Vstupenky na akce   přímo ve tvém mobilu a emailu

Grand Prix České Republiky MotoGP 2019 Grand Prix České Republiky MotoGP 2019
pátek 2.–4. srpna2. – 4.8.
Automotodrom, Brno
The Young Gods The Young Gods
pátek 7. června7.6.
Fléda, Brno
GREGORIAN - 20th Anniversary World Tour GREGORIAN - 20th Anniversary World Tour
18. ledna 202018.1.2020 - 14. března 202014.3.2020
MOTHER AFRICA - Cirkus smyslů - New Stories From Khayelitsha MOTHER AFRICA - Cirkus smyslů - New Stories From Khayelitsha
pátek 28. února 202028.2.2020
Kongresové centrum, Praha
Worakls Worakls
pátek 14. června14.6.
Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří, Brno
Queenie pod širým nebem! Queenie pod širým nebem!
5. června5.6. - 4. října4.10.
Electro SWING Plzeň No. XII. - Swingujeme pod širákem! Electro SWING Plzeň No. XII. - Swingujeme pod širákem!
pátek 31. května31.5.
DEPO 2015, Plzeň
Kurz patinování nábytku Kurz patinování nábytku 26. května od 9:30
Kavárna a tvořílna Dvě vrány, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Vstupenky
1 250
Maxipes Fík Maxipes Fík 26. května od 15:00
Kulturní dům, Šternberk
Vstupenky
100
Pěšky 2500km aneb jak zažít kultůry jinak (Tomáš Legát) Pěšky 2500km aneb jak zažít kultůry jinak (Tomáš Legát) 26. května od 18:00
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenky
100
Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) 26. května od 19:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
od 150
do 200
Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) Jenůfa (Her Stepdaughter) 26. května od 19:00 – 26.5.
Vstupenky
od 150
do 200
Dok.Film - Trabantem tam a zase zpátky Dok.Film - Trabantem tam a zase zpátky 26. května od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
85
Klicperovo divadlo Hradec Králové: Oskar a růžová paní Klicperovo divadlo Hradec Králové: Oskar a růžová paní 27. května od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
200
 Jesse Ballard - Jan Hrubý - Joe Kučera (USA/CZ/D) Jesse Ballard - Jan Hrubý - Joe Kučera (USA/CZ/D) 27. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
190
Personal Finances 101: How To Manage Your Money Better Personal Finances 101: How To Manage Your Money Better 28. května od 18:30
WOOD & Company, Praha
Vstupenky
250
Bolest a sláva  (Španělsko)  2D Bolest a sláva (Španělsko) 2D 28. května od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
120
Kauza Médeia Kauza Médeia 28. května od 19:00
Divadlo Exil, Pardubice
Vstupenky
od 100
do 130
Island nalehko, Brno Island nalehko, Brno 28. května od 19:30
Café Práh, Brno
Vstupenky
100
Will Johns Trio (UK) Will Johns Trio (UK) 28. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
170
Shalosh (IL) Shalosh (IL) 28. května od 20:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
210
Guerilla večer Honzy Studničky Guerilla večer Honzy Studničky 28. května od 20:00
Kavárna DD, Praha
Vstupenky
150
Strom života Strom života 29. května od 13:30
Areál Řečkovického pivovaru, Brno
Vstupenky
od 100
do 200
PowerYoga Spirit MasterClass with Bryan Kest in Prague PowerYoga Spirit MasterClass with Bryan Kest in Prague 29. května od 17:00
Space 4 you, Praha
Vstupenky
2 800
Tchýně na zabití Tchýně na zabití 29. května od 19:00
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
od 320
do 360
John Wick 3  (USA)  2D John Wick 3 (USA) 2D 29. května od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
130
Richter gala - závěrečný koncert sezóny Richter gala - závěrečný koncert sezóny 29. května od 19:30
Kostel sv. Janů, Brno
Vstupenky
od 220
do 320
Imigrant - Stand Up Show s pšizvukem (repríza) Imigrant - Stand Up Show s pšizvukem (repríza) 29. května od 20:00
Piano Lounge, Praha
Vstupenky
300
Go Freedom LIVE talkshow Tomáše Adama Go Freedom LIVE talkshow Tomáše Adama 30. května od 18:30
Etnosvět, Praha
Vstupenky
321
Degustace šesti špičkových rumů Degustace šesti špičkových rumů 30. května od 18:45
J&T Cafe, Brno
Vstupenky
1 190
Nejlepší světové muzikály a filmová hudba Nejlepší světové muzikály a filmová hudba 30. května od 19:00
Divadlo Gong, Praha
Vstupenky
od 349
do 379
Monetovy lekníny - magie vody a světla  (Itálie)  2D Monetovy lekníny - magie vody a světla (Itálie) 2D 30. května od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
100
Kde dávají stepní vlci dobrou noc Kde dávají stepní vlci dobrou noc 30. května od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
39
Robert Křesťan se skupinou Druhá Tráva Robert Křesťan se skupinou Druhá Tráva 30. května od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
320
Kafka Band: Amerika Kafka Band: Amerika 30. května od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
370
Něco si přej + Klíče Něco si přej + Klíče 30. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Xavi Baumaxa Xavi Baumaxa 30. května od 20:00
Cargo Gallery - Smíchovská náplavka, Praha
Vstupenky
200
Benefiční Southock Fest 2019 Benefiční Southock Fest 2019 31. května od 16:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
390
Electro SWING Plzeň No. XII. - Swingujeme pod širákem! Electro SWING Plzeň No. XII. - Swingujeme pod širákem! 31. května od 19:00
DEPO 2015, Plzeň
Vstupenky
250
Rocketman  (Velká Británie, USA)  2D Rocketman (Velká Británie, USA) 2D 31. května od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
130
Tajemství Indonésie a dobrovolnictví na Lomboku (L.Zajíček) Tajemství Indonésie a dobrovolnictví na Lomboku (L.Zajíček) 31. května od 19:00
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenky
100
V hudební společnosti dua Oakland a Binder V hudební společnosti dua Oakland a Binder 31. května od 19:00
Čajovna u Čajového skřítka, Ostrava
Vstupenky
120
Creedence Clearwater Revived (UK) Creedence Clearwater Revived (UK) 31. května od 19:30
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
490
UGC Stand-up Night Show UGC Stand-up Night Show 31. května od 20:00
Rock Café, Praha
Vstupenky
200
Vložte kočku, support Sekvoye Vložte kočku, support Sekvoye 31. května od 20:00
Mersey Klub, Brno
Vstupenky
160
Petr Sovič & Gramofon Petr Sovič & Gramofon 31. května od 20:00
NáPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
Vstupenky
190
Deník strojvůdce Deník strojvůdce 31. května od 20:00
Kino Měnín, Měnín
Vstupenky
70
Nonoise Inside w/ Hallucinator Nonoise Inside w/ Hallucinator 31. května od 21:00
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
150
Krkonošské pivní slavnosti Jilemnice Krkonošské pivní slavnosti Jilemnice 1. června od 0:00 – 2.6.
Masarykovo náměstí, Jilemnice
Vstupenky
200
Pardubické vínokoštování 2019 Pardubické vínokoštování 2019 1. června od 10:00
Natura park, Pardubice
Vstupenky
od 120
do 400
Den dětí Toy Story Den dětí Toy Story 1. června od 14:00
Lanové centrum Hájenka Břeclav, Břeclav
Vstupenky
60
VE SMÍRU // 13. taneční koktejl skupiny ALL STYLE UNIT VE SMÍRU // 13. taneční koktejl skupiny ALL STYLE UNIT 1. června od 17:00
Dům Kultury, Vsetín
Vstupenky
110
Mrňouskové 2: Daleko od domova (Francie, Čína) 2D Mrňouskové 2: Daleko od domova (Francie, Čína) 2D 1. června od 17:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
100
IncRedible Boat Fireworks Edition IncRedible Boat Fireworks Edition 1. června od 18:30
Brněnská přehrada, Brno
Vstupenky
300
Kamelot & Roman Horký Kamelot & Roman Horký 1. června od 19:00
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
250
GALANTIS in Brno GALANTIS in Brno 1. června od 19:00
Bobycentrum Laser Show Hall, Brno
Vstupenky
od 990
do 2 990
Kde dávají stepní vlci dobrou noc (Lucie Vonásková) Kde dávají stepní vlci dobrou noc (Lucie Vonásková) 1. června od 19:00
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenky
100
František Nedvěd a kapela Tie Break - "Půlstoletí s kytarou" František Nedvěd a kapela Tie Break - "Půlstoletí s kytarou" 1. června od 20:00
Autocamp Beroun, Beroun
Vstupenky
350
Ignis Brunensis Boat Ignis Brunensis Boat 1. června od 20:30
Brněnská přehrada, Brno
Vstupenky
349
Hactive album Shiva Hactive album Shiva 1. června od 21:00
ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky
180
Eva a Vašek Eva a Vašek 2. června od 15:00
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
220
Kašpárkův chřest desky Kašpárkův chřest desky 2. června od 15:00
Hrad Špilberk - Hlavní Nádvoří, Brno
Vstupenky
od 400
do 1 055
Kevin James Carroll - Písně ze srdce Kevin James Carroll - Písně ze srdce 2. června od 19:00
Husův sbor (Dejvice), Praha
Vstupenky
550
Dok.Film - Kola versus auta Dok.Film - Kola versus auta 2. června od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
9
LiStOVáNí - Můj příběh: 9,58 (Usain Bolt) LiStOVáNí - Můj příběh: 9,58 (Usain Bolt) 2. června od 20:00
Podpalubí, Nové Město na Moravě
Vstupenky
100
Busny v Pardubicích | Afrikou TAM a ZPĚT Busny v Pardubicích | Afrikou TAM a ZPĚT 3. června od 18:30
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
130
Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty Trabantem napříč kontinenty 3. června od 19:00 – 3.10.
Vstupenky
190
Trabanti v Karlových Varech - Velká cesta domů! Trabanti v Karlových Varech - Velká cesta domů! 3. června od 19:00
Lidový Dům, Karlovy Vary
Vstupenky
190
Avengers: Endgame   (USA)  2D Avengers: Endgame (USA) 2D 3. června od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
100
No soy Gringo. Estoy Mochilero! Cesta z Mexika do Argentiny No soy Gringo. Estoy Mochilero! Cesta z Mexika do Argentiny 3. června od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
39
Finanční svoboda - mýtus nebo jedinečná příležitost? Finanční svoboda - mýtus nebo jedinečná příležitost? 3. června od 20:00
Hotel Duo, Praha
Vstupenky
od 149
do 249
Zdeněk Lukeš: Od secese k sorele aneb Bohumír Kozák Zdeněk Lukeš: Od secese k sorele aneb Bohumír Kozák 4. června od 18:30
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
90
Kolega Mela Gibsona, Divadelní spolek Frída Kolega Mela Gibsona, Divadelní spolek Frída 4. června od 19:00
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
400
MD AGENTURA Praha: Carolina Smith: Čarodějky v kuchyni MD AGENTURA Praha: Carolina Smith: Čarodějky v kuchyni 4. června od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
350
Hra na vlka Hra na vlka 4. června od 19:00
Divadlo Exil, Pardubice
Vstupenky
od 100
do 130
Antoine de Saint-Exupéry Antoine de Saint-Exupéry 4. června od 19:00
Nová Akropolis Brno, Brno
Vstupenky
od 85
do 110
The Mahones The Mahones 4. června od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
200
Hoochie Coochie Band Hoochie Coochie Band 4. června od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
170
Hoochie Coochie Band Hoochie Coochie Band 4. června od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
170
Networking Queens Networking Queens 5. června od 17:00
Radniční vinárna, Vyškov
Vstupenky
250
CHCUpivo a gastrozážitek - JARO CHCUpivo a gastrozážitek - JARO 5. června od 18:00
Akvárna, Brno
Vstupenky
od 1 499
do 2 899
Graphic Design Workshop: Create a portfolio that stands out Graphic Design Workshop: Create a portfolio that stands out 5. června od 18:30
Bubble (Bright Studio), Praha
Vstupenky
250
Koncert ArtCafé - Lucky Joke Koncert ArtCafé - Lucky Joke 5. června od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
190
Když se zhasne Když se zhasne 5. června od 19:00
Kulturní dům, Šternberk
Vstupenky
320
Sex, Drugs, Rock and Roll, Divadelní spolek Frída Sex, Drugs, Rock and Roll, Divadelní spolek Frída 5. června od 19:00
Klub Šelepka, Brno
Vstupenky
400
Martin Talaga: SOMA / Judith O. Manantenasoa: Métamorphose Martin Talaga: SOMA / Judith O. Manantenasoa: Métamorphose 5. června od 19:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 80
do 160
Queenie pod širým nebem! Queenie pod širým nebem! 5. června od 19:30
Hrad Špilberk, Brno
Vstupenky
od 300
do 599
Queenie pod širým nebem! Queenie pod širým nebem! Queenie pod širým nebem! Queenie pod širým nebem! 5. června od 19:30 – 4.10.
Vstupenky
od 250
do 1 499
One Man Show Daniela Ference One Man Show Daniela Ference 5. června od 20:00
Piano Lounge, Praha
Vstupenky
200
Contagious breakfast #3: [dŽENdr] Contagious breakfast #3: [dŽENdr] 6. června od 9:00
Vnitroblock, Praha
Vstupenky
350
Začínáme končit Začínáme končit 6. června od 19:00
Reduta, Olomouc
Vstupenky
od 440
do 480
Godzilla II. Král monster (USA)  3D Godzilla II. Král monster (USA) 3D 6. června od 19:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
150
Cesta na Severozápad: divočinou USA Cesta na Severozápad: divočinou USA 6. června od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenky
59
Markéta Stránská: LeŤ Markéta Stránská: LeŤ 6. června od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 80
do 160
NaPleš!Fest NaPleš!Fest 7. června od 14:00
Nemocnice Na Pleši, Nová Ves pod Pleší
Vstupenky
od 150
do 350
Pivní slavnosti na zámku Moravský Krumlov Pivní slavnosti na zámku Moravský Krumlov 7. června od 17:00 – 8.6.
Zámecké nádvoří, Moravský Krumlov
Vstupenky
100
Zrušeno Ine Kafe - Žermanice Ine Kafe - Žermanice 7. června od 17:30
R-Zátoka vegan house, Soběšovice
Vstupenky
280
Severním Vietnamem za čajovým snem Severním Vietnamem za čajovým snem 7. června od 18:00
Čajovna u Čajového skřítka, Ostrava
Vstupenky
120
Visací zámek, SPS Visací zámek, SPS 7. června od 19:00
Zámecký Amfiteátr, Buchlovice
Vstupenky
390
Zrušeno  John Wolfhooker John Wolfhooker 7. června od 19:30
Louka pod Ptačími domky, Úštěk
Vstupenky
200
Horkýže Slíže Horkýže Slíže 7. června od 19:30
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná
Vstupenky
360
Štěrbova vila - Kulturní léto 2019 Štěrbova vila - Kulturní léto 2019 Štěrbova vila - Kulturní léto 2019 Štěrbova vila - Kulturní léto 2019 7. června od 19:30 – 14.9.
Vstupenky
od 150
do 460
Vojta Violinist v Horké Vaně Vojta Violinist v Horké Vaně 7. června od 19:30
Horká Vana, České Budějovice
Vstupenky
110
Kabaret Punklesque - Dekadentní večer Kabaret Punklesque - Dekadentní večer 7. června od 19:30
Klub Mandragora, Praha
Vstupenky
250
The Young Gods The Young Gods 7. června od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
624
Trabantem tam a zase zpátky Trabantem tam a zase zpátky 7. června od 20:00
Kino Měnín, Měnín
Vstupenky
70
Majk Spirit Majk Spirit 7. června od 21:00
Retro Music Club, Zaječí
Vstupenky
290
Grow with Google & Femme Palette: Effective Communication Grow with Google & Femme Palette: Effective Communication 8. června od 9:00
Google Czech Republic, Praha
Vstupenky
999
Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní 8. června od 10:00 – 9.6.
Panská zahrada, Kunštát
Vstupenky
140
Best of Pavel Moric Best of Pavel Moric 8. června od 10:00
T-Mobile, Praha
Vstupenky
1 980
Československý Rockfest Československý Rockfest 8. června od 11:00
Stadion za Lužánkami, Brno
Vstupenky
od 490
do 1 490
Pivní festival Bohunice s kapelou UDG Pivní festival Bohunice s kapelou UDG 8. června od 12:00
Areál dobrovolných hasičů Brno-Bohunice, Brno
Vstupenky
120
Vinum et cetera Vinum et cetera 8. června od 13:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
70
18. Dylan Days - Zimmerman Frei 18. Dylan Days - Zimmerman Frei 8. června od 15:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
180
SLAM Poetry Exhibice / vol. 4 SLAM Poetry Exhibice / vol. 4 8. června od 15:00
Prostor (Panský dvůr), Boskovice
Vstupenky
od 80
do 100
Psí poslání 2  (USA)  2D Psí poslání 2 (USA) 2D 8. června od 17:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
130
Koupák Fest 2019 Koupák Fest 2019 8. června od 18:00
Koupaliště Všejany, Všejany
Vstupenky
190
25 let DNA – Dej Nám Akord 25 let DNA – Dej Nám Akord 8. června od 18:00
Klub Leitnerova, Brno
Vstupenky
od 30
do 120
Hard and Heavy Castle II. Hard and Heavy Castle II. 8. června od 18:00
Letní scéna na zámku v Králově Dvoře, Králův Dvůr
Vstupenky
100
Jakub Smolík s kapelou Jakub Smolík s kapelou 8. června od 19:00
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
350
Pěšky z domu k Atlantiku (Ondřej Kocar a Klára Patloková) Pěšky z domu k Atlantiku (Ondřej Kocar a Klára Patloková) 8. června od 19:00
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenky
100
Baťa goes Symphonics Baťa goes Symphonics 8. června od 19:30
Louka pod Ptačími domky, Úštěk
Vstupenky
od 200
do 350
We All Love to Help Charity Boat We All Love to Help Charity Boat 8. června od 19:30
Brněnská přehrada, Brno
Vstupenky
999
Hudební festival Úštěk Hudební festival Úštěk Hudební festival Úštěk Hudební festival Úštěk 8. června od 19:30 – 29.6.
Vstupenky
od 200
do 500
Bluesweiser a Marcus Jurkovič & Motion food Bluesweiser a Marcus Jurkovič & Motion food 8. června od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
120
František Nedvěd František Nedvěd 8. června od 20:00
Lesní divadlo Řevnice, Řevnice
Vstupenky
349
Taneční odpoledne s Malým tanečním orchestrem Taneční odpoledne s Malým tanečním orchestrem 9. června od 14:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
60