB) 3D 19. listopadu od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
160
Češi na vrcholu obávané hory Nanga Parbat (8126m)! Češi na vrcholu obávané hory Nanga Parbat (8126m)! 19. listopadu od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
59
Tuktukem z Bangkoku domů s Tomíkem na Cestách / ZLÍN Tuktukem z Bangkoku domů s Tomíkem na Cestách / ZLÍN 19. listopadu od 19:00
Sklep 33, Zlín
Vstupenky
od 90
do 120
Dirty Deep (Francie) Dirty Deep (Francie) 19. listopadu od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
130
Irán NENÍ arabská země (Vladimír Váchal) Irán NENÍ arabská země (Vladimír Váchal) 19. listopadu od 20:15
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenky
100
LiStOVáNí.cz: Doppler (Erlend Loe) LiStOVáNí.cz: Doppler (Erlend Loe) 19. listopadu od 20:30
Vila Machů, Kopřivnice
Vstupenky
150
S Chutí pomáhat do válečné zóny východní Ukrajiny S Chutí pomáhat do válečné zóny východní Ukrajiny 20. listopadu od 17:30
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
59
Nepál - Manaslu circuit + Poon Hill Nepál - Manaslu circuit + Poon Hill 20. listopadu od 18:30
Klub cestovatelů, Brno
Vstupenky
60
Kateřina a Miloš Motani: Florida a Havaj na Havaji Kateřina a Miloš Motani: Florida a Havaj na Havaji 20. listopadu od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
120
Půl roku na cestě a jak se z toho nepodělat Půl roku na cestě a jak se z toho nepodělat 20. listopadu od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
59
Křest cosplay kalendáře a klipu Yennefer (Brno) Křest cosplay kalendáře a klipu Yennefer (Brno) 20. listopadu od 19:00
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
50
Japonský rituál KODO Japonský rituál KODO 20. listopadu od 19:00
Kodo Prague, Praha
Vstupenky
1 000
Trabanti v Praze - Velká cesta domů! Trabanti v Praze - Velká cesta domů! 20. listopadu od 19:30
Kino Dlabačov, Praha
Vstupenky
170
EnDru - beatbox na Rosničce EnDru - beatbox na Rosničce 20. listopadu od 19:30
Rosnička restaurant, Brno
Vstupenky
160
Bude plno Dub FX (AUS) Dub FX (AUS) 20. listopadu od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
508
Hudba Praha w/ Eli Keszler (US), Ondrej Zajac (SK) Hudba Praha w/ Eli Keszler (US), Ondrej Zajac (SK) 20. listopadu od 20:00
PRAHA / Fórum pro architekturu a media, Brno
Vstupenky
150
Pavel Svoboda: Guatemala a Arménie Pavel Svoboda: Guatemala a Arménie 20. listopadu od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
100
KOLÁŽ z barev nebarev KOLÁŽ z barev nebarev 21. listopadu od 10:00
GAMPA, Pardubice
Vstupenky
50
Workshop: Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě? Workshop: Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě? 21. listopadu od 13:00
Prostor 8, Praha
Vstupenky
1 290
CHCUpivo a zážitek vol.2 CHCUpivo a zážitek vol.2 21. listopadu od 18:00
Naprotinaproti, Brno
Vstupenky
od 999
do 1 899
Kyrgyzstán: Trochu jiný mainstream (Brno) Kyrgyzstán: Trochu jiný mainstream (Brno) 21. listopadu od 19:00
Café Práh, Brno
Vstupenky
80
Climax  (Francie)  2D Climax (Francie) 2D 21. listopadu od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
80
Přednáška: Pavel Špatenka: Jak poznávat a měnit vlastní mysl Přednáška: Pavel Špatenka: Jak poznávat a měnit vlastní mysl 21. listopadu od 19:00
Klub - velký sál, Odolena Voda
Vstupenky
od 90
do 160
Hana Holišová & New Time Orchestra Hana Holišová & New Time Orchestra 21. listopadu od 19:30
Semilasso, Brno
Vstupenky
od 450
do 470
Luboš Pospíšil a 5P Luboš Pospíšil a 5P 21. listopadu od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
210
Bude plno Trabanti v Jihlavě - Velká cesta domů! Trabanti v Jihlavě - Velká cesta domů! 21. listopadu od 19:30
DIOD, Jihlava
Vstupenky
170
Bude plno Dívčí válka Dívčí válka 21. listopadu od 19:30
Divadlo Bez Hranic, Praha
Vstupenky
180
English Stand-up Show in Café Pavlač English Stand-up Show in Café Pavlač 21. listopadu od 20:00
Café Pavlač, Praha
Vstupenky
180
Inside the Room s Jaroslavem Cermanem Inside the Room s Jaroslavem Cermanem 21. listopadu od 20:00
Rock Café, Praha
Vstupenky
100
Voxel Voxel 21. listopadu od 20:30
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
200
Jak se moří revizoři  (ČR)  2D  BIO SENIOR Jak se moří revizoři (ČR) 2D BIO SENIOR 22. listopadu od 17:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
60
Partička - druhé představení v 17:30 Partička - druhé představení v 17:30 22. listopadu od 17:30
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
480
Napříč Jižní Amerikou! Plzeň (Pavel Svoboda) Napříč Jižní Amerikou! Plzeň (Pavel Svoboda) 22. listopadu od 19:00
Klub Papírna Plzeň, Plzeň
Vstupenky
100
Meditace s tibetskými mísami Meditace s tibetskými mísami 22. listopadu od 19:00
Čajovna Šamanka, Praha
Vstupenky
100
Krutý Sendviče - improvizované divadelní longformy Krutý Sendviče - improvizované divadelní longformy 22. listopadu od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
59
Viva(t)ldi - Koncert k 340. výročí narození A. Vivaldiho Viva(t)ldi - Koncert k 340. výročí narození A. Vivaldiho 22. listopadu od 19:30
Konvent Milosrdných bratří, Brno
Vstupenky
od 1
do 320