Cocotte Minute

Možná jste netušili, že název kapely znamená francouzsky “tlakový hrnec”. A tlak, ten tahle kapela opravdu má, o čemž se můžete přesvědčit ideálně na jejich koncertech, ať už na festivalech, nebo v klubech.

Cocotte Minute jsou zařazováni do škatulek jako crossover nebo nu-metal - prostě tvrdá kytarová muzika s agresivním, emotivním vokálem frontmana Martina Zellera. Poznávacím znamením jejich tvorby jsou také výrazné české texty, kapela si dává záležet i na produkci videoklipů . Mají za sebou i koncert ve věznici Mírov a křest turné v sexshopu.

Největším hitem kapely je nejspíš “Měl bych tě sejmout” z první desky “Czeko” z roku 2004. Cocotte Minute rádi vyjíždějí na společná turné s kapelami jako Dymytry, Trautenberk nebo Elektrick Mann.

Zrušeno Grima, Ultar, Non Est Deus Praha Grima, Ultar, Non Est Deus Praha pondělí 27. května od 19:00
Underdogs', Praha
Vstupenky
500
Brněnská Bouře 2024 Brněnská Bouře 2024 sobota 1. června od 12:00
Letní kino Špilberk, Brno
Vstupenky
605
Music-live festiVal Music-live festiVal sobota 1. června od 14:00
Přírodní areál divadla, Val
Vstupenky
390
Welicoruss + Innersphere | Hodonín Welicoruss + Innersphere | Hodonín sobota 1. června od 19:00
Club Nautilus, Hodonín
Vstupenky
250
Dark Symphonies: Insinistra, Stoker, Sarkonia Dark Symphonies: Insinistra, Stoker, Sarkonia sobota 1. června od 20:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
180
Rammstein RCZ - Pardubice Rammstein RCZ - Pardubice pátek 7. června od 18:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
350
WOSTROWFEST vol. 4 WOSTROWFEST vol. 4 sobota 8. června od 15:00
Areál hřiště Ostrov u Macochy, Ostrov u Macochy
Vstupenky
od 690
do 890
Broumovská kytara 2024 Broumovská kytara 2024 sobota 8. června od 15:00
Dětské hřiště, Broumov
Vstupenky
450
Morčata na útěku Morčata na útěku sobota 8. června od 18:00
KD Práče, Práče
Vstupenky
500
Ariadne's Thread, Wolfarian, Nemoreus, Ewenay Ariadne's Thread, Wolfarian, Nemoreus, Ewenay sobota 8. června od 18:30
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
300
Dark Symphonies: Insinistra, Falcar, Honoris Causa Dark Symphonies: Insinistra, Falcar, Honoris Causa úterý 11. června od 19:00
MusicClub Modrá Vopice, Praha
Vstupenky
180
Krucipüsk | Protheus | Psycho Visions - ROCKking fest 2024 Krucipüsk | Protheus | Psycho Visions - ROCKking fest 2024 pátek 14. června od 18:00
KD Práče, Práče
Vstupenky
590
Tesaque Antabus minifest Tesaque Antabus minifest sobota 15. června od 12:00
Stromovka, Chrášťany
Vstupenky
390
Tesaque Antabus minifest vol. 52 Tesaque Antabus minifest vol. 52 sobota 15. června od 12:00
Stromovka, Chrášťany
Vstupenky
od 450
do 455
Vohradník Fest vol. V Vohradník Fest vol. V sobota 15. června od 14:00
Hasičské hřiště Ohrazení, Ledenice
Vstupenky
650
Dosifest 2024 Dosifest 2024 sobota 15. června od 14:00
Hřiště za školou, Sloupnice
Vstupenky
300
Rocková Horka 2024 Rocková Horka 2024 sobota 15. června od 15:00
areál Sokolka, Horka nad Moravou
Vstupenky
450
Hentai Corporation Hentai Corporation sobota 15. června od 19:00
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
480
Dropout Kings /USA/ | Up!Great /CZ/ Dropout Kings /USA/ | Up!Great /CZ/ čtvrtek 20. června od 19:00
MC Fabrika, České Budějovice
Vstupenky
390
Zrušeno Grima, Ultar Brno Grima, Ultar Brno čtvrtek 20. června od 19:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
475
Exhumace bez legrace Exhumace bez legrace sobota 22. června od 12:00
Areál Mlýnská, Studénka
Vstupenky
od 555
do 666
PoolParty 2024 PoolParty 2024 sobota 22. června od 13:00
Restaurace Železná Panna, Praha
Vstupenky
150
Wayfarer fest - Arthemion, Space Embrace, Silberin Wayfarer fest - Arthemion, Space Embrace, Silberin sobota 22. června od 19:30
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
270
Rie Nakajima (JP) • Válek / Merta / Tarnovski: Metal Rie Nakajima (JP) • Válek / Merta / Tarnovski: Metal neděle 23. června od 19:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenky
od 100
do 200
Hardcore Day vol.7 - Pardubice Hardcore Day vol.7 - Pardubice pátek 28. června od 17:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
490
DŘEVOROCKFEST 2024 DŘEVOROCKFEST 2024 pátek 5. července od 10:30
Zámecká zahrada, Dřevohostice
Vstupenky
999
Worst, Ace Kool, Cutthroat Worst, Ace Kool, Cutthroat sobota 6. července od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
400
Fest na Fest 2024 Fest na Fest 2024 sobota 13. července od 17:00
Zimní stadion, Pelhřimov
Vstupenky
od 230
do 800
BRAVE NU WORLD TOUR: Slipknot Tribute band BRAVE NU WORLD TOUR: Slipknot Tribute band sobota 13. července od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
300
Pentagram (Chile) Pentagram (Chile) středa 17. července od 19:30
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
250
Zrušeno JUNGLE ROT JUNGLE ROT středa 17. července od 20:00
MusicClub Modrá Vopice, Praha
Vstupenky
450
JUNGLE ROT JUNGLE ROT čtvrtek 18. července od 20:00
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
450
Rockové zpívánky Kobeřice u Brna Rockové zpívánky Kobeřice u Brna 19. – 20. července od 16:00
Areál bývalého JZD, Kobeřice u Brna
Vstupenky
od 350
do 800
RockFest Dačice 2024 RockFest Dačice 2024 26. – 27. července od 14:00
Letní scéna zámeckého parku, Dačice
Vstupenky
od 850
do 1 300
Cocotte Minute Cocotte Minute pátek 26. července od 21:00
Svah Zlín, Zlín
Vstupenky
450
FRONT LINE FEST -Open Air- FRONT LINE FEST -Open Air- sobota 27. července od 12:00
Letní kino Špilberk, Brno
Vstupenky
od 400
do 450
LUGHNASAD LUGHNASAD 2. – 4. srpna od 15:00
VZA BUNKR - veřejný zábavní areál Horákov, Mokrá-Horákov
Vstupenky
od 750
do 990
SudRockFest 2024 SudRockFest 2024 pátek 2. srpna od 16:00
Dostihová dráha , Slušovice
Vstupenky
od 400
do 2 380
Beseda u Bigbítu 2024 Beseda u Bigbítu 2024 2. – 4. srpna od 16:30
Topolový hájek, Tasov
Vstupenky
od 1 199
do 1 299
Samson Punky Donkey Fest 2024 Samson Punky Donkey Fest 2024 sobota 17. srpna od 13:00
Zašívárna U Osla, Staré Město
Vstupenky
290
Královédvorský den piva - 7. ročník Královédvorský den piva - 7. ročník sobota 17. srpna od 13:00
Náměstí T.G. Masaryka, Dvůr Králové nad Labem
Vstupenky
290
Morčata na útěku na Špilberku 2024 - STŘEDA Morčata na útěku na Špilberku 2024 - STŘEDA středa 21. srpna od 18:00
Letní kino Špilberk, Brno
Vstupenky
390
Morčata na útěku na Špilberku 2024 - ČTVRTEK Morčata na útěku na Špilberku 2024 - ČTVRTEK čtvrtek 22. srpna od 18:00
Letní kino Špilberk, Brno
Vstupenky
390
Revival Invaze 2024 Revival Invaze 2024 pátek 23. srpna od 19:00
Dům kultury - Pavlínin dvůr, Šumperk
Vstupenky
280
Harlej Harlej sobota 24. srpna od 18:00
Přírodní areál, Dubňany
Vstupenky
690
Rock For Your Shock Rock For Your Shock sobota 31. srpna od 14:00
Zámek Prostějov, Prostějov
Vstupenky
550
Moribund Oblivion, Day Before, Solar System Moribund Oblivion, Day Before, Solar System pátek 6. září od 17:00
RC Ponorka, Pardubice
Vstupenky
200
NUCLEAR SLAM NUCLEAR SLAM sobota 21. září od 19:00
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
530
Tortharry-Exorcizphobia-10 let Plan To Kill - křest CD Tortharry-Exorcizphobia-10 let Plan To Kill - křest CD pátek 27. září od 19:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
300
Necrotted, Cutterred Flesh, Isacaarum, Ingrowing Necrotted, Cutterred Flesh, Isacaarum, Ingrowing pátek 4. října od 18:00
Divadlo Pod lampou, Plzeň
Vstupenky
od 299
do 499
VEČER LEGEND 24 tribut METALLICA, HELLOWEEN, IRON MAIDEN VEČER LEGEND 24 tribut METALLICA, HELLOWEEN, IRON MAIDEN pátek 4. října od 18:30
KC Semilasso, Brno
Vstupenky
450
Harlej - KD Velká Bíteš Harlej - KD Velká Bíteš pátek 4. října od 19:00
Kulturní dům, Velká Bíteš
Vstupenky
700
Necrotted, Cutterred Flesh, Isacaarum, Ingrowing Necrotted, Cutterred Flesh, Isacaarum, Ingrowing sobota 5. října od 19:00
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
od 299
do 499
Carpatia Castle a My Project Carpatia Castle a My Project sobota 19. října od 19:00
Kulturní dům Dvorana, Loket
Vstupenky
250
Kabát revival Plzeň a Rimortis Kabát revival Plzeň a Rimortis sobota 26. října od 19:00
Kulturní dům, Postřekov
Vstupenky
250
Pro Pain - Pardubice Pro Pain - Pardubice čtvrtek 14. listopadu od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
490
PRO-PAIN PRO-PAIN pátek 15. listopadu od 18:00
Sokolovna, Kojetín
Vstupenky
600
PRO-PAIN, SKINLAB, SHAARK PRO-PAIN, SKINLAB, SHAARK sobota 16. listopadu od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
500
The Gaming Music Life Vol.2 The Gaming Music Life Vol.2 čtvrtek 21. listopadu od 20:00
Rudolfinum, Praha
Vstupenky
od 490
do 2 290
Tankard - Pardubice Tankard - Pardubice středa 26.3.2025 od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
od 890
do 1 290
Clash Of Thrash Tour: TANKARD, DEFIANCE, ACCUSER, SHAARK Clash Of Thrash Tour: TANKARD, DEFIANCE, ACCUSER, SHAARK čtvrtek 27.3.2025 od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
850