Hudební skupina Deloraine

Skupina Deloraine pochází z Brna. V jejich písničkách naleznete mnoho odkazů na svět fantasy (především Szapkowského “Zaklínače”) a pohanskou či severskou mytologii.

Svůj styl Deloraine popisují jako pagan folk. Ke standardním nástrojům (kytary, bicí) přidávají celou řadu etnických nástrojů (např. severskou tagelharpu, mongolský morin khuur, turecký saz, arabskou loutnu oud, čínský ruan nebo didgeridoo). Vytvářejí tak mystikou nasycený sound, který podtrhuje tajuplné vyznění jejich písní. Vidět je můžete v klubech, na nejrůznějších festivalech a městských slavnostech.

O vytvoření vtahující atmosféry usilují Deloraine také ve svých klipech. Točí je ve vizuálně zajímavých lokalitách, jako je třeba Island (píseň Dragonborn), Norsko nebo keltský skanzen v Nasavrkách.

Petr Linhart & Hmlisto (SK) Petr Linhart & Hmlisto (SK) středa 22. května od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
218
Marie Tilšarová & Kdo jsme my - Koncert všech písní Marie Tilšarová & Kdo jsme my - Koncert všech písní čtvrtek 23. května od 18:00
DOLI klub, Pardubice
Vstupenky
300
MEET & GREET PonavaFest 2024 MEET & GREET PonavaFest 2024 24. – 26. května od 15:00
Lužánecký park, Brno
Vstupenky
333
Tomáš Turek - Tour 2024 Tomáš Turek - Tour 2024 pátek 24. května od 19:00
Klub Ponorka, Pardubice
Vstupenky
od 150
do 200
Honza Vančura a PLAVCI  - jarní open air koncert Honza Vančura a PLAVCI - jarní open air koncert pátek 24. května od 19:30
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
380
23. Dylan Days / Zimmerman Frei 23. Dylan Days / Zimmerman Frei sobota 25. května od 15:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
224
MALVAFEST 2024 MALVAFEST 2024 sobota 25. května od 15:00
Malovarský rybník - Velvarské Účko, Velvary
Vstupenky
300
Žalman a spol. Žalman a spol. sobota 25. května od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
375
Bude plno Samostatný recitál Jaromíra Nohavici Samostatný recitál Jaromíra Nohavici neděle 26. května od 20:00
Dům Kultury, Šumperk
Vstupenky
od 690
do 890
Bude plno Samostatný recitál Jaromíra Nohavici Samostatný recitál Jaromíra Nohavici pondělí 27. května od 20:00
Dům Kultury, Šumperk
Vstupenky
od 690
do 890
Brno živě: Brno živě: 31. května – 19. září od 19:00
více míst, Brno
Vstupenky
od 100
do 5 000
Pavel Čadek a Úcellová skupina | PARDUBICE Pavel Čadek a Úcellová skupina | PARDUBICE pátek 31. května od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
od 150
do 360
Epydemye - letní koncert Epydemye - letní koncert pátek 31. května od 20:00
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
360
Křenovický Rakovec Křenovický Rakovec sobota 1. června od 14:30
Areál Sokolského hřiště, Křenovice
Vstupenky
350
Marie Tilšarová & Kdo Jsme My Marie Tilšarová & Kdo Jsme My sobota 1. června od 19:00
Black Road Cafe, Kladno
Vstupenky
280
Ди Курцман (The Dartz) Ди Курцман (The Dartz) sobota 1. června od 19:00
Studio Citadela, Praha
Vstupenky
500
Fleret j.h. Zuzana Šuláková Fleret j.h. Zuzana Šuláková sobota 1. června od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
375
Zrušeno Šláger Paráda Šláger Paráda neděle 2. června od 15:00
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
300
Michal Bystrov & Jiří Šlupka Svěrák: Příběhy písní live XIII Michal Bystrov & Jiří Šlupka Svěrák: Příběhy písní live XIII pondělí 3. června od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
140
MUCHA sólo + Ruda Hancvencl MUCHA sólo + Ruda Hancvencl pondělí 3. června od 20:00
Chata Proseč, Jablonec nad Nisou
Vstupenky
350
Pavel Čadek a Úcellová skupina | Bratislava Pavel Čadek a Úcellová skupina | Bratislava čtvrtek 6. června od 20:00
Pink Whale, Bratislava
Vstupenky
od 6
do 12
DRUŽFEST DRUŽFEST 7. – 8. června od 18:00
Zámek Prostějov, Prostějov
Vstupenky
od 200
do 450
Žalman a spol - letní koncert Žalman a spol - letní koncert pátek 7. června od 20:00
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
390
Petr Kocman - Mr.Country a hosté Petr Kocman - Mr.Country a hosté pátek 7. června od 20:00
Kongresové centrum TOP hotel Praha, Praha
Vstupenky
od 299
do 449
Vinum et Cetera 2024 Vinum et Cetera 2024 sobota 8. června od 13:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
100
Country fest pod věží Country fest pod věží sobota 8. června od 15:00
Zámecké nádvoří, Moravské Budějovice
Vstupenky
300
MORAVIANS MORAVIANS sobota 8. června od 19:00
Kulturní dům, Svatobořice-Mistřín
Vstupenky
od 200
do 370
František Nedvěd ml. se skupinou František Nedvěd ml. se skupinou sobota 8. června od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
375
Mirek KEMEL & Band Mirek KEMEL & Band sobota 8. června od 19:30
Open air Na louce, Konstantinovy Lázně
Vstupenky
222
Jan Van Angelopoulos x Fotis Siotas Jan Van Angelopoulos x Fotis Siotas úterý 11. června od 20:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
180
Pavel Čadek a Úcellová skupina | Praha Pavel Čadek a Úcellová skupina | Praha čtvrtek 13. června od 20:00
Gauč na Výstavišti, Praha
Vstupenky
od 150
do 390
ObrFest 2024 ObrFest 2024 14. – 15. června od 16:00
Obřany na různých místech, Brno
Vstupenky
od 150
do 600
Poutníci Poutníci pátek 14. června od 20:00
Amfiteátr u školy, Černošice
Vstupenky
220
NEDIVOČ - letní koncert NEDIVOČ - letní koncert pátek 14. června od 20:00
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
340
Permanentka Brněnská Country fontána Řečkovice 2024 Permanentka Brněnská Country fontána Řečkovice 2024 15. – 16. června od 14:00
Amfiteátr "Bývalý pivovar" Řečkovice, Brno
Vstupenky
700
Brněnská Country fontána Řečkovice 2024 Brněnská Country fontána Řečkovice 2024 sobota 15. června od 14:00
Amfiteátr "Bývalý pivovar" Řečkovice, Brno
Vstupenky
600
Recitál - Karel Plíhal Recitál - Karel Plíhal sobota 15. června od 19:00
Kino, Přelouč
Vstupenky
470
Robert Křesťan & Druhá Tráva Robert Křesťan & Druhá Tráva sobota 15. června od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
400
Veselá Trojka Pavla Kršky  " Šlágr TV " Veselá Trojka Pavla Kršky " Šlágr TV " neděle 16. června od 15:00
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
300
Asonance - Brněnská Country fontána Řečkovice 2024 Asonance - Brněnská Country fontána Řečkovice 2024 neděle 16. června od 19:00
Amfiteátr "Bývalý pivovar" Řečkovice, Brno
Vstupenky
350
Tábor + Andy the Doorbum (US) Tábor + Andy the Doorbum (US) čtvrtek 20. června od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 210
do 250
Pavel Čadek a Úcellová skupina | Ostrava Pavel Čadek a Úcellová skupina | Ostrava čtvrtek 20. června od 20:00
BARRÁK music club, Ostrava
Vstupenky
od 150
do 360
Lament, Luba Lament, Luba čtvrtek 20. června od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
211
XII. Holešovská Regata XII. Holešovská Regata 21. – 22. června od 16:00
Zahrady Zámku, Holešov
Vstupenky
od 690
do 1 700
Lenka Dusilová sólo Lenka Dusilová sólo pátek 21. června od 18:00
Pivovar Volt, Jablonec nad Nisou
Vstupenky
400
Vlasta Redl & Kapela Vlasta Redl & Kapela pátek 21. června od 20:00
Hospoda U Lípy, Velichov
Vstupenky
490
Wayfarer fest - Arthemion, Space Embrace, Silberin Wayfarer fest - Arthemion, Space Embrace, Silberin sobota 22. června od 19:30
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
270
Xavier Baumaxa Xavier Baumaxa sobota 22. června od 19:30
Open air Na louce, Konstantinovy Lázně
Vstupenky
222
LOKÁLKA  50.let j.h. Pouta LOKÁLKA 50.let j.h. Pouta sobota 22. června od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
375
Muzika pro Karolínku - Radůza Muzika pro Karolínku - Radůza středa 26. června od 19:00
Zámek, Blansko
Vstupenky
od 210
do 420
Hm... (open air) Hm... (open air) středa 26. června od 19:30
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
od 182
do 259
Pokáč - velký letní koncert Pokáč - velký letní koncert čtvrtek 27. června od 19:30
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
490
Poletíme? + Circus Brothers na zámku v Česticích Poletíme? + Circus Brothers na zámku v Česticích pátek 28. června od 17:00
Zámek, Čestice
Vstupenky
390
POKÁČ - Moravský Krumlov POKÁČ - Moravský Krumlov pátek 28. června od 18:00
Vrabčí hájek, Moravský Krumlov
Vstupenky
od 290
do 490
KAMELOT    Roman Horký KAMELOT Roman Horký sobota 29. června od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
375
EPYDEMYE & KORRONTZI  -  dvojkoncert EPYDEMYE & KORRONTZI - dvojkoncert neděle 30. června od 20:00
Hrad Točník – nádvoří, Točník
Vstupenky
400
Šumperské Pomněnky 2024 Šumperské Pomněnky 2024 pátek 12. července od 19:00
Dům kultury - Pavlínin dvůr, Šumperk
Vstupenky
280
Atletika Jinak Atletika Jinak sobota 13. července od 13:00
Fotbalové hřiště, Slapy
Vstupenky
180
Antikvartet j.h. Epydemye Antikvartet j.h. Epydemye sobota 13. července od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
375
Nezmaři - Folkové léto Řečkovice 2024 Nezmaři - Folkové léto Řečkovice 2024 neděle 14. července od 19:30
Amfiteátr "Bývalý pivovar" Řečkovice, Brno
Vstupenky
350
Pavel Čadek & Úcellová skupina - Folkové léto Řečkovice 2024 Pavel Čadek & Úcellová skupina - Folkové léto Řečkovice 2024 pondělí 15. července od 19:30
Amfiteátr "Bývalý pivovar" Řečkovice, Brno
Vstupenky
350
Epydemye - Folkové léto Řečkovice 2024 Epydemye - Folkové léto Řečkovice 2024 úterý 16. července od 19:30
Amfiteátr "Bývalý pivovar" Řečkovice, Brno
Vstupenky
350
Folk Team - Folkové léto Řečkovice 2024 Folk Team - Folkové léto Řečkovice 2024 středa 17. července od 19:30
Amfiteátr "Bývalý pivovar" Řečkovice, Brno
Vstupenky
350
Robert Křesťan & Druhá tráva - Folkové léto Řečkovice 2024 Robert Křesťan & Druhá tráva - Folkové léto Řečkovice 2024 čtvrtek 18. července od 19:30
Amfiteátr "Bývalý pivovar" Řečkovice, Brno
Vstupenky
350
Roman Horký & Kamelot - Folkové léto Řečkovice 2024 Roman Horký & Kamelot - Folkové léto Řečkovice 2024 pátek 19. července od 19:30
Amfiteátr "Bývalý pivovar" Řečkovice, Brno
Vstupenky
350
Den otevřených sklepů Hovorany 2024 Den otevřených sklepů Hovorany 2024 20. – 21. července od 11:00
Obecní sklep, Hovorany
Vstupenky
900
BIERFEST NÝDEK BIERFEST NÝDEK sobota 20. července od 14:00
Nýdek náměstí, Nýdek
Vstupenky
od 180
do 250
TAXMENI " Military Country " TAXMENI " Military Country " sobota 20. července od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
325
Mezinárodní festival keltské kultury Lughnasad 2024 Mezinárodní festival keltské kultury Lughnasad 2024 26. – 27. července od 10:00
Země Keltů, Nasavrky
Vstupenky
od 650
do 3 500
2.Celostátní setkání Hradišť 2.Celostátní setkání Hradišť 26. – 28. července od 19:00
Náves, Dolní Hradiště
Vstupenky
500
LUGHNASAD LUGHNASAD 2. – 4. srpna od 15:00
VZA BUNKR - veřejný zábavní areál Horákov, Mokrá-Horákov
Vstupenky
od 750
do 990
77. Mezinárodní folklorní setkání Gorolski Święto 77. Mezinárodní folklorní setkání Gorolski Święto 2. – 4. srpna od 17:00
Amfiteátr Městský les, Jablunkov
Vstupenky
od 200
do 350
MUCHA | Nezámek | Šumava MUCHA | Nezámek | Šumava pátek 2. srpna od 19:00
Nezámek, Hartmanice
Vstupenky
300
LÁZEŇSKÁ STRUNA 2024 v Konstantinkách LÁZEŇSKÁ STRUNA 2024 v Konstantinkách sobota 3. srpna od 14:00
Open air scéna u KD, Konstantinovy Lázně
Vstupenky
450
Festival Vodácké léto Festival Vodácké léto 16. – 17. srpna od 11:00
Kemp Riviéra Zbečno, Zbečno
Vstupenky
od 250
do 550
Hop Trop - letní koncert Hop Trop - letní koncert pátek 16. srpna od 20:00
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
370
Čechomor a Aneta Langerová na zámku v Česticích Čechomor a Aneta Langerová na zámku v Česticích pátek 23. srpna od 17:00
Zámek, Čestice
Vstupenky
400
Robert Křesťan a Druhá tráva - letní koncert Robert Křesťan a Druhá tráva - letní koncert pátek 23. srpna od 20:00
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
390
Fleret - letní koncert Fleret - letní koncert pátek 30. srpna od 19:00
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
390
OSLAVA KRÁSY A ZDRAVÍ OSLAVA KRÁSY A ZDRAVÍ sobota 31. srpna od 10:00
Centrum Louka, Znojmo
Vstupenky
od 799
do 899
Vasilův Rubáš & Rozálie Vasilův Rubáš & Rozálie pátek 6. září od 18:30
Pivovar Volt, Jablonec nad Nisou
Vstupenky
350
RADŮZA - letní koncert RADŮZA - letní koncert pátek 6. září od 19:00
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
380
Starolískoveckej fesťák 2024 Starolískoveckej fesťák 2024 sobota 7. září od 14:00
Starý Lískovec, Brno
Vstupenky
od 100
do 600
K.T.O. 60 let na scéně & vzpomínka na Waldemara Matušku K.T.O. 60 let na scéně & vzpomínka na Waldemara Matušku sobota 7. září od 19:00
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
390
Lhota Fest vol.2 Lhota Fest vol.2 sobota 14. září od 12:00
Rabštejnská Lhota, Chrudim
Vstupenky
250
UNIfest 2024: November 2nd, Kalle, sinks, James Harries aj. UNIfest 2024: November 2nd, Kalle, sinks, James Harries aj. sobota 14. září od 15:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
od 299
do 325
Bratři Ebenové Bratři Ebenové středa 18. září od 19:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenky
600
HOP TROP HOP TROP čtvrtek 19. září od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
440
Jiří Zonyga! Jiří Zonyga! pátek 20. září od 19:00
Malá scéna, Mikádo, Humpolec
Vstupenky
250
Vilém Spilka Quartet - Podvod / Kostel svatých Janů Vilém Spilka Quartet - Podvod / Kostel svatých Janů pátek 4. října od 19:00
Kostel svatých Janů, Opava
Vstupenky
220
Kamelot Kamelot pátek 4. října od 19:00
Kulturní dům Dvorana, Loket
Vstupenky
399
Recitál -  Karel Plíhal Recitál - Karel Plíhal neděle 6. října od 19:00
Společenské centrum Bonaparte, Slavkov u Brna
Vstupenky
390
Zpívání pro zdraví - PLAVCI Zpívání pro zdraví - PLAVCI čtvrtek 17. října od 16:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
70
KLÍČ – velký podzimní koncert KLÍČ – velký podzimní koncert sobota 19. října od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 370
do 400
Žalman & spol. Žalman & spol. středa 23. října od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 380
do 400
Koncert Petry Bohemi - Barvy podzimu Koncert Petry Bohemi - Barvy podzimu neděle 27. října od 18:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
249
Volání větru Volání větru středa 6. listopadu od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 320
do 330
Lenka Filipová Lenka Filipová sobota 9. listopadu od 19:00
Kulturní dům Dvorana, Loket
Vstupenky
500
Vzpomínka na Karla Kryla Vzpomínka na Karla Kryla sobota 9. listopadu od 19:00
Sokolovna Josefov, Jaroměř
Vstupenky
180
7. Mezinárodní konference Sueneé Universe 2024 7. Mezinárodní konference Sueneé Universe 2024 15. – 17. listopadu od 10:00
Kino Dlabačov, Praha
Vstupenky
od 1 190
do 3 490
Nezmaři Nezmaři středa 20. listopadu od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
360
ZNOUZECTNOST v Prostějově ZNOUZECTNOST v Prostějově sobota 30. listopadu od 19:00
DRUŽBA music club, Prostějov
Vstupenky
249
Koncert – František Nedvěd & Daniel Krob Koncert – František Nedvěd & Daniel Krob sobota 30. listopadu od 19:00
Kino Humpolec, Humpolec
Vstupenky
380
Kateřina Marie Tichá a Bandjeez - Vánoční koncert Kateřina Marie Tichá a Bandjeez - Vánoční koncert středa 4. prosince od 20:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 590
do 1 190
Jakub Smolík - vánoční koncert Jakub Smolík - vánoční koncert čtvrtek 12. prosince od 19:00
Hotel Palcát, Tábor
Vstupenky
490
BRATŘI EBENOVÉ - Vánoční koncert BRATŘI EBENOVÉ - Vánoční koncert čtvrtek 12. prosince od 20:00
Kulturní dům, Konstantinovy Lázně
Vstupenky
550
Fleret Zafúkané 30 let Fleret Zafúkané 30 let sobota 22.3.2025 od 18:00
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupenky
450
Roman Horký 60 KAMELOT "Zaprášené diamanty Tour 2024“ Roman Horký 60 KAMELOT "Zaprášené diamanty Tour 2024“ pátek 20.6.2025 od 20:00
Zámek, Rosice
Vstupenky
od 400
do 480
Festival v Parku Festival v Parku pátek 20.6.2031 od 15:00
Lužánecký park, Brno
Vstupenky
od 50
do 10 000