Rocková skupina Jamaron

Jamaron (čti Džamaron) je česká skupina založená v roce 2013 v Praze. Zakládajícími členy jsou sourozenci Jakub, Marie a Ondřej Dostálovi - odtud název kapely (JaMarOn). Díky výraznému hlasu je Marie hlavní zpěvačkou skupiny, oba bratři hrají na kytary a zpívají doprovodné vokály.

Jejich styl se dá popsat jako rock s občasnými prvky punku. Kapela si zakládá na srozumitelných a úderných českých textech, s nimiž se posluchači dokáží snadno ztotožnit. Tomu napomáhá také skladatelský cit pro chytlavé refrény. Jamaron vydali dosu tři alba: Nahá (2016), DOMA (2019) a Generace (2022).

Slušně našlápnutou kariéru Jamaronu poznamenala tragická událost: v září 2023 na následky dopravní nehody zemřel baskytarista skupiny Filip Karlík. Kapela se rozhodla této situaci čelit a s náhradním členem realizuje plánovanou podzimní koncertní šňůru.

Zapomínám Zapomínám neděle 14. dubna od 17:00
Občanský klub, Brno
Vstupenky
90
Peter Nagy - Galakoncert | Brno Peter Nagy - Galakoncert | Brno neděle 14. dubna od 19:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 990
do 1 390
Bude plno Trocha Klidu - Splněnej sen tour 2024 Trocha Klidu - Splněnej sen tour 2024 úterý 16. dubna od 19:00
15Minut, Olomouc
Vstupenky
190
"IL MONDO" - operní a muzikálová show "IL MONDO" - operní a muzikálová show úterý 16. dubna od 19:00
Městské divadlo, Znojmo
Vstupenky
399
Michal Hrůza Michal Hrůza úterý 16. dubna od 20:30
Fléda, Brno
Vstupenky
550
JANA BASTIEN - PRAHA koncert & křest desky #9 JANA BASTIEN - PRAHA koncert & křest desky #9 středa 17. dubna od 19:30
Rock Café, Praha
Vstupenky
100
Šaty pro Krtka Šaty pro Krtka čtvrtek 18. dubna od 19:00
KC Babylon, Brno
Vstupenky
300
Berlin Manson Berlin Manson čtvrtek 18. dubna od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
315
Josefina Dusk + Nanashi + ICATERINA. v Klubovně Josefina Dusk + Nanashi + ICATERINA. v Klubovně čtvrtek 18. dubna od 20:00
Klubovna, Praha
Vstupenky
od 200
do 400
G. COPPERFIELD ELECTRIC Band (D), blues, rock a americana G. COPPERFIELD ELECTRIC Band (D), blues, rock a americana čtvrtek 18. dubna od 20:00
Club Kino, Černošice
Vstupenky
230
DUKLA & DNÉ | Plzeň | Anděl DUKLA & DNÉ | Plzeň | Anděl čtvrtek 18. dubna od 20:30
Anděl Café, Plzeň
Vstupenky
280
WILDSTREET, DEGRADACE WILDSTREET, DEGRADACE čtvrtek 18. dubna od 20:30
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenky
349
Bratři Orffové v Kostele svatých Janů Bratři Orffové v Kostele svatých Janů pátek 19. dubna od 19:00
Kostel svatých Janů, Opava
Vstupenky
290
PETR KOLÁŘ turné PETR KOLÁŘ turné pátek 19. dubna od 19:00
KD Třešť, Třešť
Vstupenky
490
Už Jsme Doma / MusicBar Drago Kopřivnice Už Jsme Doma / MusicBar Drago Kopřivnice pátek 19. dubna od 19:00
MusicBar Drago, Kopřivnice
Vstupenky
270
Tomáš Turek - Tour 2024 Tomáš Turek - Tour 2024 pátek 19. dubna od 19:00
Kulturní dům K-TRIO, Ostrava
Vstupenky
350
Bude plno Koncert Filmové Hudby | Strakonice Koncert Filmové Hudby | Strakonice pátek 19. dubna od 19:30
Dům kultury, Strakonice
Vstupenky
od 550
do 650
THE GLASS ONION THE GLASS ONION pátek 19. dubna od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
170
Jamaron - Pardubice Jamaron - Pardubice pátek 19. dubna od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
350
VOJTIK VOJTIK pátek 19. dubna od 20:00
Kafara, Brno
Vstupenky
od 210
do 250
Křest nového alba DARK GAMBALLE Křest nového alba DARK GAMBALLE pátek 19. dubna od 20:00
SPACE KLUB, Vyškov
Vstupenky
300
November 2nd + Dazed and Confused November 2nd + Dazed and Confused pátek 19. dubna od 20:00
Zámecký skleník, Boskovice
Vstupenky
250
Zrušeno Tony Ducháček a Garage v Unleaded coffee support Kakktus Tony Ducháček a Garage v Unleaded coffee support Kakktus pátek 19. dubna od 20:00
Unleaded coffee, Brno
Vstupenky
350
Puls + Jak se jmenujete Puls + Jak se jmenujete pátek 19. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
160
Bude plno Mńága a Žďorp Mńága a Žďorp pátek 19. dubna od 20:30
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
440
KABÁT koncert /revival Plzeň/ KABÁT koncert /revival Plzeň/ pátek 19. dubna od 20:30
Jitřenka, Chomutov
Vstupenky
260
HOLKI HOLKI pátek 19. dubna od 21:00
Disco 1, Šumperk
Vstupenky
290
Diskotéka pro děti Diskotéka pro děti sobota 20. dubna od 16:00
Club Fénix , Mladá Boleslav
Vstupenky
150
Koncert DUO JAMAHA Otrokovice Koncert DUO JAMAHA Otrokovice sobota 20. dubna od 18:00
Otrokovická beseda, Otrokovice
Vstupenky
290
Purple_Rainbow Purple_Rainbow sobota 20. dubna od 18:00
Zahrada u Sosny, Brno
Vstupenky
200
Emma a Jordan - Pardubice Emma a Jordan - Pardubice sobota 20. dubna od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
od 350
do 640
Žlutý pes + Martin Kudlička Žlutý pes + Martin Kudlička sobota 20. dubna od 20:00
KC Semilasso, Brno
Vstupenky
490
DJ Boris RETRO PARTY 18+ - Rosice DJ Boris RETRO PARTY 18+ - Rosice sobota 20. dubna od 20:00
KD Cristal Rosice, Rosice
Vstupenky
150
HVĚZDY SWINGU v Pardubicích HVĚZDY SWINGU v Pardubicích neděle 21. dubna od 18:30
Evangelický kostel , Pardubice
Vstupenky
448
Koncert Kamil Střihavka & The Leaders Koncert Kamil Střihavka & The Leaders pondělí 22. dubna od 19:00
Návštěvnické centrum Bernard, Humpolec
Vstupenky
od 490
do 590
Spirituál Kvartet Spirituál Kvartet úterý 23. dubna od 19:00
Musilka, Brno
Vstupenky
od 340
do 370
Vítek Novák - The Beatles: Magical Sgt. Pepper Vítek Novák - The Beatles: Magical Sgt. Pepper úterý 23. dubna od 19:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
135
Muzikálový koncert se smyčcovým orchestrem a klavírem Muzikálový koncert se smyčcovým orchestrem a klavírem úterý 23. dubna od 19:00
Kulturní dům, Holice
Vstupenky
390
RADŮZA s kapelou RADŮZA s kapelou středa 24. dubna od 19:30
Dům kultury, Kladno
Vstupenky
od 490
do 650
Bude plno Koncert Filmové Hudby | Havlíčkův Brod Koncert Filmové Hudby | Havlíčkův Brod středa 24. dubna od 19:30
Městské divadlo a kino Ostrov, Havlíčkův Brod
Vstupenky
od 650
do 750
Bude plno Vojtěch Dyk s klavírním doprovodem Vojtěch Dyk s klavírním doprovodem čtvrtek 25. dubna od 20:00
Dělnický dům, Blansko
Vstupenky
od 640
do 840
Argema - KD Cristal Rosice Argema - KD Cristal Rosice pátek 26. dubna od 19:00
KD Cristal Rosice, Rosice
Vstupenky
470
T.G. COPPERFIELD & The Electric Band (DE) T.G. COPPERFIELD & The Electric Band (DE) pátek 26. dubna od 19:00
MKS Beseda, sál Budivoj, Moravské Budějovice
Vstupenky
200
Marie Tilšarová & Kdo jsme my Marie Tilšarová & Kdo jsme my pátek 26. dubna od 19:30
Kino Polná, Polná
Vstupenky
300
Cocotte Minute - Vostrý Jaro TOUR 2024 Cocotte Minute - Vostrý Jaro TOUR 2024 pátek 26. dubna od 20:00
Black Road Caffe, Kladno
Vstupenky
390
Bude plno Mňága a Žďorp - Pardubice Mňága a Žďorp - Pardubice pátek 26. dubna od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
od 400
do 720
The Newmour Experience The Newmour Experience pátek 26. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Helemese Helemese pátek 26. dubna od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
199
koncert GRÁDO koncert GRÁDO pátek 26. dubna od 20:00
Restaurace NA SOUTOKU, Hradec Králové
Vstupenky
120
70 let Rock&Roll – Něco si přej & Rocky Eagles + Milan Kašuba 70 let Rock&Roll – Něco si přej & Rocky Eagles + Milan Kašuba pátek 26. dubna od 20:30
Music Lab, Brno
Vstupenky
200
Argema - KD Krumvíř Argema - KD Krumvíř sobota 27. dubna od 19:00
Kulturní dům, Krumvíř
Vstupenky
470
Bára Basiková & Pačess, Miloš Dodo Doležal Bára Basiková & Pačess, Miloš Dodo Doležal sobota 27. dubna od 19:00
KD Drnovice u Vyškova, Drnovice
Vstupenky
440
Zrušeno Milan Peroutka a kapela PERUTĚ Milan Peroutka a kapela PERUTĚ sobota 27. dubna od 19:00
MusicBar Drago, Kopřivnice
Vstupenky
310
GATE Crasher - křest nové desky (+ Bastard) GATE Crasher - křest nové desky (+ Bastard) sobota 27. dubna od 19:00
Fléda, Brno
Vstupenky
290
Salieri, Manual, Rimortis Salieri, Manual, Rimortis sobota 27. dubna od 20:00
Sokolovna, Nový Bydžov
Vstupenky
350
Retro Dance Párty Retro Dance Párty sobota 27. dubna od 20:00
Sál domu U Korychů, Velké Přílepy
Vstupenky
od 200
do 1 890
Dřevěné pytlí v jutových uhlích+Pronominal Carrots (USA/FR) Dřevěné pytlí v jutových uhlích+Pronominal Carrots (USA/FR) sobota 27. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
140
DJ Boris DISCO - Velké Bílovice DJ Boris DISCO - Velké Bílovice sobota 27. dubna od 20:00
Kulturní dům Velké Bílovice, Velké Bílovice
Vstupenky
150
Marek Dusil Blend, Nanodrob Marek Dusil Blend, Nanodrob sobota 27. dubna od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenky
185
The Plastic People of the Universe The Plastic People of the Universe sobota 27. dubna od 20:00
Městské kino, Benešov nad Ploučnicí
Vstupenky
200
Cross the Maze with Páni kluci & Anomie Cross the Maze with Páni kluci & Anomie sobota 27. dubna od 20:00
Music Lab, Brno
Vstupenky
120
Helmutova stříkačka & Lambblood Helmutova stříkačka & Lambblood sobota 27. dubna od 20:30
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
280
Extraband revival Extraband revival sobota 27. dubna od 21:00
Kulturní dům, Postřekov
Vstupenky
250
Lucie revival + Kabát revival WEST Lucie revival + Kabát revival WEST sobota 27. dubna od 21:00
KD Luženičky, Domažlice
Vstupenky
290
Slet Čarodějnic Slet Čarodějnic úterý 30. dubna od 14:00
Camping Žralok, Plumlov
Vstupenky
316
Olga Lounová Olga Lounová úterý 30. dubna od 18:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
500
Majáles Orlová Majáles Orlová úterý 30. dubna od 19:00
Music Club Kavárna, Orlová
Vstupenky
100
Ostrava - JINÁ tour 2024 Ostrava - JINÁ tour 2024 úterý 30. dubna od 20:00
BARRÁK music club, Ostrava
Vstupenky
290
YAKTAK | PRAHA YAKTAK | PRAHA úterý 30. dubna od 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupenky
od 490
do 1 149
ZLO/MY ZLO/MY úterý 30. dubna od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Koncert No Name Koncert No Name úterý 30. dubna od 20:00
Hřiště pod kostelem, Úvaly
Vstupenky
od 100
do 250
QUEENSHOW 50 | Havířov QUEENSHOW 50 | Havířov středa 1. května od 19:00
Kulturní dům Leoše Janáčka, Havířov
Vstupenky
od 690
do 990
Koncert Filmové Hudby | Jindřichův Hradec Koncert Filmové Hudby | Jindřichův Hradec středa 1. května od 19:30
KD Střelnice, Jindřichův Hradec
Vstupenky
od 550
do 650
QUEENSHOW 50 | Kolín QUEENSHOW 50 | Kolín čtvrtek 2. května od 19:00
MSD Kolín, Kolín
Vstupenky
od 690
do 990
Brno - JINÁ tour 2024 Brno - JINÁ tour 2024 čtvrtek 2. května od 20:00
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
350
The.Switch - Skrytý místa tour 2024 + special guest Severals The.Switch - Skrytý místa tour 2024 + special guest Severals pátek 3. května od 19:00
Klub OKO, Havlíčkův Brod
Vstupenky
250
Gutalax na Sokolce / Valašské Klobouky Gutalax na Sokolce / Valašské Klobouky pátek 3. května od 19:30
KD sokol, Valašské Klobouky
Vstupenky
300
Michal Pavlíček Trio Michal Pavlíček Trio pátek 3. května od 20:00
MC Kotelna, Litomyšl
Vstupenky
350
Poletíme? 15 let tour - Chrudim Poletíme? 15 let tour - Chrudim pátek 3. května od 20:00
R Klub, Chrudim
Vstupenky
377
Dunaj Dunaj pátek 3. května od 20:00
Modrý trpaslík, Česká Třebová
Vstupenky
od 250
do 300
Koncert Reflections of Pink Floyd Koncert Reflections of Pink Floyd pátek 3. května od 20:00
Kongresové centrum, Zlín
Vstupenky
od 300
do 590
DR. VYKAPE  & DIE VOGELMÄNNER DR. VYKAPE & DIE VOGELMÄNNER pátek 3. května od 20:00
Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenky
od 100
do 200
OZZY OSBOURNE Tribute CZ + MAD BULLS OZZY OSBOURNE Tribute CZ + MAD BULLS pátek 3. května od 20:00
Alternativní klub Tyjátr, Svitavy
Vstupenky
201
MEDICKÉ SCELENÍ MEDICKÉ SCELENÍ pátek 3. května od 21:00
Fléda, Brno
Vstupenky
od 130
do 150
SPONTANA 3 SPONTANA 3 sobota 4. května od 15:30
Nová Zbrojovka, Brno
Vstupenky
350
Koncert v předvečer Zlínské pouti Koncert v předvečer Zlínské pouti sobota 4. května od 19:00
Kostel sv. Filipa a Jakuba, Zlín
Vstupenky
150
Konflikt (SK), Hrubý Domácí Produkt... Konflikt (SK), Hrubý Domácí Produkt... sobota 4. května od 19:30
Melodka, Brno
Vstupenky
300
Konflikt (SK), Hrubý Domácí Produkt... Konflikt (SK), Hrubý Domácí Produkt... sobota 4. května od 19:30
NOVÁ Melodka, Brno
Vstupenky
300
Tim Too Tim Too sobota 4. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
100
Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp sobota 4. května od 20:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
450
Puding Pani Elvisovej + Pondělníci Puding Pani Elvisovej + Pondělníci sobota 4. května od 20:00
ARTBAR, Brno
Vstupenky
250
DJ Boris DISCO - Uhřice DJ Boris DISCO - Uhřice sobota 4. května od 20:00
Uhřice - Kulturní dům, Uhřice
Vstupenky
150
Zrušeno Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta čtvrtek 9. května od 19:00
Městský dům kultury, Sokolov
Vstupenky
od 590
do 690
Marie Rottrová - Galakoncert Marie Rottrová - Galakoncert čtvrtek 9. května od 19:00
KD Čelákovice, Čelákovice
Vstupenky
od 990
do 1 290
Máj & Les Vol. 11 Máj & Les Vol. 11 10. – 12. května od 15:00
Cihelna Morkovice, Morkovice-Slížany
Vstupenky
1 000
Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta pátek 10. května od 19:00
MSD Kolín, Kolín
Vstupenky
od 550
do 690
Led Zeppelin revival a The Doors revival Brno U Sosny Led Zeppelin revival a The Doors revival Brno U Sosny pátek 10. května od 19:00
Zahrada u Sosny, Brno
Vstupenky
300
Arzzen, Koby Fray (křest alba), Black Spring Arzzen, Koby Fray (křest alba), Black Spring pátek 10. května od 19:00
Anděl Music Bar, Plzeň
Vstupenky
180
Honza Nedvěd ml. a Příbuzní - jarní open air koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní - jarní open air koncert pátek 10. května od 19:30
Děhylov - areál Loděnice, Děhylov
Vstupenky
380
MOSH & POGO TOUR 2024 MOSH & POGO TOUR 2024 pátek 10. května od 20:00
R Klub, Chrudim
Vstupenky
280
ATMO MUSIC v Ostravě ATMO MUSIC v Ostravě pátek 10. května od 21:00
ÁČKO - Luxury Music Club, Ostrava
Vstupenky
180
Pětifest - rockový festival Pětifest - rockový festival sobota 11. května od 12:00
Zámek Pětipsy, Pětipsy
Vstupenky
200
SklapFest 2024 SklapFest 2024 sobota 11. května od 12:30
Marina Kemp Valtířov, Velké Březno
Vstupenky
200
Ženfest pod třešní 2024 Ženfest pod třešní 2024 sobota 11. května od 15:30
Trchova Zahrada, Brno
Vstupenky
od 100
do 400
Rocková Noc Rocková Noc sobota 11. května od 19:00
Kulturní dům, Dolní Branná
Vstupenky
150
Rocková zábava ve Starojické Lhotě Rocková zábava ve Starojické Lhotě sobota 11. května od 19:30
Pohostinství Starojická Lhota, Starý Jičín
Vstupenky
120
Secret Session (psychedelic rock + liquid light show) Secret Session (psychedelic rock + liquid light show) sobota 11. května od 19:30
Industra, Brno
Vstupenky
190
LET’S GLOW LET’S GLOW sobota 11. května od 20:00
Cabaret des Péchés, Brno
Vstupenky
590
Konflikt Konflikt sobota 11. května od 20:30
Klub Mír, Uherské Hradiště
Vstupenky
365
Václav Mildorf presents DRUM MASSACRE Václav Mildorf presents DRUM MASSACRE sobota 11. května od 21:00
Willax Klub HEINEKEN, Mladá Boleslav
Vstupenky
150
Marie Tilšarová - Sváteční recitál Marie Tilšarová - Sváteční recitál neděle 12. května od 18:00
Areál nedostavěného chrámu, Panenský Týnec
Vstupenky
450
Lenka Filipová trio Lenka Filipová trio pondělí 13. května od 19:00
Fabrika, Svitavy
Vstupenky
490
Marie Rottrová ve Zbýšově Marie Rottrová ve Zbýšově úterý 14. května od 19:00
Kino Horník, Zbýšov
Vstupenky
1 250
Koncert ArtCafé: James Harries Koncert ArtCafé: James Harries středa 15. května od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenky
200
Bude plno Karel Plíhal - recitál Karel Plíhal - recitál středa 15. května od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
od 370
do 390
Bude plno ABBA SYMPHONIC SHOW 50 | Zlín ABBA SYMPHONIC SHOW 50 | Zlín středa 15. května od 20:00
Kongresové centrum, Zlín
Vstupenky
od 990
do 1 190
Hrochansony + Tumpach kvoč Hrochansony + Tumpach kvoč středa 15. května od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
120
Morčata na útěku a Terrapie Morčata na útěku a Terrapie čtvrtek 16. května od 18:00
Gauč na Výstavišti, Praha
Vstupenky
450
ANNA K. ANNA K. pátek 17. května od 18:00
Kulturní centrum, Česká Třebová
Vstupenky
od 490
do 590
Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta pátek 17. května od 19:00
KD Střelnice, Jindřichův Hradec
Vstupenky
od 490
do 790