Cinema City Brno

Cinema City je součástí Cineworld PLC Group, která působí v deseti zemích. V České republice najdete celkem 12 multiplexů. Cinema City Brno můžete navštívit hned na dvou místech – v obchodnícm centru Špalíček a v obchodním centru Olympia Brno.

Právě Multiplex Cinema City v obchodním centru Olympia Brno prošel velkou rekonstrukcí a díky tom v současnosti jako první na Moravě nabízí formát 4DX. Díky tomuto formátu si diváci mohou užit zcela nový rozměr filmového zážitku. Sedadla i sál jsou uzpůsobeny tak, aby poskytly co nejrealističtější zážitek a pocit, že je divák součástí samotného dění. Nechybí ani Pocit umocňují i speciální doprovodné efekty jako voda, vítr, blesky, vůně a sníh. Speciální formáty 4DX a Dolby Atmos jsou tu jediné svého druhu na celé Moravě a jsou k dispozici ve vybraných sálech.

Cinema City Olympia nabízí 10 sálů v nichž se promítají nejnovější filmové novinky. Cinema City Velký Špalíček pro změnu láká svou atraktivní polohou v centru Brna. Návštěvnící Špalíčku se mohou těšit ze 7 různých sálů s kvalitním Dolby audio systémem. Kompletní program najdete přímo na této stránce. V Brně jsou však dostupná i další zajímavá, byť menší kina, která můžete podpořit: